Remontex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Szajek

Skrzynki

Opinie o Remontex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Szajek

bogdan

Firma budowała mi dom od samych podstaw az do wykończenia, wszystko zgodnie z umowa, w czas zrobione, bez żadnych reklamacji. Firma zostawiła po sobie porządek. Jak najbardziej polecam ekipę.

***67***

Ta firma to po prostu jedno wielkie nieporozumienie.Szef traktuje ludzi jak zwykłych [usunięte przez admina]po prostu ma ich zanic.Robią bo robią ale za jakie marne groszę i w dodatku muszą się jeszcze prosic o swoje.A o podwyżkach nie ma szans a co dopiero premie ha ha po prosu żenada.Nie polecam nikomu tej firmy tylko daleko od niej!!!!!

Zostaw opinię o Remontex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Szajek - Skrzynki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remontex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Szajek