Stadler

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stadler

Polecam

Polecam , śmiało aplikujcie i nie czytajcie bzdurnych komentarzy sfrustrowanych miernot

Obserwator

I jeszcze sie chwala ze ida :). Dla mnie to tez nie pojete. A za jakis czas zrobi sie jak we Wloszech. Zamkna wszystkie zaklady jak sie wirus rozpleni i taki bedzie final. (usunięte przez administratora)

wiceprezes

no przeciez po samej skladni zdań widać, że ani jezyka obcego nie znasz ani polskiego chlopie. Idz pracuj wciągaj gila. Pustak i ciemniak płaczek i samolub nie myśli o swoim zdrowi i o czyimś. Pracujesz - narazasz siebie, ale również nas wszystkich. Słoma i gnój smierdzisz pfuuu

Nikt nikomu mlynu nie zrobil

Każdy ma prawo napisać swoją opinie , ja pracuje na Brzeskiej 2 lata , jest ok, wcześniej pracowałem w pieczarkach - nawet nie ma co i jak porównać , plus dla Stadlera

Hab

Pod względem finansowym dobra firma płaci na czas wszystko jasne i klarowne, czas pracy bardzo w porządku ale atmosfera to po prostu tragedia ogólnie ja osobiście nie pecam jeśli ktoś nie nie chce dostać nerwicy

Również pracownik
@Hab

Niestety to prawda. Atmosfera jest kiepska w każdym z działów. Głównie przez kierowników i brak zarządzania.

@Również pracownik

No co Ty, jaki brak zarządzania. Tyle co ich teraz jest (kierowników, liderów, inżynierów itp), to firma powinna cykać jak szwajcarski zegarek.....

@xyz

Ta firma cykała jak rzadził szwajcar a nie polak

nie w każdym
@Również pracownik

W moim dziale są spoko ludzie

Onxxx

Witam. Jak wygląda teraz sytuacja w Stadlerze? Chodzi mi o zarobki czas pracy atmosferę i podejście do pracownika? Zależy mi na realnej odpowiedzi a nie osób co płaczą zawsze tylko od rzetelnej osoby bądź osób. Z góry dziękuję za odpowiedź

Jest w porządku
@Onxxx

Wypłata może być, płacone zawsze na czas, atmosfera może być - jednak pamiętaj , ze atmosferę tworzą ludzie. Pracujemy na zmiany , nadgodziny płatne . Generalnie jak się starasz to będziesz doceniony , możliwość awansu i szkolenia

Warto spróbować
@Onxxx

Myśle , ze warto spróbować , ja wcześniej w innej firmie pracowałem , zmieniłem prace, bo 20 lat tkwiłem w miejscu a tutaj lepiej , lepsze podejście do pracownika , nowocześniej , w poprzedniej firmie komuna nadal trwa , dobrze, ze tu inaczej

@Warto spróbować

A gdzie jeśli można zapytać pracowałeś? Bo u mnie też komuna była w firmie na a

@Warto spróbować

Popracuj chlopie troche bedziesz chcial z tamtad uciec

Monter Instalacji Elektrycznych

Bardzo sympatyczna rozmowa, trochę żartów dla rozluźnienia atmosfery. Nie czułem się bardzo skrępowany, ale i tak nie obyło się bez trzęsących się rąk i stresu. Zaskoczeniem było wykonywanie zadań praktycznych, ocenianych przez kobietę czego się nie spodziewałem. Duża ilość przekazanych informacji na temat funkcjonowania firmy. Rozmowę oceniam pozytywnie

więcej praktyki niż teorii

Opinie

Czytam , ze opinie dobre ma firma , składam CV,tylko nie mogę znaleźć strony internetowej

@Opinie

Pracowałem tam 8 lat i o tyle lat za dużo nie warto sie meczyć szkoda nerwów dla tych nieudolnych pseudo liderów wybranych po znajomości co liża d,.. żal patrzeć na tych baranów tzw poganiaczy. Powiem tak wszyscy którzy odeszli z tej firmy maja lepszą pracę. Praca dla dziatków letka. A na jaki dział sie starasz??

Gdzie jest strona ?

Ja tez chce składać CV , ale tez nie widzę strony internetowej . Ludzie chwalą sobie firmę , wiem , ze jest w porządku

Polecam , warto

No i to tyle

Była sobie premia, obiecanki cacanki, teraz będziemy na 2 zmiany rypać, tak to Tomasz sobie wymyślił

Mmmmmm

Gdzie ? Na maila nic nie przesłali...

Orientuje się ktoś jak jest z zatrudnieniami po wakacjach i w jakich kierunkach jest możliwość dostania?

xyz

"uciekinierzy" powracali do pracy... (jeszcze część się "ukrywa") Może wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale wydaje mi się że jakoś częściej słychać jak ktoś kaszle. Chyba wszyscy powinniśmy zacząć chodzić w maseczkach po zakładzie. Po ulicy muszę w maseczce , a w firmie gdzie po kilka, kilkanaście osób na jednym wagonie nie muszę. Wszyscy się przemieszczają praktycznie po wszystkich halach. No ale "nasz rząd" zwolnił z takiego obowiązku. Dziwne to wszystko jak i ta cała epidemia, kwarantanna itd...

Wydaje mi się
@xyz

Ze już czas wracać do pracy , ja tez jestem tzw . Uciekinier , ale od poniedziałku przychodzę do pracy

nowy

Ile jest już potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem w firmie? Czy są działy, w których jeszcze nie było zachrowań?

nowy

Nie pracuję lecz jako tam w najbliższym czasie jako podwykonawca i po prostu jestem zaniepokojony. Skoro jest to informacja poufna, to proszę nie odpowiadać.

Onxxx

Witam jak wygląda teraz sytuacja w Stadlerze chodzi o zarobki i atmosferę w pracy?

Ludzie

Wiadomo , ze koronawirusa zwieźli nam nasi pseudo rodacy z zagranicy. Nagle dziwnym trafem zaczęły się pojawiać pierwsze przypadki po Locie do ojczyzny. Zwieźli nam to do zdrowego kraju, może i do tej pory bylibyśmy zdrowym narodem

xyz

Gorzej jak Stadler założy sprawę tym pierwszym "trafionym"... Ktoś "przyniósł to do zakładu...

????
@xyz

Jak cudem zakład może oskarżyć kogoś, kto nie wiedział że był chory i przychodził do pracy ?? Czy pisząc te komentarze w ogóle myślisz ?

Strzykawa

Ludzie,ogarnijcie się. to nie wina Stadlera, ze epidemia jest. Nie tylko w Siedlcach, w całej Polsce i Europie! A ze firma chce działac dalej, co się dziwić. Jak stanie i pozwania ludzi to jeszcze zatesknicie za robotą w Stadlerze.

wiceprezes

czesc jestem madzia podszywam sie pod dziewczyne, a tak naprawde jestem facetem. Boję się o swoje stanowisko kierownicze wiec mówie co mi karzą. To nie wina Stadlera i to też nie wina, że 3 włochow u nas pracowalo. Wirus to jak grypa a ludzie umieraja bo kazdy umiera :) wszedzie wirus wiec warto przychodzic do pracy i zajac sie robota. Powtarzam to nie wina stadlera tylko wina ludzi ze przychodza z epidemią o której nie wiedzą sposrod 1000 osob. pozdrawiam kierownik

Wszyscy prawie pracują
@Strzykawa

Mój mąż tez codziennie do pracy dojeżdża, znajomi również . Niby z jakiej racji Stadler miałby nie pracować?! A koronawirus to nie wina pracodawcy ! Obwińcie od razu cały świat ! Wirusa zwieźli nam nasi rodacy , którzy wrócili do Polski po wielu latach na darmowe leczenie . Zaczęło się od akcji Lot dla Polaka

Wszyscy prawie pracują

Niech uważają , żeby im inni nie założyli a im jeszcze inni i w ten oto sposób będzie kilkaset osób oskarżonych hihihi ale becwaly z was!!! Nie ma winy pracodawcy , cała Polska normalnie pracuje , ja również !

srututu

skoncz (usunięte przez administratora) farmazony

Pika
@Wszyscy prawie pracują

Zaczniesz inaczej śpiewać jak koronka cię dopadnie. P.s. Oczywiście nie życzę ci tego. Zdrowia !!!

Pablo

Witam. Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja w Stadler?

wścibski kiero
@wiceprezes

Madzia? A ty nie powinnas byc przypadkiem na leczeniu, kolego?

anonym
@Wszyscy prawie pracują

odczep sie od Polakow za granica i nie szerz propagandy. Ci co wam przywiezli to ci co szusowali na nartach w Alpach. Koronawirus juz sie szerzyl w Polsce zanim pierwsze samoloty polecialy po rodakow.Ci co wrocili tymi samolotami to glownie polscy turysci ktorzy utkneli za granica i garstka sezonowych pracownikow! wiekszosc Polakow za granica dalej tam jest bo tam maja ubezpieczenie i tam dostana pomoc. Nie siejcie propagandy

Halo Stadler

Co się dzieje z Flirtami 3 dla KM? Kiedy wreszcie przyjadą?

Cześć
@Halo Stadler

nie wiem również czekam na nowy towar mieska !! Ale cza się obejść ślinka na niektóre leci

Polecam

Dobra firma , dobre podejście do pracownika , jest szacunek , jest wypłata terminowo . Jak ktoś się waha to polecam

J@
@Polecam

Z tym szacunkiem to Ci się udało ????

Podobno kolejny przypadek w firmie? ktoś coś słyszał na ten temat?

papasmerf
@pracownik

tak kolejna osoba i kolejna ekipa na kwarantanne. Juz o tym w ,,podlasiu,, napisali. Firma nie zamierza zamykać produkcji.

@papasmerf

a z jakiego działu?

Wlodek

Jak zachoruje zniszczę tych decydentów w sądzie !

Pelasia

Zacznij rozumować z sensem.

Genek
@Wlodek

Jak można pracować w takim zagrożeniu !!! Jeżeli mi się coś stanie zakładam sprawę w sądzie .

@Genek

Dokładnie !!

Elka

Natychmiast zamykać!!! zanim zabraknie miejsc w szpitalu przy jednoczesnym dużym zarazeniu. Wstyd pracować pod taką bezmózgową kadra zarz.....

Zostaw merytoryczną opinię o Stadler - Siedlce

• Jak się pracuje w Stadler?

Zobacz opinie na temat firmy Stadler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stadler?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 11 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stadler?

Kandydaci do pracy w Stadler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stadler