Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

dawids1245

a dostaliście podwyżki po tym strajku?

Bambo

Zgadzam się z przedmówcą. W całym Rambie , na każdym oddziale jest wszechobecny nepotyzm. Człowiek lepiej wykształcony i bardziej znający się na robocie niż kadra zarządzająca musi tyrać fizycznie i wykonywać idiotyczne wymysły majstrów. Większość majstrów nie ma zielonego pojęcia o planach robót czy rysunkach technicznych. Majstrowie spychają większość swoich obowiązków na pracowników niższego szczebla. Najlepiej jakby nikt nie zawracał im głowy jakimś problemem na robocie. Precz z kolesiostwem, lizodupstwem, łapówkami.

@cold

Jak Olo zarabiał 900 zł to benzyna kosztowała 2 zł. A jak się w rambie nie podoba to zawsze się można zwolnić i iść do prywaciaża, jak jakiegoś znajdziecie. Nikt tu nie jest przyspawany. Ramb to wybór a nie konieczność.

olo

Byłem na pełnym etacie.

elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
Bełchatów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Kierowca C+E / Kraj
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
olo

Współczuję wam. Też kiedyś byłem pracownikiem tej spółki. Wtedy jak ona powstała. zarabiałem 900zł ale to było w 2002. :) po przepracowaniu 4 lat zwolniłem się i pojechałem za granicę. Później przyszedłem znowu do RAMBu ale to była wielka pomyłka. Teraz pracuję w innej firmie za godziwe pieniądze. Jeśli chcesz dobrze zarobić to szukaj dobrej firmy. RAMB to nie wszystko, na nim świat się nie kończy. A jak ktoś lubi wypić i kupić tanio bimber to nie tylko na dziale TK można się bawić:) W innych firmach też:)

bambo

No i jak wyszło z tymi podwyżkami... Znów jedno wielkie oszustwo. Największe stawki dostały pupilki kierowników , pociotki i lizusy... To ma być obiektywna ocena pracownicza?! parodia! i po co to mamienie związków że wywalczą podwyżki dla każdego pracownika po równo?! taka propozycja była już w styczniu i teraz ją zatwierdzili dopiero po pół roku... wszystko było ukartowane... związki zawodowe nia mają racji bytu!

pyton69
@bambo

bambo puknij się w łeb podwyżka jest od prezesa a nie ze związków.jesteś następną mąciwodą i łamistrajkiem

pracownick

A co z tymi aneksami do umów? Byly,są, będą? I czy podpisujecie czy nie,

GhostRider

A jakieś premie, dodatki ?

tofik313

Powiem ci tak GhostRider.Ja pracuje na antykorozji już prawi pięć lat i mam stawkę 10 zł na godzinę.Młody który pracuję dopiero pół roku ma 10,50 bo po okresie próbnym zawsze trochę podnoszą stawkę a potem długo,długo stoisz ze stawką w miejscu no chyba ze jest strajk i wygramy ten strajk.Masz odpowiedz

GhostRider

Jak realnie wygląda płaca w Rambie na czysto?

Świstak to jest dupo liz prezesa. (usunięte przez administratora) Nic tylko w hełm go ubrać i niech za...dala na piaskowaniu przez 6 godzin bez przerwy.

tofik313

Ja tam 9.04.2014 roku o godz. 7:00 jestem na strajku.Wzywam wszystkich pracowników rambu do strajku.Walczcie o to co się wam prawnie NALEŻY,GODNA PENSJA !!!!! BO W KUPIE :):) SIŁA !!!!!!!

Antybolek AA

A świstak siedzi i zawija te różowe sreberka....

tofik313

Ale wy wszyscy pieprzycie głupoty.Pracuję w tej dziadoskiej firmie już prawie 5 lat na dziale TKa na anty korozji.Zapie... jak wół a stawkę mam 10 zł co młodzi ledwo przyjęci mają już więcej niż ja.Majster ma swoich ludzi i im daje największe premię o kierowniku nie wspomnę bo to idiota i dba tylko o swoją kiesze (usunięte przez administratora) i chce żebyśmy przychodzili w weekend do pracy za 60 zł za sobotę i niedzielę (o dniu do odbioru nie wspomnę).Jak nie dziobiesz to nie zarobisz.Na miesiąc ma 1200 zł,1300 zł no chyba że jest kwartalna to wychodzi z 1700 zł.Nie utrzymam żony i siebie za tą wypłatę.To tyle

rts

Milionowe zyski za naszą pracę a podwyżek brak.Nić sobie nie robią z ludzi

oskar111

Panowie musimy wziąć się w garść i pokazać zarządowi rambu na co nas stać.Oni dobrze wiedza że jeżeli my staniemy to po części całe PGE poniesie straty .Tak to już jest że RAMB nie będzie istnieć bez PGE ani PGE bez RAMBU.NIe możemy się teraz zawahać bo długo będziemy klepać biede.Te głodowe stawki niech prezes podzieli na swoich przydupasów i pociotków.Panowie w nas razem jest ogromna sila .Popierajcie strajk.

lord

TYLKO STRAJK!!!!!!!

mus

Były pracownik KWB. Emeryt ? Czy Cię zwolnili ?

hades

Witam.Wyplata 8 kwietnia. 10 lat stazu w rambie jako spawacz byly pracownik KWB 21 dnowek i 1980zl wyplaty:(

Fjodor

Ramb. W miarę pewna firma. Jak nie pijesz i nie kradniesz to nie wylatujesz. Zarobki nie są jakieś cudowne. Warunki pracy niezłe choć jeszcze 8-10 lat temu były złe ale znacznie się poprawiło. Kwestia przyjęć. Są okresy, że pilnie potrzebują, a są takie, że ciężko się dostać. Aktualnie jest ten drugi.Niestety odkąd PGE przejęło pełnię władzy każde podanie o pracę w Rambie jest wysyłane najpierw do Warszawy. To chyba wiele tłumaczy. Trzeba polować na okres gdy dany dział ma zapotrzebowanie na pracowników i wtedy się starać. Z resztą gdy masz dobre uprawnienia typu: spawacz, elektryk, tokarz, elektromonter, elektronik, automatyk (ciekawe ilu automatyków by chciało za takie stawki pracować;) to masz duże szanse znaleźć w Rambie pracę. Dodam jeszcze, że jest dobry socjal. Większość zagranicznych firm w Polsce takiego nie zaoferuje pracownikom podstawowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb