Lidl

Straszyn

Opinie o Lidl

ja tam bardzo lubie robic zakupy w Lidlu najbardziej lubie gdy jest np. tydzien wlosy/ fransucki mozna wtedy na rpawde sporo ciekawych produktow pokupowac

niunia

lox - 2012-08-21 13:21:41 KRS słaby, kierownik cieniutki, a tak dobrze było na początku, od jakiegoś czasu w pułkach duże braki, nie wspomnę o mięsie, ktoś chyba za długo uczy się zamawiać towar, a tak apropo: kadra kierownicza jest od zarządzania a nie robienia w pułkachWidze ze ktos odezwal sie w obronie kadry kierowniczej, chyba sam nia jest.

lox

dino

max - 2012-08-01 19:34:23 totalna porazka a o kierowniku to już nawet nie wspomnie niech sie chłopczyk najpierw doszkoli a potem zajmuje to stanowisko,a pan [usunięte przez moderatora] niech w końcu zacznie pracowac a nie wysługuje sie pracownikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widziałem jak zakupy robie że nie jest dobrze na sklepie,słyszałem nawet jakie przekrety robia z grafikami współczuje tym dziewczynom i mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie i im pomoże,może trzeba zmienić kadre kierownicza!!!!!

max

niunia

Praca fajna, ale uwaga na KRS, zwalnia ludzi jak popadnie, ogółem nie potrafi zarządzać kadrą.

Zostaw opinię o Lidl - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl