Janar

Rzeszów

Opinie o Janar

Walenty

Aktualnie firma nazywa się Ferum. W 100% opinia negatywna dla tej firmy i nic się tam nie zmieniło. Zero szacunku dla pracownika, również dla kontrahentów. Prezes firmy to subtelna i bardzo wyrozumiała osoba, ale faktycznie z "tylnego siedzenia" rządzi właściciel dawnego Janara, który uważa się tam za szefa i wydaje polecania , żąda ich respektowania - choć faktycznie nie jest nawet pracownikiem tej firmy. (Sytuacja jest chora). Jest to firma rodzinna. Właściciel Janara nie pogodził się z faktem upadku Janara i na bazie Ferum próbuje zaspokoić swoją "żądze władzy" - ale każdy normalny pracownik widząc, że polecania wydaje osoba niekompetentna, (a nie Prezes firmy) odchodzi stamtąd. Dlatego jest rotacja. Nikt nie da się długo poniewierać i poniżać, woli odejść. Nie polecam zatrudniania się w tej firmie , szkoda zdrowia!

Wito-Kito

Marta widzę, że chyba startujesz na rynku pracy. Ale powiem Ci jedno. Jak do pracy będziesz chodziła z przyjemnością, miała wypłatę, która Cię satysfakcjonuje, a relacje z współpracownikami i szefem będą ok, to nie będziesz chciała jej zmieniać. Duża rotacja pracowników to antyreklama firmy. O ubezpieczeniu prywatnym zapomnij.. Janar naprawdę cieniutko przędzie. wypłat nie miałem opóźnionych, ale nie pracowałem długo. Firmie Janar życzę konkretnego kierownika produkcji i przyjęcia wykwalifikowanej, dobrze opłacanej załogi. Wtedy wróciłby na powierzchnię.

Walenty
@Wito-Kito 26.09.2017 14:55

Zgadzam się z przedmówcą. Firma tragiczna (aktualnie nazywa się Ferum sp. zoo). Osoba, która była właścicielem Janara uzurpuje sobie tytuł szefa i oczekuje posłuszeństwa od pracowników, których PRACODAWCA JUŻ NIE JEST! Dlatego jest rotacja, bo kto będzie słuchał osoby, która wydaje polecania, a pracodawcą nie jest. Prezes firmy pozwala na poniżanie ludzi, bo faktycznie nie rządzi.

Marta

@Wito-Kito - wspominasz o dużej rotacji pracowników - jak myślisz, skąd ona wynika? Co jest jej przyczyną? Czy wynagrodzenie jest wypłacane regularnie? I czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Wito-Kito

Jasne, że mogę! Zacznę od tego, że jeśli nie masz pracy, to każda jest dobra:) nawet ta w Janarze;) Sam szacowny Janar jest ciekawą firmą z wielkimi możliwościami. Mniej ciekawe są natomiast wypłaty, relacje szefa z pracownikami oraz duża rotacja pracowników. Podczas mojej kilkutygodniowej pracy terminy wszystkich zamówień były przekroczone. Jeśli tylko masz możliwość pracować gdzie indziej to uciekaj prędziutko:) W skali 1-10 Janar oceniam na 2-3 niestety... bo mogłaby być to fajna, dobrze prosperująca firma z wykwalifikowaną załogą:/

Marta

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Janar? @asd pisał o możliwości zdobycia solidnego doświadczenia, a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

is

Ale jak ma zwolnienie to, przecież pracodawca musi wypłacić 80% chorobowego tak czy siak podobno są tutaj umowy o pracę więc walczcie o swoje @dziewczyna

asd

Jesteś młody, ambitny, skłonny do ogromnego poświecenia, utraty zdrowia i nerwów, ale chcesz się sporo nauczyć za marne pieniądze...? ta firma (Janar) jest dla Ciebie!

dziewczyna jednego z pracownikow

Moj chlopak pracuje x lat. Ostatnio mial wypadek w PRACY . Dostal zwolnienie gdyż nie dal rady pracować. Bylam zawieźć zwolnienie a pan J.R powiedzial "Niech lepiej sobie jaja podwiesi" solidna firma. Potrafią zadbać o pracownika. Nie polecam

wr

Bajki pleciesz Panie INK ;)

mietek

Walun chyba upadłeś na głowę!!! Pieniądze w Janarze na czas? 4000zł netto? Chyba pracując po 16h/dobę. Bardzo serdecznie NIE polecam Janaru. Chyba, że ma się nóż na gardle. Brak szkoleń, bardzo duża rotacja pracowników, niskie zarobki - godzinówki, wiecznie niezadowolony szef. Polityka firmy: pracujesz wtedy, kiedy cię potrzebujemy, jeśli nie, to siedzisz w domu. Mam bardzo negatywną opinię o tej firmie. A szkoda, bo ma bardzo duże możliwości i potencjał...

Pablo spawacz

Ile placą spawaczom. Mam ponad podstawowr uprawnienia i dobre dosw.

Spawacz

Jakie biuro konstrukcyjno-technologiczne????, Jeden gościu prawie emeryt + 2, 3 rotacyjnych młodych co zara uciekają bo za 1500 to nie będą robić. Co z tego że mają parę fajnych maszyn jak naprzeciwko płacą dużo więcej.

kierownik

zbieram tam złom..firma jest jak ja...nieskazitelna

Nick

A Ja nie narzekam . Jest okej i pracuje się dobrze. Zależy dla Kogo ! Firma na 5.

Ja

Narzekać każdy potrafi , po co na co .

Ja

Lepiej by się nie wypowiadać ..... nie podobało mi się w tej firmie więc zrezygnowałem , . A po co się wypowiadać .? Nie podoba się więc szukać innej pracy . proste

Poter

Do Loluś / Spoko, ja się zwolniłem dlatego że miałem lepszą ofertę pracy za wyższą stawkę . A tak jak piszesz, lepsze to jak nic. Pozdro.

Loluś

Do Poter . Też nie do końca byłem zadowolony z pracy w tej firmie ale lepsze to niż nic . Między czasie znalazłem sobie lepszą pracę i teraz jestem zadowolony.

Poter

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Niestety nie jestem zadowolony .. Zarobki marne ,na początku mówi się o dużych pieniądzach a wypłata lipna. Tylko narobić się idzie ale pożądnego wynagrodzenia nie ma . Jednakże też mimo mojego nie zadowolenia nie do końca narzekam bo mogło by być gorzej..

Mielski

Janar to jedna z niewielu firm, która specjalizuje się w obróbce wielkowymiarowych wyrobów o dużych masach. Na pewno osoba, która chciałaby podjąć tutaj pracę musi posiadać odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, bo nie chce mi się wierzyć, że przyjęliby kogoś bez większej wiedzy o temacie. Tylko jakie wynagrodzenie jest przez nich oferowane?

tolek

To w końcu warto pracowac w janar, czy nie warto? Pszczoły to sa pracowite owady podobno, działają dobrze pod władzami królowej, ale również zdarzają się nic nie robiące bąki, czy tam trutnie, może o to chodziło w tym porównaniu? Teraz przed świetami nie macie aby jakiegos przestoju z robotą? Jak w ogóle firma traktuje ludzi na święta, jest coś ekstra?

greg

Miałem tam przyjemność spędzić trzy lata na praktyce. Przez ten okres ludzie zmieniali się jak pszczoły na drzewach, warunki do pracy słabe, jest tam swych pracowników nietykalnych ....ogólnie porażka i to wielka nie polecał

gig

byłem,gościu obiecuje złote góry za pracę na poważnych maszynach a ludzie mówią że jest inaczej...nie ryzykowałem...pozdro

Kris

Byłem ostatnio na rozmowie w tej firmie moje wrażenie było dość optymistyczne ale trafiłem na ta stronę i teraz nie wiadomo co zrobić... chciałem zmienić prace " na lepsza" powiedzcie jak jak jest naprawdę? [usunięte przez moderatora]

pracownik prod

chyba zatrudniali :)

bleee

A synalek pana R. dalej "dyrektoruje"? A "Dosia dalej uwaza sie za wielka ksiegowa"?

miki

dziewczyny nie liczcie na dłuższy pobyt w sklepie słoneczko na ul targowej w Rzeszowie (usunięte przez administratora)

operator

nie wolontariat ale i nie miejsce do pracy

darko

pracowałem tam.powiem jedno chcesz tyrać za darmo to praca dla Ciebie

KFS

Jemu się wydaje że jest pan i władca, ponad prawem. Popieram przedmówców zmienia umowę z dnia na dzień jak mu pasuje.

gość

Polecam, ponieważ to niesamowicie poukładane przedsiębiorstwo. Bardzo dobre warunki socjalne, firma dba o pracownika. Jasno wytycza cele i uczciwie wynagradza za ich realizację.

ROBOTNIK

(usunięte przez administratora) Bo już tylu kierowników i Technologów tam pracowało. Nie sposób jest już zliczyć.,

Robotnik

No fakt usunęli,szkoda bo sama prawda na nich była

Darek

O widże że część opinii o firmie została usunięta ( były dwie strony), chyba tych najbardziej niewygodnych i nieprzychylnych, które ukazywały prawdziwe oblicze firmy(usunięte przez administratora)

Bob

co w Janarze słychac teraz ciekawego?

Pracując w tej "firmie" mozna sie postarzec o ladnych pare lat.Szkoda gadac na to co sie tam dzieje

Popieram wypowiedz Tomka racja w 100%

Prawnik

Ludzie nie męczcie się tylko złóżcie pozwy do sądu pracy, a sprawę macie wygraną- (usunięte przez administratora) e. Sąd zawsze przychyla się w stronę pokrzywdzonych pracowników. To powinno nauczyć pracodawcę właściwego zachowania i reguł postepowania zgodnie z prawem,

Arek

To jest 100 procentowa prawda

xxx

Powiem krótko.Slowa te kieruje do osób ktore zamierzaja popelnic bład i zatrudnic sie w tej \"firmie\" zastanówcie sie powarznie i zanim zlożysz swoje papiery przeczytajcie to co pisza przedmówcy i sami wyciągnijcie wnioski.

Janek

Skończyły się ogłoszenia Janaru w Nowinach, pozwalniał już chyba wszystkich pracowników \\\\\\\"biurowych\\\\\\\"( usunięte przez administratora ) Ile osób przewineło sie przez Wydział produkcyjny w sezonie tego nawet nikt nie zliczy - znak że robota sie kończy i firma zapada w sen zimowy. Już mu chyba nikt nawet zleceń nie chce dawać. Jak załapie robotę to znowu bedzie zatrudniał:spawaczy, ślusarzy, tokarzy, konstruktorów, technologów, kontrolerów za min. stawki na krótkie umowy, najlepiej z doświadczeniem min. 10 lat. A potem znowu zwolnienia i tak wkoło to się kręci.

xxx

Wielki szacunek dla ludzi którzy tam pracują.Szukaja fachowców tylko zapomnieli ze fachowcy sa doceniani gdzie indziej bo napewno nie tam.

oleg

zadzwonili do mnie abym przyjechał na rozmowę,( usunięte przez administratora ) wyszedł i powiedział że narazie zbiera podania a mnie chciał sobie zobaczyć. potem też dzwonili i z rozmowy wychodziło że będzie zapewne to samo.

xxx

Janek - 2012-09-17 20:15:44 Zgadzm się z poprzednikiem, wielkie wspólczucia dla osób, które tam jeszcze pracują. Średni czas zatrudnienia tam to ok. 3-4 miesiące po czym właściciel zatrudnia nowych pracowników. ( w Nowinach rzeszowskich pojawiają się co tydzień nowe ogłoszenia)długo tam Janku pracowałeś? a co ogłoszeń w nowinach o naborze do tej firmy to fakt .nie ma wydania gazety by nie było tego ogłoszenia :)

Janek

xxx

parodia to slowo to za malo by opisac ta firme

Zostaw opinię o Janar - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janar