Grand Hotel

Kraków

Opinie o Grand Hotel

użytkownik zarejestrowany

@markiza dziękuję za odpowiedź. Wspominasz o bardzo dużej rotacji. Mogłabyś powiedzieć jaka jest jej skala? Ile osób odeszło z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy chodzi o całą firmę, czy też niektóre jej działy?

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Grand Hotel? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Ara
użytkownik zarejestrowany

No co ja mogę powiedzieć, wszystko jest chyba w najlepszym porządku z tego co wiem

gup

w urzedzie pracy jest oferta na konserwatora, juz w urzedzie pracy musza szukac bo nikt nie chce pracowac tam. Odradzam tam prace za konserwatora (usunięte przez administratora)

uoped

Prawda boli! To se posyp soli! Nie muszę pracować na dyrektorski tyłek!

jantek boryna

co cie chłopie boli , jażeli masz już wszystko za sobą to daj se siana "swojej" pousuwali ci negatywne opinie nie chce ci się pracować , kryjesz się po kątach ,wszędzie ci będzie żle ,weż się do konstruktywnej pracy a nie będziesz musiał pisać paszkwili jantoś

fałsz

Nic nie pomoże usuwanie negatywnych opinii już cały Kraków wie jak jest"SUPER" w GH

lili

Czyżby super GH szukał kolejnego naiwnego:)) Na całe szczęście mam to już dawno za sobą, szkoda tylko ludzi którzy tam pracują lub się wybierają.Normalny ucieknie i to szybko!

lk

Chyba cię głowa boli! Takie bzdury wypisywać może tylko poplecznik władzy rządzącej!

Aga

takze czekam na opinie dot pracy kelnerów ;) jaka kasa i jaka umowa?

grand

nie polecam pracy w zadnym hotelu a szczegolnie w tym

kr

nie ladnie kablowac kolezanki

krk

stres to zalezy na jakim stanowisku, na kuchni i restauracja(usunięte przez administratora) kierownicy tez denerwuja. idz zobaczysz jak jest. na recepcji pracuja na starych drukarkach dosc czesto sie zacinaja nie drukuja. masz cos zrobic za nocke a tu sie nie da bo nie dziala.dlugo by opisywac mozna. finansowo tragedia. nie dajcie sie zwiesc obiecankami premii uznaniowej.

krk

angielski trzeba znac perfekt,osobiscie nie polecam tam pracowac duzo stresu, slabo placa.(usunięte przez administratora)

GH

12 h stoisz i obsługujesz gości odbierasz telefony dzwonisz do roznych pracownikow do pokojowych do technicznych, wspolpracujesz z portierem

netka

Hej, będę wdzięczna za opinię jak wygląda praca w recepcji w GH (z poziomu recepcjonisty oraz kierownika recepcji) oraz jak układa się współpraca z Dyrektorem obiektu. Pozdrawiam!

ddfff

jezeli w kielcach to nie ta firma wawel imos

Joanna

Pracowałam tam ponad rok... Jest to miejsce w którym poprzeczka jest wysoko podniesiona, co za tym idzie jest dużo stresu, gdyż wszystko musi być na tip-top. Jak w każdym miejscu pracy tak i tu można się czegoś nauczyć, ale niestety firma nie stawia na szkolenia i rozwój pracowników. Co do zarobków i odpowiedzialności materialnej:pieniądze zawsze na czas, zarobki na początek wystarczające,co do odpowiedzialności materialnej owszem jest ale tylko dla osób na umowie o prace, co uważam, że nie do końca jest fair. Co do rotacji pracowników: Jak to Pan Dyrektor ujął "W gastronomii zawsze była i będzie rotacja" z czym ja osobiście się nie zgadzam, bo dużo zależy od atmosfery pracy. Są ludzie którzy pracują tam po kilka, kilkanaście lat-wielki szacunek dla nich:) Podsumowując szału nie ma, ale jakieś wielkiej tragedii też nie, wszystko zależy jak bardzo ambitnie się do pracy podchodzi i jakie się ma aspiracje, ja miałam większe, więc to był jeden z dwóch powodów dla których z firmą się rozstałam. Na pewno warto samemu spróbować i na własnej skórze się przekonać jak jest bo ile ludzi tyle opinii, poza tym dobrze w CV wygląda:)

do mam doswiadczenie

kolego czy kolezanko jak chcesz tam pracowac zapytaj o odpowiedzialnosc materialna za braki przy inwentaryzacji. rotacja jest duza takze co chwile nowe twarze.nie polecam...

GH

zeby pracowac w GH trzeba miec jaja czytaj twardy charakter. Idz to sie przekonasz tutaj nie otrzymasz odpowiedzi na twoje pytanie.

kucharz

witam. widzialem oferte na szefa kuchni w grand hotelu w krakowie. co moglibyscie powiedziec o pracy w tym miejscu?? czy są ludzie ktorzy pracuja tam po kilka-kilkanascie lat?? a moze wszyscy rezygnuja po paru miesiacach?? bede wdzieczny za opinie.

zoltomi

tak, to niespodzianka. niespodziewanie premii nie ma

kurA

ale jak płacą? uczciwie?

pio

ale jak płacą?

Bolec
użytkownik zarejestrowany

A co tu w głównej mierze masz na myśli, bo etyka jest na tyle szeroką kategorią, że można tu wstawić dużo własnych domysłów.

gd

Nie jest lekko ale można czegoś nauczyć się, zawsze się przyda - tego nikt nie zabierze. Ważne że zawsze płacą.

reonald

Pracuje tam jako portier. Ciężko jest, chociaż na nocnych zmianach można sobie odsapnąć. Pieniądze terminowo dochodzą na konto. Atmosfera pracy dobra, chociaż dyrektor wysoko stawia poprzeczkę

celina

chacha
@celina 19.04.2013, 09:05
Praca ciężka, ale daje dużo satysfakcji. Kasa na czas, na piętrach wymagania duże - ale hotel to taka branża....

cha cha cha

Co myślicie na temat tego pracodawcy?

Zostaw opinię o Grand Hotel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grand Hotel