Hotel Crown Piast Hotel& Park *****

Kraków

Opinie o Hotel Crown Piast Hotel& Park *****

Ja

Ale z was hieny. Potraficie tylko krytykować, zamiast wziąć się do pracy. Jak nie będzie zysków, nie będzie premii. Czy się stoi czy się leży... ludzie chce Wam się pisać takie brednie? Nikt Was do pracy nie zmusza.

Operacyjny

Jeśli ktoś chce pracować charytatywnie to dobre miejsce

ZOFIA

Nie polecam nikomu pracy w tym hotelu chyba, ze dla osob zaczynajacych kariere w hotelarstwie, bez doswiadczenia. W ciagu kilku miesiecy pracy, przerobilam 3 dyrektorow, 5 kierownikow recepcji i pogubilam sie po 5 nowych recepcjonistkach. Zarobki sa takie jak obiecuja, czyli tak marne, ze Salowa w szpitalu wiecej zarabia. Ach i najwazniejsze PREMIE- aaa no tak ich w ogole nie ma albo daja kary i wychodzi na zero. Tyle w temacie. Nie pozdrawiam pracodawcy ( chyba, ze sie zmienil)

Mamba

@Kasia uważasz ze lepiej jest pracować mimo woli i czy nie lepiej jest poszukać czegoś co lubi się robić ? @ Mateusz 20h w pracy czy to nie zbyt wiele !! Widziałeś kiedyś kodeks ? I prawo pracy nie daj się wykorzystywać za te € znajdziesz lepsza prace .

Iza

@Ciekawa ważne jest zachowanie kultury wypowiedzi. Wpisy zawierające naruszające treści utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w Hotelu Crown Piast Hotel& Park, stąd też zostają usuwane. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak komentarze powinny być merytoryczne (co nie oznacza, że zawsze mają być pozytywne). Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku. Jeśli pojawiają się wątpliwości co do niesłusznego usunięcia komentarza prosimy o poinformowanie naszego administratora, jak już wspomniałam wcześniej.

Rozważna

No bo własnie nie wiem dlaczego ludzie dodają wpisy tylko na tej stronie ? Przecież są różne fora :) I na innych stronach wpisy nie są usuwane . Piszcie na innych portalach.

Ciekawa

Proponuje Gowork zeby zlikwidowal ta strone bo jest bez sensu.Na dole strony jest napisane że ocena tego pracodawcy wynosi 2/6 na podstawie 74 ocen. Aktualnie widocznych ocen jest 43 czyli reszta zostala usunięta wiec opinie tu zawarte i te teraz widoczne nie oddają prawdziwej oceny tego pracodawcy. Pewnie zaraz administracja napisze ze były niezgodne z regulaminem .Jeśli negatywne zawsze są niezgodne z regulaminem to jaki sens ma prowadzenie tej strony jeśli i tak nikt się prawdy o firmie nie dowie?

Kasia

wolalam wpaść z rynny pod deszcz ! Jak to mówią lepszy rydz nisz nic ????

Mateusz

Mimo ze pracujesz 20h (kelner) się opłaca ML

JG

Widzę,że nie tylko ja mam taki problem :)

Anna

Poradzę tylko jedno. Jeśli macie jakkolwiek problemy z tą firmą,to nie zastanawiajcie się i składajcie od razu skargę do PIP. To działa.

Iza

@Inka - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że naruszył on zasady regulaminu serwisu GoWork.pl. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy, a także osobami nią zainteresowanymi. Jednak wpisy muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl

Typowa bywalczyni Hotelu Piast *

Uciekajcie uciekajcie

Kto Wie

Nie mogę tutaj napisać,bo i tak zostanie to usunięte.Wpisz w wyszukiwarkę hasło Hotel Crown Piast praca opinie i wyskocza Ci inne fora.Ten portal jest najlepiej wypozycjonowany,ale jest dużo opinii też na innych stronach.

Inka

Jeszcze 2 dni temu było 59 opinie a dzisiaj już tylko 50???a co się stało z pozostałymi 9? Ktoś je zjadł? Żenada. Po co ten portal jeśli wszystko jest kasowane.

Kto Wie
@Inka 18.08.2017 15:19

Na tym się da skasować,ale na kilku innych pozostają ;)

Inka
@Kto Wie 18.08.2017 20:51
Na tym się da skasować,ale na kilku innych pozostają ;)

Na których?

Iza

@wiola - mogłabyś rozwinąć swój komentarz? Skąd taka opinia o pracodawcy? Wszelkie konkretne informacje oparte na Twoim doświadczeniu mogą pomóc takim osobom jak @Ona24. Aktualnie pojawiły się oferty pracy w Hotel Crown Piast Hotel& Park ***** na kilku stanowiskach, m.in. recepcjonista, kucharz czy specjalista ds. sprzedaży. Ktoś z Was pracował w hotelu w Krakowie i mógłby podzielić się opinią?

Byla pracownica

Inna sprawa, ze wiekszosc opinii pokasowanych

haha

raczej wszyscy z niego uciekają :D

Pip

A co tam się dzieje ? Dziś są ogłoszenia chyba na każde stanowisko w hotelu? Otwierają drugi hotel czy wyszli wszyscy z pracy i nie wrócili?

ona

Praca jak każda inna,wypłata na czas,atmosfera dobra.

Malwa

Jestem pracownikiem hotelu Piast od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Pracowałam wcześniej w 2 innych hotelach w Krakowie i praca tu jest podpobna jak w innych miejscach - wiadomo, wymagania są, ale w końcu jest to hotel i wszędzie tak jest. Dostałam od razu umowę o pracę, wynagrodzenie jest dobre, pensja wpływa na konto na czas. Atmosfera jest ok i mam nadzieję, że tak zostanie, ponieważ chciałabym tu popracować co najmniej kilka kolejnych lat.

Ona24
@Malwa 05.04.2016 23:09

Idę w poniedziałek na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku recepcjonistka i czytając te wszystkie opinie zastanawiam się czy warto...

Malwa

wiola

żałosne...

lola

Co się stało z komentarzem kate8? był bardzo pomocny i wyjasniał dokładnie jak wyglada tam praca. Wszyscy powinni wiedziec o zmianach 9 godzinnych na kazdym ze stanowisk w crown piast. To portal opiniotwórczy, a usuwanie tego to oszustwo.

simba

( usunięte przez administratora ). stanowczo odradzam tam podjecie pracy

Ulka
@simba 25.03.2016 13:14
( usunięte przez administratora ). stanowczo odradzam tam podjecie pracy

@simba,nie wiem kto zabierał Ci 20% ale ja odkąd pracuje nic takiego nie doświadczyłam, a i owszem wiem co to jest 20% - to jest premia, która jest dokładana do pensji :-)

Brunon

Masz rację, to prawdziwa klasa ze strony hotelu z pięcioma gwiazdkami, ( usunięte przez administratora ) Myślę, że każdy student bez znajomości ortografii i interpunkcji odnajdzie się tam doskonale, co widać na powyższych przykładach, sądzę jednak, że hotel tej klasy powinien się starać o wykwalifikowaną kadrę a nie bandę "studentów" ale jak widać po liczbie komentarzy, bardziej przejmują się koniecznością skasowania komentarzy niż poprawą sytuacji.

Ja

Witam, Ja pracuję już w hotelu 5 miesiące i nie mogę narzekać...pieniądze są takie na jakie się umówiłam, wypłacane w terminie. Praca jak każda inna, atmosfera fajna. Polecam :)

Aneta
@Ja 16.03.2016 19:03

Oho PR działa :D Ewentualnie lubisz pracować za kieszonkowe hahaha

o.x

Szkoda mi ludzi tam pracujących.

Purtia

To chyba to była Twoja pierwsza praca w życiu bo więcej zarabia się w hostelach albo na koszeniu trawy :D Zresztą co Ty możesz wiedzieć o faktycznych stawkach po umowie sezonowej na dwa miesiące :D

qwer

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym hotelu. Jeśli się zarabia, to żenująco małe pieniądze.( usunięte przez administratora ) Lepiej się nie nabierać na miłe słowa i przyjemne rozmowy kwalifikacyjne, bo po paru tygodniach okazuje się co to za miejsce.

kicker

niestety prawda...

Morgan

Potwierdzam w całej rozciągłości. (usunięte przez administratora) Nikt normalny albo nie będący w desperacji długo miejsca w tym hotelu nie zagrzeje.

jano

Straszne miejsce, lepiej o tym się nie przekonywać nawet dla tych paru gwiazdek.

RECEPCJA

jezeli chodzi o prace na recepcji to obowiazki jak wszedzie, kasa zawsze na czas premia rowniez. jak ktos chce siedziec nic nie robic i zarabiac to raczej nie miejsce dla niego, atmosfera naprawde mila, ludzie narzekaja bo taki juz nasz urok, lepiej ponarzekac niz zwrocic uwage na plusy, jak ktos chce pracowac to bedzie, zadko kogos zwalniaja

ana

Moja siostra pracuje w tym hotelu i bardzo sobie chwali atmosferę pracy i zarobki. Wypłate ma na czas i z tego co wiem hotel potrzebuje teraz pracowników bo sie bardzo rozwinął

ahmmm

a jest ktoś dyrektorem :D? chyba nie...

Qman

Witam. Chciałem zapytać, czy nie orientuje się ktoś, kto jest teraz dyrektorem hotelu ?

ahmmm

ile negatywnych opinii stąd poznikało..cud!!urok portali opiniotwórczych...:)

niki

Pracowałam tam jako kelnerka. Ludzie ciągle odchodzili i przychodzili. Zdarzało się że przyjmowane były osoby bez doświadczenia. W grafiku byłam rozpisana od 14 do 24. Bardzo rzadko zdarzało się że wyszłam o 24. Zwykle 1 lub 2 w nocy. ( usunięte przez administratora ) Jedyne co dobrze wspominam z tej pracy to atmosfera. W większości pracownicy bardzo mili.

junior

ok, ale czy te nadgodziny są koniecznością w Hotel Crown? zazwyczaj nadgodziny są ekstra płatne żeby ludzi zachęcić do dłuższej pracy...

polio

czy wynagrodzenie za nadgodziny jest już uczciwie wypłacane?

Politok

A pracowałeś tam jako kelner czy na kuchni bo to też ma znaczenie. Ludzie wszędzie się zmieniają, a jak warunki kiepskie to długo nie wytrzymują - norma.

andrzej

nie warto rozpoczynać pracy, ludzie zmieniają się jak w kalejdoskopie, to o czymś świadczy

:-)

Czy myślałeś w przeszłości nad oceną własnego pracodawcy? Najbardziej przydatne opinie to opinie zatrudnionych osób, o ile pracowałeś w Crown Hotel Piast, wyraź ją dla potencjalnych pracowników. Kraków i inne miasta czekają na ciekawą opinię. Pomóż zareklamować własnego pracodawcę, daj znać przyszłym osobom zatrudnionym o warunkach pracy panujących w waszej firmie. A jak przedstawia się sprawa premii?

Zostaw opinię o Hotel Crown Piast Hotel& Park ***** - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Crown Piast Hotel& Park *****