Opinie o MT Konstrukcje w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie MT Konstrukcje, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MT Konstrukcje o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT Konstrukcje w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis

Czy w MT Konstrukcje odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

anonim Nowy wpis

Kondziu Nowy wpis

Bo gam pracują może 2 osoby. I naprawdę nic się nie zmieniło.

Antek Nowy wpis

Szkoda pisać ; nic się nie zmieniło mamy wrzesień zaległości za 2 miesiące ; z 80 ludzi dzis jest 30

Joanna

@Kondziu, czy od czasu Twojego komentarza w temacie firmy Mt Konstrukcje, rozwiązała się sprawa zaległych wypłat dla pracowników? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za odpowiedź w tym wątku. Zachęcam także inne osoby związane z firmą Mt Konstrukcje do zamieszczania tu nowych komentarzy, chętnie dowiemy się informacji o aktualnym rozwoju tego pracodawcy oraz kwestii związanych z warunkami pracy.

Juniorr
@Joanna

Witam firma jest tragiczna malowalem i śrutowalem dla nich konstrukcję na koniec wstawiłem fakturę i to był koniec współpracy przelewy po 500 zł A faktura 11 tys

Waldi

Czy są jakieś zmiany w firmie na lepsze ? Ostatnio nie pisaliście dobrze.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma MT Konstrukcje poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kondziu

Firma nie wypłacalna ciągle nie ma na nic pieniędzy , wypłata? Mamy koniec lutego , ludzie czekają na pieniądze za grudzień. ODRADZAM WSZYSTKIM

Szawgier
@Kondziu

niestety podzielam tą opinie ; wszyscy co mogą uciekają na wypłaty czekają po 2-3 miesiące i dostają zaliczkowo - ŻENADA !!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w mt konstrukcje? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mario

Porażka odradzam na wypłate poczekasz 2miesiace jak nie lepiej , warunki pracy brak słów...

Joanna

@ZSKod jak dawna występują takie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Z czego one wynikają?

ZSK

Teraz 2017 roku zlecenia mają dużo. Praca full of 8 do 10 godz dziennie i zależy od siebie jak chcesz. Stawka od 12 zł brutto do ok. 20zł. Wypłaty zamiast 10-tego płacą 17-tego i to w ratach a następna rata gdzieś 23-tego lub pod koniec miesiąca lub w następnym miesiącu. W głowie się nie mieszczą. Powinną płacić wszystko na raz na 10-tego każdego miesiąca!!!!!!! Gdzieś tam u nich czaj się dziadestwa i ignorancją że wykonują się zleceniach dla armatora a o pieniądze się nie pytają od armatora tylko czekają aż samych armatorów przynoszą kasę do biura ale oni tam Ci armatorów może są skorumpowani i może dadzą sobie premi i kupują sobie nowych BMW i remontują nie wiadomo co (budynki) a robotników wykonujących ciężkich robotach głodują się w WKS Konstrukcje Sp z o. o. To musi się skończyć raz na zawsze

janek

wydaje mi się, ze naparwde sporo mają tych projektów na swoim koncie i wyglądają one dobrze. A kwestia pracy to już inaczej wygląda, bo chyba u nich biora osoby z polecenia.

Marek

Czy mógłby ktoś napisać jakie są stawki godzinowe brutto dla monterów i spawaczy czy jest umowa o pracę przeczytałem tu ,że stawka wynosi 9 zł na godzinę przecież wyższe stawki dostają sprzątaczki, jak można pracować za takie śmiecie to nienormalne spawacz i monter to minimum 20 zł / godzinę netto chyba że się płoty spawa to można robić za 15 zł/ godzinę netto jak może Urząd Pracy proponować pracę skoro wie że firma jest niewypłacalna,osoba która dała taką propozycję powinna pożegnać się z pracą na państwowym etacie.

Piotr

Czy ktoś wie co się teraz dzieje w tej firmie? Czy nadal działają i wykonują jakiekolwiek zlecenia?

EuroStyl

Porażka, stanowczo odradzam. Dla inżyniera z doświadczeniem płacą 1 800zł wstyd.

miro

na pewno im wyższe masz doświadczenie, tym lepsze warunki możesz negocjować, więc to zalezy ile lat już pracujesz w branży, jeśli o siebie teraz pytasz. No ale stawki są i takie, że po 9 zł jest, ale to chyba już jest bardziej dolna niż górna granica, mój kolega pracuje i mówi, że ogólnie praca jest w porządku

hanka

tylko czy na każdym stanowisku jest 9 zł czy to jest uzależnione np od czasu pracy, doświadczenia, nie wiecie jak to wygląda?

Morek

coś mi się nie zgadza, przecież Metalotechnika ogłosiła upadłość, to jak to MT Konstrukcje ktoś porównuje do Metalotechniki?

4xM
@Morek

Metalotechnika = MT Konstrukcje = WKS Konstrukcje ;) to jest jeden i ten sam twór. Ogłaszają upadłość raz na kilka lat żeby potem postawić nową firmę i unikać płacenia podatków. Tak więc najlepiej jest udać się na Litewską 17a i tam szukać pracy... szczerze to cały czas szukają pracowników ;) Firma dobra na start. Biorą spawaczy początkujących, którzy coś ogarniają i jest szansa że będą dobrze spawać. Wprawdzie tak jak piszą inni stawki mają niskie, ale można nabrać doświadczenia i iść w świat... tak samo jest z monterami, chodź u nich stawki już nie są takie złe. Dla inżynierów z doświadczeniem to nie ma co szukać. Jakby ktoś mnie zapytał czy warto pracować w WKS Konstrukcje, to powiedziałbym tak: kasę możesz dostać nawet z miesięcznym poślizgiem (dlatego osobom z rodziną i kredytem odradzam), plus że łatwo dostać umowę o pracę na zasadach najniższej krajowej + dodatek pod stołem, nauczysz się czegoś i do tego masz bardzo luźną i przyjemną atmosferę w pracy. Robota dobra dla rencistów, emerytów, studentów, młodych ludzi nie mających jeszcze zobowiązań.

Konrado

Mt konstrukcje.... czyli była metalotechnika. Masakra.

piaskarz
@Konrado

Jako piaskarz-zarabiam 9 zł,ale u nas na wiosce,okolice kiezmarku,to rzadnej pracy nie ma

spawacz

Panowie uważajcie bo znowu zaczeli dawać ogłoszenia w Yobrapido,przyjmą wszystkich nie dajcie się zwieść,czytajcie opinie to co jest napisane o firmie MT Konstrukcje jest w 100% prawdą.

binladen

Oni są już na tyle beszczelni,ludziom nie płacą i jeszcze dają ogłoszenie do Urzędu pracy w tej Polsce każdy robi sobie co chce,ale najlepsze jest to że są opinie wypisane są jak byk głupi Polak idzie i podejmuje tam pracę i do kogo można mieć pretęsje.

spawacz

Anonim jak nie umiesz czytać opini to ić do szkoły a jak nie wierzysz opiniom to idż tam do roboty i problem z głowy jeśli to oszczerstwa,tylko póżniej nie wypisuj co za (usunięte przez administratora) firma pomóżcie jak odebrać kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o MT Konstrukcje - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MT Konstrukcje
1.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Księdza Piotra Skargi 7 lok. 1