Opinie o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. w Przemyśl

counter
2 8 11 5 1
Barbara Nowy wpis

Czy do Faniny przyjmowani są także studenci? Jeśli tak to napiszcie proszę na jakich zasadach. Jestem ciekawa czy można liczyć na bezproblemowe dogadanie się z pracodawcą co do grafiku pracy by można go było pogodzić z obowiązkami na uczelni?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Arek Nowy wpis

A jak obecnie sytuacja zarobkową na produkcji, ile godzin w tygodniu i jaka umowa?

anonim 3 Nowy wpis

Nie polecam. Zarobki dla fizycznego na produkcji przy maszynach są śmieszne (są (usunięte przez administratora) i pupile dyrektora produkcji tak zwani wybrańcy) zarabiają dobrze - nagrody i podwyżki na odpowiednim poziomie a reszta groszowe (bywało 20, 50 PLN). Praca w tym zakładzie polega na tym że robisz na wszystkim, wszystko i wyręczasz dupowłazow a jak nie to zaraz zwalnia. Moim zdaniem takie traktowanie pracownika nazwano (usunięte przez administratora)i jest karalne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ulka

A ja sądzę, że każdy powinien zając się pracą w zakresie swoich obowiązków a decyzje i wydawanie poleceń zostawić tym którzy mają to robić!!

Przemyśl

W firmie są dwie osoby prezes i dyrektor sprzedaży, prezes akceptuje tylko to co powie pani dyrektor, każda inna opinia jest widziana w oczach prezesa jako atak , przyjmując się będziesz zadowolony z wyjazdów autem np do gdańska i z powrotem w tym samym dniu, najlepiej w środku tygodnia abyś następnego dnia z samego rana mógł zaszczycić swoją osobą firmę, w firmie jest troszkę jak w latach 90 Polecam jeżeli chcesz przyjść i zobaczyć jak nie prowadzi się firmy, jak zabijać potencjał tych co chcą coś zmienić, jest to przykład gdzie prezes robi wciąż to samo i oczekuje innych rezultatów

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej jest takim przedsiębiorstwem?

Nick

Tak już jest, że na forach portalach o tematyce rekrutacyjnej częściej można się natknąć na negatywne opinie (zwłaszcza byłych pracowników), a pozytywnych opinii brak. W końcu - kto zadowolony z pracy odwiedza portale rekrutacyjne i wystawia pozytywne opinie swojemu pracodawcy? Przecież wyglądałoby to trochę dziwnie. Czas płynie, a sytuacja się może wszędzie zmieniać. Jeśli ktoś szuka pracy i miałby rezygnować z ubiegania się o zatrudnienie w jakiejś firmie na podstawie negatywnej opinii umieszczonej sieci (zwłaszcza jakiś czas temu), to chyba niepotrzebnie sam zawęziłby sobie możliwość wyboru. Najlepiej po prostu wysyłać CV.

byly pracownik

mobing praca czy to w biurze czy na produkcji za 1680zl ,co jakis czas urlopy bezplatne(straty) nie polecam wszedzie kamery

nikomu nie życzę pracować w tym zakładzie debilstwo i marnotrawstwo od samej góry do samego dołu, od prezesa po produkcję NIE POLECAM

anonim2
@anonim

Możesz coś więcej nakreślić w swojej wypowiedzi ?? Bardziej konkretniej, dlaczego, co itd.. Ci się nie podobało ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. - Przemyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad