Opinie o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. w Przemyśl

Ewcia Nowy wpis

Pod względem atmosfery coś się zmieniło na przestrzeni lat? Dla męża to dość ważne a wpisy są tu niejednoznaczne względem tego. Spotkał ofertę wrzucona rok temu na technologa i chciałby spróbować w następnej rekrutacji się zgłosić. Firma w ogłoszeniu wspomniała coś o rozwoju a to ambitny gość, mógłby się starać o szkolenia na tym stanowisku, żeby faktycznie się rozwijać?

Tom76

Czy warto ubiegać się o pracę w tej firmie

Spawacz brygadzista Nowy wpis
@Tom76

Nie warto , tak jak niżej napisał kolega w fimie rządzi pani dyrektor sprzedaży która kieruję poczynaniami prezesa , a jak się uczciwie i sumienie pracuje a pupilów prezesa się gnoji i goni do roboty to zwalniają , Firma tkzw rodzina w firmie rządzi pewna rodzina która dyryguje dyrektorem sprzedaży

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Spawacz brygadzista Nowy wpis

Tam dobrze polskiego nie znają

Trubadur

Zakład o niespotykanym uroku z sentymentalną nutką zamieszchłych czasów.

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik działu rozwoju oferowane przez firmę Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Barbara

Czy do Faniny przyjmowani są także studenci? Jeśli tak to napiszcie proszę na jakich zasadach. Jestem ciekawa czy można liczyć na bezproblemowe dogadanie się z pracodawcą co do grafiku pracy by można go było pogodzić z obowiązkami na uczelni?

Arek

A jak obecnie sytuacja zarobkową na produkcji, ile godzin w tygodniu i jaka umowa?

anonim 3

Nie polecam. Zarobki dla fizycznego na produkcji przy maszynach są śmieszne (są (usunięte przez administratora) i pupile dyrektora produkcji tak zwani wybrańcy) zarabiają dobrze - nagrody i podwyżki na odpowiednim poziomie a reszta groszowe (bywało 20, 50 PLN). Praca w tym zakładzie polega na tym że robisz na wszystkim, wszystko i wyręczasz dupowłazow a jak nie to zaraz zwalnia. Moim zdaniem takie traktowanie pracownika nazwano (usunięte przez administratora)i jest karalne.

Ulka

A ja sądzę, że każdy powinien zając się pracą w zakresie swoich obowiązków a decyzje i wydawanie poleceń zostawić tym którzy mają to robić!!

Przemyśl

W firmie są dwie osoby prezes i dyrektor sprzedaży, prezes akceptuje tylko to co powie pani dyrektor, każda inna opinia jest widziana w oczach prezesa jako atak , przyjmując się będziesz zadowolony z wyjazdów autem np do gdańska i z powrotem w tym samym dniu, najlepiej w środku tygodnia abyś następnego dnia z samego rana mógł zaszczycić swoją osobą firmę, w firmie jest troszkę jak w latach 90 Polecam jeżeli chcesz przyjść i zobaczyć jak nie prowadzi się firmy, jak zabijać potencjał tych co chcą coś zmienić, jest to przykład gdzie prezes robi wciąż to samo i oczekuje innych rezultatów

Tak już jest, że na forach portalach o tematyce rekrutacyjnej częściej można się natknąć na negatywne opinie (zwłaszcza byłych pracowników), a pozytywnych opinii brak. W końcu - kto zadowolony z pracy odwiedza portale rekrutacyjne i wystawia pozytywne opinie swojemu pracodawcy? Przecież wyglądałoby to trochę dziwnie. Czas płynie, a sytuacja się może wszędzie zmieniać. Jeśli ktoś szuka pracy i miałby rezygnować z ubiegania się o zatrudnienie w jakiejś firmie na podstawie negatywnej opinii umieszczonej sieci (zwłaszcza jakiś czas temu), to chyba niepotrzebnie sam zawęziłby sobie możliwość wyboru. Najlepiej po prostu wysyłać CV.

byly pracownik

mobing praca czy to w biurze czy na produkcji za 1680zl ,co jakis czas urlopy bezplatne(straty) nie polecam wszedzie kamery

nikomu nie życzę pracować w tym zakładzie debilstwo i marnotrawstwo od samej góry do samego dołu, od prezesa po produkcję NIE POLECAM

anonim2

Możesz coś więcej nakreślić w swojej wypowiedzi ?? Bardziej konkretniej, dlaczego, co itd.. Ci się nie podobało ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.
  • Jasińskiego 18
    37-700 Przemyśl
  • NIP: 7950201248 REGON: 37629 KRS: 0000100877

Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.