Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.

Przemyśl

Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.

Opinie o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej jest takim przedsiębiorstwem?

Nick

Tak już jest, że na forach portalach o tematyce rekrutacyjnej częściej można się natknąć na negatywne opinie (zwłaszcza byłych pracowników), a pozytywnych opinii brak. W końcu - kto zadowolony z pracy odwiedza portale rekrutacyjne i wystawia pozytywne opinie swojemu pracodawcy? Przecież wyglądałoby to trochę dziwnie. Czas płynie, a sytuacja się może wszędzie zmieniać. Jeśli ktoś szuka pracy i miałby rezygnować z ubiegania się o zatrudnienie w jakiejś firmie na podstawie negatywnej opinii umieszczonej sieci (zwłaszcza jakiś czas temu), to chyba niepotrzebnie sam zawęziłby sobie możliwość wyboru. Najlepiej po prostu wysyłać CV.

byly pracownik

mobing praca czy to w biurze czy na produkcji za 1680zl ,co jakis czas urlopy bezplatne(straty) nie polecam wszedzie kamery

nikomu nie życzę pracować w tym zakładzie debilstwo i marnotrawstwo od samej góry do samego dołu, od prezesa po produkcję NIE POLECAM

anonim2
@anonim 01.06.2009 12:28

Możesz coś więcej nakreślić w swojej wypowiedzi ?? Bardziej konkretniej, dlaczego, co itd.. Ci się nie podobało ?

Zostaw opinię o Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A.