Opinie o KWR Laguna w Mrzeżyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KWR Laguna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KWR Laguna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWR Laguna w Mrzeżyno

Pracodawca Nowy wpis

Dbając o dobre imię naszego obiektu KWR Laguna z siedzibą w Mrzeżynie, jak i całego Zespołu zmuszeni jesteśmy odnieść się do zamieszczonych wpisów na portalu Gowork. Nasz obiekt prężnie funkcjonuje od przeszło 30 lat w branży hotelarsko-gastronomicznej.Podejmujemy współpracę z ogromną ilością osób. Nieustannie prowadzimy rekrutację dla nowych Pracowników na stanowiska pracy w sposób bezpośredni, dając obustronną możliowść poznania stron i uszczegółowienia warunków pracy. Zawsze w sposób jasny i uczciwy przekazujemy informacje odnośnie zatrudnienia, realizując je później podczas współpracy. Naszym kadrowiczom gwarantujemy bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w bardzo godziwych warunkach, nie pomijając ogromu kosztów ponoszonych przez obiekt. Nasi przyszli Pracownicy zawsze mają możliwość wyboru i podjęcia pracy bez omawianych udogodnień. We wszytkich kwestiach zatrudnienia stosujemy nieustannie zasadę uczciwości , jawności i serdeczności w relacjach personalnych. Decydując się na zatrudnienie Osób, w naszym bezsprzecznym interesie jest praca długotrwała, nawet wielosezonowa, którą to realizujemy z bardzo dobrymi wynikami. Nie interesuje nas zatrudnienie krótkotrwałe, co wyklucza nieuczciwe podejście do drugiego człowieka. Jako pracodawca staliśmy się już dla bardzo wielu osób miejscem zdobycia bezcennej wiedzy i doświadczenia w branży hotelarsko- gastronomicznej, " wydaliśmy na świat" wielu docenianych Pracowników, z czego jesteśmy bardzo dumni- do dziś pozostając w bliskich relacjach. Z żalem przyglądamy się negatywnym zmianom towarzyszącym zatrudnieniu, co za tym idzie relacji międzyludzkich. Jednostronność, roszczeniowość , brak szacunku, a nawet czasami godności , a jedynie oczekiwania bez wkładu własnego zdarzają się, choć w naszym odczuciu nie powinny mieć miejsca, jeśli chcemy budować " dobre dziś i jutro". Naszym wartościom pozostajemy wierni i zachęcamy wszystkich do zdrowego, uczciwego, racjonalnego podejścia do zycia, pracy i przede wszystkim drugiego Człowieka.

Pracownik Nowy wpis

W KWR Laguna pracuję już trzeci sezon, również w nadchodzące wakacje podejmę tam pracę, mając nadzieję, że będę miała to możliwość od moich wspaniałych Pracodawców do czasu ukończenia studiów( a może i dłużej). Mam również doświadczenie z innymi miejscami pracy, a co za tym idzie porównanie. We wszystkich aspektach moje odczucia i doświadczenia są na wielki plus dla tego miejsca. Warunki mieszkaniowe są bardzo godziwe , jak również wyżywienie ( bardzo smaczne i pod dostatkiem).Nadmienię, żę pomimo atrakcyjnego wynagrodzenia zakwaterowanie i wyżywienie nie są odejmowane. Corocznie otrzymuję bardzo atrakcyjną zapłatę, a za moje starania w pracy dodatkową premię. Zawsze terminowo. Moje relacje z Pracodawcą są bardzo dobre, a może i więcej. To osoby z powołania, dla których drugi człowiek bardzo dużo znaczy. Szacunek, serdeczność i uczciwość w kierunku naszego zespołu zawsze idą w parze z naszą pracą. Zawsze mogłam liczyć na kontakt bezpośredni, prawie o każdej porze ( nie pomijając problemów natury osobistej). Jedyną uciążliwością są osoby, które pracy nie znają, a wręcz się do niej nie nadają. Kilka osób na swojej drodze spotkałam przez te kilka lat. Stanowiło to problem dla obiektu, ale też dla nas, jako zespołu. Niestety wiem, że takie sytuację zdarzają się wszędzie. Ze swej strony mogę z czystym sumieniem polecić Lagunę, jako sprawdzonego Pracodawcę, a nawet więcej- miejsce , które dla mnie jest drugim domem. Wracam do niego z wielkim komfortem i radością.

Okradziony Nowy wpis

Witam KWR Laguna , moja opinia o tym miejscu...zacznę od tego że byłem obrażany , praca nie ludzka w miesiącu 260 godzin od rana do wieczora płacą nie zadowalająca ,umowa to jakiś śmietnik , jeśli zwolnisz się wcześniej zabierają prawie połowę wypłaty , zwolniłem się wcześniej bo miałem dość obrażania, koleżanki i koledzy do dnia dzisiejszego nie dostałem zaległych pieniędzy , nie jedzcie tam nie polecam , zawiedziecie się .

Paulina Jaszczyk Nowy wpis

Moja opinia będzie dotyczyła KWR Laguna jako pracodawcy, mianowicie chciałabym wszystkich przestrzec przed pracą w tym miejscu. Umowa, którą proponują nie jest zgodna ze stanem rzeczywistym, niższe wynagrodzenie na "papierze", brak przerw, obowiązki wykraczają po za zakres stanowiska na którym się pracuje, nocleg, który zapewniają... brudno, ciemno, łóżka piętrowe, pościel... brak słów. Jak na tak duży kompleks to wstyd aby w ten sposób traktować ludzi. Śmiało można to nazwać (usunięte przez administratora) i wcale nie jestem zdziwiona, że ludzie stamtąd uciekają. Zapis w umowie, który mówi o tym, że jeśli zerwiemy umowę przed jej zakończeniem, pracodawca wypłaci nam niższe wynagrodzenie nie wziął się na pewno znikąd. Pracując w wielu miejscach nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Dopóki ludzie będą się godzili na taką pracę i podpisywali sporządzone w ten sposób umowy- ten proceder nigdy się nie skończy. Mam nadzieję, że właściciele wraz z córką, która zarządza obiektem zastanowią się nad swoim postępowaniem a Inspekcja Pracy w tym pomoże.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KWR Laguna? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kelner/Barman-praca nad morzem z zakw.i wyż. wydawały Ci się najkorzystniejsze?

KWR Laguna poszukuje pracownika na stanowisko Barman. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Agata

Hejka, wiszą tu dwie oferty do hotelu. Jak pracuje się na kuchni? Ciekawa jestem atmosfery oraz tego jak jest wyposażona. Co zazwyczaj się gotuje? Z tego co widziałam jest UZ, bo to akurat oferta na sezon ale jakie warunki mają stali pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o KWR Laguna - Mrzeżyno

• Jak się pracuje w KWR Laguna?

Zobacz opinie na temat firmy KWR Laguna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWR Laguna?

KWR Laguna