Opinie o LEROY MERLIN URSUS w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LEROY MERLIN URSUS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LEROY MERLIN URSUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN URSUS w Warszawa

Gregor

Idealnych firm nie ma. Dziś jest taki czas , że można wybierać w firmach i pewnie dlatego tak narzekacie.

Włodek

Wczoraj 24,04,2018 o godzinie 10 odwiedziłem sklep dział z gresem, na wystawie towar z gazetki reklamowej dostępny od ręki, pan z obsługi (jak się już znalazł) z uśmiechem mówi że towaru niema, zmieniłem decyzję na inny (też z gazetki) towaru niema, pytam więc poco zawracają głowę wpisami o dostępności - i tu zaskoczenie decyzje zdjęcie kłamliwej informacji leży wyłącznie w gestii kierownika, proszę więc o kontakt z kierownikiem - telefon bo pan kierownik nie raczy ruszyć cielska, nie rozmawia też zemną tylko z pracownikiem któremu łaskawie wyraża zgodę na zdjęcie kartki. Zrobiłem więc zakupy w Castoramie ale z ciekawości wróciłem i cud karteczka wróciła na miejsce a towar ma dojechać. Może personel kierowniczy weźmie się za politykę tam można sprzedać każdy kit bez konsekwencji. Tak dla własnej satysfakcji tę opinię wysyłam też do waszej dyrekcji w Francji.

Po co to biadolenie. Każdy wie jaka praca jest w firmie, idzie a później marudzi!!!

oskar

Za to teraz zrobili Eldorado w LM dla pracowników. Była podwyżka ale zaraz zmieniono zasady przyznawania premii kwartalnej i nikt jej nie obejrzy na oczy z powodu kryteriów jej przyznawania. W dodatku dyrektor LM Ursus tłumaczył,że tyle było wydatków na modernizacje sklepu ,że czasy przyznawania premii na poprzednich warunkach minęły. Ludzie zwalniają się z pracy a nowi popracują maksymalnie 2-3 miesiące i odchodzą.

Robert
@oskar

Zgadzam się z Tobą w 100%. Wymieniono dobre szafki ubraniowe na nowe a te poprzednie nocą wywożono ze sklepu. Odnowiono toalety na górze a na dole jak był syf tak jest. W końcu na górze siedzi dyrektor i kierownicy, wiec muszą mieć toaletę wypasioną.A premia, no cóż dyrekcja i kierownicy dostana a ci na dole 1,49% kwartalnie dla otarcia łez.

@Robert

Szafki ubraniowe wymieniono nocą gdy sklep był zamknięty a łazienkę na górze wyremontowano przed przyjazdem kontroli z Francji. W 2016 r. podłączono ogrzewacz wody w łazience na dole również przed zagraniczna kontrolą. W zimowe mroźne dni gawiedź czyli szeregowi pracownicy myli ręce w zimnej wodzie a na górze w ciepłej. Chciano odebrać te resztki premii mówiąc,że z nich będzie sfinansowana rozbudowa parkingu , ale po protestach zaniechano tego kretyńskiego pomysłu. Na szczęście po kilku latach pracy w LM Ursus mam nowa pracę, gdzie pracownik jest traktowany po ludzku.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LEROY MERLIN URSUS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Agata

Zatrudnij się w LM a oprócz normalnych obowiązków będziesz miała wiele mniej lub bardziej potrzebnych szkoleń. Po okresie próbnym zdajesz egzamin szkoleniowy, którzy zdają nieliczni gdyż gro nowo przyjętych nie dotrwa do 3 miesięcy okresu próbnego.

@Agata

I tu masz rację, na 6 przyjętych tylko 2 osoby dotrwały do do końca okresu próbnego. Poza tym nowy pracownik ma na starcie po podpisaniu ummowy o 400 zł. więcej od osoby z długim stażem pracy w LM.

@Agata - a jak dokładnie wygląda egzamin, o którym wspominasz? Czy pracownicy otrzymują materiał, który jest wymagany w trakcie egzaminu? Czy zdanie egzaminu jest równoznaczne z awansem?Jaka umowa jest podpisywana na okresie próbnym? Czy pracodawca zatrudnia pracowników w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zielonka

Drodzy pracownicy mam świeże wiadomości. Były pracownik Leroy Merlin Targówek wygrał dziś sprawę o nieuzasadnione wypowiedzenie i otrzyma odpowiednie zadośćuczynienie oraz poprawią treść wypowiedzenia i swiadectwa pracy na jego korzyść. Brawo trzeba walczyć o swoje prawa i nie dać sobą pomiatać.

Klinet

pracownik kretyn, że nie przeczytał co jest na opakowaniu napisane. Oczywiście nie tłumaczy to "patałachów"

oskar

doris

to chyba nie znasz specyfiki pracy w tego typu miejscach skoro piszesz takie rzeczy. Jest mega cięzko .

fizol

Fizyczna praca z 3 trzema niedzielami w miesiąc! pierwsza zmiana od 5.30 i przez 3 godziny dokładanie towaru! 1.5 weekendu wolnego. tajemniczy klient kilka razy na dziale w miesiącu. Obskakiwanie klientów, 5 kroków sprzedaży itp a to wszystko za 2300 brutto i może premią kwartalna jak będzie progres. Plusem jest benefit za dopłatą i opieka medyczna

Tomasz

Najbardziej chamska jest kierowniczka działu kas, która w ordynarny sposób zwraca się do kasjerki. Jaki klient byłem tego świadkiem i teraz wiem jak w Ursusie traktuje się pracowników.

marcin20

Zaobserwowałem sytuacje, czlowiek zatrudniony w leroy merlin ursus- swiezy pracownik jest szkolony z banalnych rzeczy przez starsza pracowniczkę a doświadczonego czlowieka jak ja nie chcą zatrudnic... obawiają sie ze ich wygryze??? pamietajcie pani Szymczak- nie kompetentna osoba, dział personalny.

nszz
@marcin20

Zapewne nie miałeś okazji zapoznać się z publikowanymi przez (usunięte przez administratora) w firmowym intranecie "historiami 6+" cała Polska ma z tego bekę. "Klient zapytał gdzie jest (usunięte przez administratora). Odpowiedziałem - tam. Brawo dla (usunięte przez administratora)z działu kominków tak trzymaj - jesteś wspaniałym doradcą realizujesz standardy obsługi ponad normę". A jakbyś przeczytał "Book zaskoczeń" (usunięte przez administratora)gdzie podobne historie sa opisane to płakałbyś ze śmiechu przez następne kilka tygodni - każdego leroja omijałbyś szerokim łukiem j(usunięte przez administratora)

marcin20

Praca na (usunięte przez administratora) i traktowanie ludzi spychologicznie. na pierwszym spotkaniu z personalna robią mega przesluchanie, zadaja glupie pytania, jaka da mi pan gwarancje że nie zwolni sie pan po 1-2 mieś... itd, zadają smieszne pytania, robią smieszne testy... daja doświadczonemu czlowiekowi 1700 na reke z niedzielami 3 ema!!!!!!! porażka!!!!!!!!!!!!!!!

marcin20

Dziś bylem umówiony na rozmowe z kierownikiem ale niestety pani personalna pani Szymczak nie sprawdzila czy wogóle ten czlowiek pracuje dziś totez spotkanie zostało przełożone na jutro, brak kompetencji ze strony tej pani, na pierwsze spotkanie w sprawie pracy spózniła sie 25 minut, porażka...

ktosik

Rozmowa Kwalifikacyjna: Trzy etapowy proces na zwykłego Doradcę Handlowego. Rekrutujący: Kierownik niekompetentny człowiek 30 minut spóźnienia na rozmowę kwalifikacyjną z manią wyższości przekonałem się jako kandydat do pracy, a później jako pracownik firmy zewnętrznej współpracujący z LM. Stawka: 2200 zł brutto czyli 1600 zł do ręki za niedzielę 2-3 w miesiącu dodatkowo 75 zł brutto i premia kwartalna o której nikt nie umiał powiedzieć ile wynosi więc pewnie jej nie ma. Podsumowując strata czasu na 3-krotne jeżdżenie i wysłuchiwanie głupich pytań Pana kierownika a i tak dostanie się prawdopodobnie znajomy/znajoma.

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN URSUS - Warszawa

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN URSUS?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN URSUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LEROY MERLIN URSUS