Ani-tech Sławomir Wisniewski

Płock

Ani-tech Sławomir Wisniewski

Opinie o Ani-tech Sławomir Wisniewski

Grzegorz

@Tobi, widzę, że nie podzielasz opinii innych użytkowników na forum. Czy możesz więc napisać jak Ci się pracuje w firmie Ani-tech? Czy firma oferuje na początek umowę zlecenie czy umowę o pracę? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest możliwość negocjacji wynagrodzenia? Te kilka informacji może być bardzo ważnych dla potencjalnych kandydatów.

Tobi

Bzdury albo pisza ci co za chlanie albo nie przychodzenie do pracy polecieli. Slowny gosc. Kasa zawsze na czas tyle ile bylo ustalone.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Ani-tech Sławomir Wisniewski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Szukasz pracy?

anonymous

Każdy mądry wie, że te trzy ostatnie wpisy(opinie) wpisała ta sama osoba, także chyba z tą firmą coś jest nie tak!!!!

damian

jak najbardziej pozytywny człowiek miła atmosfera, byłem przeszkolony z wynagrodzenia zadowolony kiedy potrzebowaliśmy pomocy pomagał. jak najbardziej na tak. polecam

Polak
@damian 07.02.2018 11:25

jacek

Swój ziomek stawia na młodych jeśli pracujesz jesteś nagrodzony jeśli kombinujesz jak zarobić by się nie narobić to sobie darujcie.

kubasobol

Polecam firmę. Facet daje możliwość przyuczenia i zarobienia porządnych pieniędzy.

gfd

ale przeciez w kazdej chwili moga stac sie znani..

jarek101

witam chciałem zapytać jak w tej firmie jest z płacą z pracą ogólnie pilne

Zostaw opinię o Ani-tech Sławomir Wisniewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ani-tech Sławomir Wisniewski