Ani-tech Sławomir Wisniewski

Płock

Ani-tech Sławomir Wisniewski

Opinie o Ani-tech Sławomir Wisniewski

Grzegorz

@anonymous, Twoja opinia zawiera poważne zarzuty w stronę pracodawcy Ani-tech. Może warto byłoby się najpierw skontaktować z tą firmą i to wyjaśnić? Czy ty i twoi koledzy próbowali się kontaktować z tą firmą? Czy ta firma aktualnie działa na rynku i realizuje jakieś projekty? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

anonymous

witam chcę ostrzec przed oszustem p.s. wiśniewskim ani-tech kilka miesięcy na remoncie w płocku robiłem pod Mostostalem płock i do dzisiaj szukamy pieniędzy z kolegami,oszukał na godzinach pracy,odliczył ubrania,i na dodatek podpisuje listy obecności za innych jak nie ma w pracy i bierze pieniądze za człowieka,kilka osób tu w płocku tu czeka na pieniądze ciężko na remoncie zapracowane,oszust i w ogóle na robocie się nie zna...ostrzegam,mozna sprawdzić go na orlenie ..w płocku

Grzegorz

@Tobi, widzę, że nie podzielasz opinii innych użytkowników na forum. Czy możesz więc napisać jak Ci się pracuje w firmie Ani-tech? Czy firma oferuje na początek umowę zlecenie czy umowę o pracę? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest możliwość negocjacji wynagrodzenia? Te kilka informacji może być bardzo ważnych dla potencjalnych kandydatów.

człowiek
@Grzegorz 15.07.2018 20:13

zastanawiam sie czemu pare negatywnych komentarzy zostalo usunietych w tym jeden moj? odnosnie firmy NIE POLECAM, podczas rozmowy z zoną sławka wszystko wyglada ok na robocie papiery podstawia gruby pod nos UWAGA NA KRUCZKI bo przez te kruczki na koniec miesiaca jestescie oskubani na tak jak my na ponad 70h. plus stroje 350 zł warte 100zł. PRACUJESZ PO 11-12H DZIENNIE PONIEDZIALEK-NIEDZIELA A ROZLICZA ZA 6. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Tobi

Bzdury albo pisza ci co za chlanie albo nie przychodzenie do pracy polecieli. Slowny gosc. Kasa zawsze na czas tyle ile bylo ustalone.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Ani-tech Sławomir Wisniewski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

anonymous

Każdy mądry wie, że te trzy ostatnie wpisy(opinie) wpisała ta sama osoba, także chyba z tą firmą coś jest nie tak!!!!

damian

jak najbardziej pozytywny człowiek miła atmosfera, byłem przeszkolony z wynagrodzenia zadowolony kiedy potrzebowaliśmy pomocy pomagał. jak najbardziej na tak. polecam

Polak
@damian 07.02.2018 11:25

jacek

Swój ziomek stawia na młodych jeśli pracujesz jesteś nagrodzony jeśli kombinujesz jak zarobić by się nie narobić to sobie darujcie.

kubasobol

Polecam firmę. Facet daje możliwość przyuczenia i zarobienia porządnych pieniędzy.

gfd

ale przeciez w kazdej chwili moga stac sie znani..

jarek101

witam chciałem zapytać jak w tej firmie jest z płacą z pracą ogólnie pilne

Zostaw opinię o Ani-tech Sławomir Wisniewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ani-tech Sławomir Wisniewski