Ani-tech Sławomir Wisniewski

Płock

Ani-tech Sławomir Wisniewski

Opinie o Ani-tech Sławomir Wisniewski

Sebastian

Nie polecam tej firmy. Facet kręci za każdym razem, dla niego są najważniejsze pieniądze niż o dobro pracownika, bezpiecznej pracy.... Kantuje na każdym kroku. Na początku okazuje się z dobrej strony, a potem pokazuje swoje oblicze.... Nie wypłacalny.... Nie zatrudniać się w firmie Ani-tech.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Ani-tech Sławomir Wisniewski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

anonymous

Każdy mądry wie, że te trzy ostatnie wpisy(opinie) wpisała ta sama osoba, także chyba z tą firmą coś jest nie tak!!!!

damian

jak najbardziej pozytywny człowiek miła atmosfera, byłem przeszkolony z wynagrodzenia zadowolony kiedy potrzebowaliśmy pomocy pomagał. jak najbardziej na tak. polecam

Polak
@damian 07.02.2018 11:25

jacek

Swój ziomek stawia na młodych jeśli pracujesz jesteś nagrodzony jeśli kombinujesz jak zarobić by się nie narobić to sobie darujcie.

kubasobol

Polecam firmę. Facet daje możliwość przyuczenia i zarobienia porządnych pieniędzy.

gfd

ale przeciez w kazdej chwili moga stac sie znani..

jarek101

witam chciałem zapytać jak w tej firmie jest z płacą z pracą ogólnie pilne

czarnuch

Witam ! Dodaje tą opinie by ostrzec ludzi którzy chca podjac prace w tej firmie.. Facet kreci jak może papiery podsuwa pod nos na placu budowy kazac szybko podpisywac bo niema czasu. Odcina za ubrania , połowe za składki oraz godziny sie nie zgadzaja. Cwaniak i tyle. Jest nieprzyjemny a ludzi traktuje jak [usunięte przez moderatora] Jak niestawisz sie na budowie daje jakies kary po 250zł odcina za obiad i hotel. pierwszy i ostatni raz z takim pracodawca miałem stycznośc. Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Ani-tech Sławomir Wisniewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ani-tech Sławomir Wisniewski