Ani-tech Sławomir Wisniewski

Płock

Opinie o Ani-tech Sławomir Wisniewski

gfd

ale przeciez w kazdej chwili moga stac sie znani..

jarek101

witam chciałem zapytać jak w tej firmie jest z płacą z pracą ogólnie pilne

czarnuch

Witam ! Dodaje tą opinie by ostrzec ludzi którzy chca podjac prace w tej firmie.. Facet kreci jak może papiery podsuwa pod nos na placu budowy kazac szybko podpisywac bo niema czasu. Odcina za ubrania , połowe za składki oraz godziny sie nie zgadzaja. Cwaniak i tyle. Jest nieprzyjemny a ludzi traktuje jak [usunięte przez moderatora] Jak niestawisz sie na budowie daje jakies kary po 250zł odcina za obiad i hotel. pierwszy i ostatni raz z takim pracodawca miałem stycznośc. Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Ani-tech Sławomir Wisniewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ani-tech Sławomir Wisniewski