Macopedia Sp. z o.o.

Adres: Jana Matejki 11A, 60-766 Poznań

NIP: 7811877841 KRS: 0000416744

Macopedia Sp. z o.o.

Opinie o Macopedia Sp. z o.o.

Beata

Jakie macie aktualne opinie o tym pracodawcy? Polecacie tego pracodawcę? Podzielcie się opiniami, aby pomóc innym znaleźć odpowiednią pracę. Jak wygląda sam proces rekrutacji?

rgtf

hej hej moze ktos z was bylby zaintwresowany praca jako front-end developer u nich szukaja do Poznania i Krakowa oferuja umowę o pracę lub B2B,atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł - 10 000 zł netto

Czy Twoim zdaniem w firmie Macopedia Sp. z o.o. panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Macopedia Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macopedia Sp. z o.o.