Opinie o ITALCOLOR w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ITALCOLOR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ITALCOLOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITALCOLOR w Piotrków Trybunalski

Gosc Nowy wpis

Witam czym dojezdzacie do zakładu ?

Czy w ITALCOLOR są szkolenia zewnętrzne?

Czy ITALCOLOR ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jest jedna poranna zmiana, od 7 lub 8.

odpowiedz Nowy wpis

Firma Ica Polska ma stałe godziny pracy od 8-16 od pon do pt. Jeśli się przedłuży to firma płaci nadgodziny. Wszystko na legalu!:)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ITALCOLOR?

odpowiedz Nowy wpis

Tak jak w każdej firmie. Należy próbować, składać CV ...nie zawsze doświadczenie jest warunkiem koniecznym.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ITALCOLOR. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Lidia

Wracając do poprzednio poruszanej kwestii charakteru zatrudnienia bądź też współpracy z ITALCOLOR - czy osoby, które decydują się na założenie działalności gospodarczej mogą liczyć na wsparcie działu księgowości? Czy firma opałaca odpowiednie składki za takiego pracownika?

...
@Lidia

Jak działalność? Po pierwsze to już ICA POLSKA sp. z o.o. po drugie umowa o pracę

Lidia

@milk czyli tutaj nie podpisuje się żadnych innych umów, tylko współpracuje się na podstawie własnej działalności i wystawia się fakturę? Istnieje możliwość innej formy zatrudnienia? TO ważna informacja, dla tych, którzy takiej działalności nigdy nie prowadzili.

mik

a wiesz, możesz próbować chociaż z tego co wiem trzeba mieć założoną własną działalność gospodarczą. NIe wiem jakie są szanse na to żęby mieć jakieś zniżki jeszcze od pracodawcy

Największy syf w jakim pracowałem 2 zmarnowane lata nie polecam szczerze

obiektywny

Dobrych i ambitnych pracowników firma się nie pozbywa. Wręcz przeciwnie , inwestuję w nich. Pracuję od kilku lat i mam swoje zdanie na temat firmy wyrobione. Występuję pod obcym nikiem i mógłbym pisać podobne głupoty jak umieszczone powyżej opinie. W jednej z nich "były" pracownik pisze o limicie 400 km miesięcznie. Kolego, przypominam że jako narzędzie pracy odpowiednie stanowiska pracy wymagają samochodu służbowego, powtarzam SŁUŻBOWEGO!!! Piszesz o nie odpowiedniej kadrze managerskiej. Pewnie myślałeś że Ty będziesz miał decydujący głos. Na to trzeba zasłużyć . Osoby z kadry zarządzająca poprzez wieloletnia pracę w naszej firmie, dzięki lojalności , sumienności i kreatywności są tam gdzie są. Widać zostali docenieni. Więc jednak można. !!! Zapracowali sobie. Firma z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku więc nie trudno zauważyć że zarządzanie w Italcolor jest przemyślane. Chyba że jest się osobą "mało sprytną" lub "inteligentną inaczej" wówczas można tego nie dostrzec. Przyjmując się do pracy kilka lat temu usłyszałem "jak szukasz pracy w młodym , zgranym i ambitnym zespole to jest to praca dla ciebie , jak szukasz łatwych i dużych pieniędzy to nie traćmy czasu" To jest prawdą. Nie czuję się oszukany. Kto nie miał ambicji i był pracownikiem tej firmy ma prawo uważać czas swojej pracy jako czas stracony czy zmarnowany. Taka osoba powinna być bliżej Caritasu. Tam ambicja nie jest brana pod uwagę. Nie będzie musiała także płacić za prywatne kilometry... jak dostanie refundację za bilet miesięczny. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych .

obiecanki i nic poza tym.przyjmowanie tępych osob po znajomości,kombinactwo i nieuczciwość

itc

colorit, colorit, dobrze się nie rozkręciło, a już zdycha śmiercią naturalną..., bo na takie przedsięwzięcia trzeba mieć nieco grubszy portfel lub 3kg więcej kreatywności. Szkoda, ale takie prawa rynku

Cięzko mi policzyć ilu byłych pracowników wspomina ITALCOLOR jak straszny sen. Dyrektora można określić jako \"Specjalistę od niespełnionych obietnic\". Każdy kto ośmielił się zadawać Szefowi niewygodne pytania (np. kiedy wypłaci 100% obiecanej premii za wykonane zadanie) zostawał zwolniony. W firmie rozchodziła się informacja że za złodziejstwo. Sam jestem \" (usunięte przez administratora) \" jak wielu inych. Zdecydowanie odradzam pracę w ITC.

colo

odpowiedź świadczy tylko o tym że opinia dotarła pod właściwy adres, czyżby prawda zabolała?

Kadra Menadżerska

Adamie cieszymy się, że nas tak miło wspominasz, moglibyśmy Cię przyjąć spowrotem będziemy mieć więcej kosztów bo przychodów żadnych - dlatego to była Twoja praca tymczasowa niestety na stałe nigdzie nie ma tak dobrze. Szukaj dalej szczęścia cu (usunięte przez administratora) y handlowcu...

COLO

JEŻELI CHCESZ MYĆ AUTO SŁUŻBOWE Z WŁASNYCH ŚRODKÓW, INWESTOWAĆ W LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY SZYB, NIE OTRZYMYWAĆ KASY ZA DELEGACJE, MIEĆ LIMIT 400km i BYĆ SKRUPULATNIE KASOWANY ZA POZOSTAŁĄ PRYWATĘ 1zł/km TO POLECAM. NATOMIAST JEŚLI MASZ TROCHĘ OLEJU W GŁOWIE TO RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALEKA. KADRA MENADŻERSKA TO TOTALNY PRZYPADEK, ZBIERANINA LUDZI NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O ZARZĄDZANIU ZESPOŁEM PRACOWNIKÓW, LUDZI NIE POTRAFIĄCYCH PORUSZAĆ SIĘ W OBSZARZE MARKETINGU.. JEDNYM SŁOWEM STRATA CZASU LUB PRACA \"TYMCZASOWA\"

Zostaw merytoryczną opinię o ITALCOLOR - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ITALCOLOR?

Zobacz opinie na temat firmy ITALCOLOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ITALCOLOR