F.U.T. ALCON Sp. z o.o.

Żmigród

Opinie o F.U.T. ALCON Sp. z o.o.

oooo

Firma działa na pełnych obrotach. Zatrudniają spawaczy, ślusarzy, tokarzy, frezerów! Wynagrodzenie co miesiąc na czas!

Michał

Szkoda, że dawno nikt tu nie zaglądał, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie. Chciałem wysłać do nich dziś CV, ale wcześniej myślałem, że ktoś przybliży mi warunki na jakich podejmują współpracę.

lajkonik

alcon ludzie ta firma to porażka prezes świerszczerk z metchem ma ludzi za nic to nie jest fair powinni zainteresować się panstwowa inspekcja pracy i urząd skarbowy to oszuści i tyle ta firma jest spalona na polskim rynku lajkonik płacą na raty i mówia ze to kryzys pomuszcie tym ludzią w jakikolwiek sposób

ZŁY

kolega mi opowiadał bo tam pracuje że dni firmy sa policzone brawo dyrektorzy powinniscie prowadic tok szok pzekaz nam firme ja ci ją rozwalę totalna pirazka zaczeli od wyrywania torów a kończą na sprzedaży dziełek tak się ządzi w Polsce

Zostaw opinię o F.U.T. ALCON Sp. z o.o. - Żmigród

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.T. ALCON Sp. z o.o.