Opinie o Konrad Kaczmarek Fis Impex International w Żmigród

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Konrad Kaczmarek Fis Impex International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konrad Kaczmarek Fis Impex International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konrad Kaczmarek Fis Impex International w Żmigród

Zalamany Nowy wpis

Bzyku żal mi ciebie

Pracownik Nowy wpis

ok szefie

Mateusz Nowy wpis

@olek a ty jesteś pracownikiem? Na jakim dziale i jak Ci się pracuje ?

Hary Nowy wpis

Firma kompletne dno,miałem problem z odzyskaniem u nich pieniędzy za wykonaną prace.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Konrad Kaczmarek Fis Impex International odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Olek

Szkoda, że osoby które nie potrafiły utrzymać się w firmie teraz chcą ją oczerniać!!!

Firma nie posiada płynności finansowej większość ludzi pracuje na czarno duże opóźnienia w płatnościach jakość wykonywanych elementów fatalna zarządzanie kiepskie ogólnie bardzo nie polecam

@były pracownik

Anonimy maja to do siebie, że nie są miarodajne.

moria

@heha ja jednak słyszałam że pieniądze są i to dość terminowo. natomiast co do biegania, to tutaj trzeba się napracować. firma jest producentem elementów stalowych i aluminiowych i tu nie ma lenistwa, praca na produkcji może być wymagająca.

kolega
@moria

Marek to Ty ? Cóż na błędach się człowiek uczy

hand

No cóż,już nie goni tych ludzi....,

No cóż znowu anonim...

heh

pracowałem tam to jest prawda trzeba biegać i sie prosić za swoimi zarobionymi pieniedzmi za nadgodziny dostaniesz a z wypłatą całościową powie ze niema a goni ludzi jag by to psy były

Konrad Kaczmarek

Łatwo kogoś anonimowo "obsmarować" w internecie ... to jest takie łatwe.

XXX

Nigdy nie polecę tej firmy nikomu. Nie jest zorganizowana , mają ponad 4 miesiące opóźnienia z wypłatami. Wychodzi na to ,że pracownicy pracują tam za darmo. Szef ma pieniądze dla siebie i wyjeżdża sobie na wakacje z rodziną. Jeśli chodzi o usług to są na niskim poziomie. Firma ta nigdy nie wywiązuje się z zawartych umów. Towary nie są dostarczane na czas..

Zostaw merytoryczną opinię o Konrad Kaczmarek Fis Impex International - Żmigród

Konrad Kaczmarek Fis Impex International
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemysłowa 2
    55-140 Żmigród

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042