Opinie o RYCHCIK CONSULTING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RYCHCIK CONSULTING. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYCHCIK CONSULTING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYCHCIK CONSULTING w Warszawa

ppp

Ale niski poziom reprezentujesz swoimi wpisami. A to forum nie jest po to żeby pisać bzdury, smutki nierobie możesz wylewać mamusi w rękaw w domciu a nie na forach...i nie pracuje w nie godnych indyjskich warunkach. Pracuję po 8 h za nad godziny otrzymuje wynagrodzenie i co miesiąc osobna premię mam urlop kiedy chcę i ile chcę. I wszystkim osobą polecam pracę w tej firmie. Sugeruje osoba tak strasznie niezadowolonym zatrudnić się w KFC za 1500zl tam się nauczycie pracy po czym będziecie marzyć żeby spowrotem się tu zatrudnić. Bo sobie nie zdajecie sprawy jaki wygląda prawdziwy wyzysk i ciężka praca ja pracowałam KFC i wiem co to znaczy. Szczęścia życzę!!!

do ppp

PPP ale skoro się nie szanujesz i tobie praca odpowiada w indiańskich warunkach to stul pysk i pracuj dalej po 17 godzin, , po jakiego chu*ja to czytasz ? to forum jest dla tych , którzy nie chcą pracować w tych nieludzkich i niegodziwych warunkach! POZDRO srodkowym palcem :*

Pracuję już długo

karolka

Popracuj tam trochę to przyznasz mi rację;) Miłej harówy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie RYCHCIK CONSULTING? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ppp

A ktoś inny zgrywa bohatera na forum (usunięte przez administratora) wiedząc o ciężkiej pracy zapewne jest sponsorowany przez rodziców, rozpieszczona gówniara. Widać nikt nie chce cię już słuchać że żalisz się na forach. Źal...

karolka

Oj, chyba kogoś prawda za mocno w oczy kole;)

ppp

Jak widać idiotów na świecie jest mało ale są tak sprytnie rozstawieni że spotykasz ich na każdym kroku a to forum to miejsce gdzie ich jest największe zagęszczenie.

karolka

1. Pracujące soboty(po 12, 13 godzin!!!), za które nie ma dni wolnych w tygodniu ani nie są dodatkowo płatne. 2. Na L4 nie ma szans nawet przy umowie o pracę, choćbyś umierał. 3. Jeśli brakuje jakiegoś towaru to pracownicy zasuwają na drugi koniec Warszawy tramwajem, z kartonami. 4.Premia to jakiś żart, bo zawsze jest tak skutecznie obcinana za jakieś bzdury, że na koniec miesiąca wychodzą śmieszne grosze. 5. Czasami są chwile, że nie masz czasu zjeść, nie mówiąc żeby usiąść bo nie ma gdzie:) Żadnego stolika socjalnego ani krzesła. Ogólnie jeśli dla kogoś jest to pierwsza praca to niech wie, że już nigdzie gorzej nie będzie;) Większego burdelu niż tu nie ma w żadnej innej firmie. POZDRAWIAM

karolka

Płatne nadgodziny? Śmiech na sali. A te pozytywne komentarze piszą pewnie zastraszeni pracownicy, bo jak nic pozytywnego od czasu do czasu się nie pojawi to premii nie zobaczą:)

do karolki
@karolka

Oj karolka, to nie zastraszeni pracownicy, to wielka managerka i żalosny boss bartus wypisuja o sobie te wspaniale rzeczy, ten kto pracuje wie jak jest na prawde, chociaz rzeczywiscie ostatnio zrobili afere i kazali wypisywac pracownikom same superlatywy o pracy w gorąco polecam. Stodoła i gomora!

Fakt

(usunięte przez administratora) znajdź sobie jakaś prace i przestań wypisywać bzdury !

Marta R.

Nie polecam nikomu! to co się tam dzieje, trzeba poprostu przezyc, a tego nie polecam, odradzam ze szczerego serca.!!!!!

Młoda

W życiu takich brednie nie słyszałam. Pracuje tu już ponad rok. Zawsze kasa na czas. W wakacje miałam normalny płatny urlop, a jak zachorowała to nikt nie zmuszał mnie do pracy. Widać lenistwo się szerzy, a jak się do swego błędu nie chce przyznać to lepiej zwalić na innych.

Fakt

Do osoby sfrustrowanej tym ze została wyrzucona za złodziejstwo: 1. Praca jest zmianowa i tak 1 zmiana od 5-13 2 zmiana od 13-21. 2. Każda nadgodzina jest płatna w wysokości 10 zł netto 3. Każdy pracownik z 2 zmiany moze zabrać sobie do domu produkty które zostały za darmo Jeżeli ktos jest leniwy i ma tylko oczekiwania ze za nic nie robienie będzie otrzymywał pensje to faktycznie nie jest to miejsce pracy dla niego. Najsłabsi wypadają ! A co do pensji to jest 1700 zł na rękę + dodatkowo płatne nadgodziny.

nyaa

lepiej napisz za co wyleciałaś ???

byłypracownik

Moja przygoda z tą firmą też na szczęście się już zakończyła. Tyle nerwów nie jest warte żadnych, a na pewno nie tych marnych pieniędzy. Premię widzą tylko nieliczni, ja nigdy takiej nie otrzymałam w całości. Bo zawsze jakieś braki, bo inwentaryzacja itd. Szef wg mnie nigdy nie powinien być na takim miejscu, koleś który nie wie co to praca, a tą firmę dostał po znajomości. Wszyscy boją się słowem odezwać, bo wielki pan się zdenerwuje i nakrzyczy. Dramat jakiś. Pomijając nadgodziny, które nie są płacone, a i też nie zawsze odbierane w postaci wolnych dni.

Matka Teresa

Igorrio to zajebisty człowiek,niestety odszedł, bo szef okazał się być wobec niego nie uczciwy, a w kasze sobie dmuchac nie da, wiec nie dziwie się w ogóle :) Pozdro 600!

zzzzzzzzz

co do Pana Igora to ja jestem bardzo zadowolna z współpracy z nim. Trzeba się umieć z człowiekiem dogadać a będzie ok. Jak dla mnie był bardzo wporządku i chciałabym z nim dalej pracować.

do zzzzzzzz
@zzzzzzzzz

w takim razie powodzenia

ona

w zasadzie tak powinno być , ale zdarzają się takie sytuację że trzeba zostać te 15 minut.

YYYY
@ona

zalezy na którym sklepie pracujesz,ale na prawie wszystkich wychodzi się o czasie

kinga

praca jest cięzka , czasem nawet nie ma przerw na jedzenie.

bbb

nie polecam pracować tam. Byłam na dniu próbnym i zrezygnowałam gdy dane było mi poznać pana Igora. Nie wiem jak wytrzymują ludzie pracujący z nim.

Zostaw merytoryczną opinię o RYCHCIK CONSULTING - Warszawa

• Jak się pracuje w RYCHCIK CONSULTING?

Zobacz opinie na temat firmy RYCHCIK CONSULTING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RYCHCIK CONSULTING
3.3/5 Na podstawie 64 ocen.
  • 101
    06-545 Warszawa