Opinie o RYCHCIK CONSULTING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RYCHCIK CONSULTING. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYCHCIK CONSULTING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYCHCIK CONSULTING w Warszawa

ByłaPracownica Nowy wpis

Prawdę mówiąc już kilka lat temu pracowałam u bartka. Wątpię żeby od tamtej pory cokolwiek się zmieniło. Z czystym sumieniem nie polecam pracy tam. Pieniądze miałyśmy obcinane z byle powodu, wiecznie słuchałyśmy tylko pretensji za zbyt duży/zbyt mały odpiek. Za moich czasów część pieniędzy była w kopercie(za pracę w weekendy), ja swoich pieniędzy na koniec już nie zobaczyłam. Pracę skończyłam nerwicą, czego nikomu nie życzę. Dziwię się bartku, że jesteś w stanie prowadzić nadal lokale, z takim podejściem do człowieka.

Jak długo trwa proces awansu w RYCHCIK CONSULTING?

Magi123 Nowy wpis

Dziś obejrzałam odcinek kryptonim szef gdzie występuje w nim Bartek. W firmie pracowałam 9 lat temu wtedy to była tragedia zero przerw bartek chodził po sklepach i wszystkim patrzył na ręce. Wtedy zarobki u niego to ponad 1300 zł umowa o pracę pensja do ręki. Pamiętam go jako człowieka okropnego zero litości o prezentacch na święta nie było mowy nawet nie życzył nam wesołych świąt Już wtedy mroznie były popsute, ich konstrukcja jest bardzo słaba i płyty się rozchodza. On w odcinku mówił że o niczym nie wie to już od lat się psulo. Oczywiście przerw nie było

Ja Nowy wpis
@Magi123

A jednak z tego co pamiętam to zwolniłaś się z dnia na dzień i wróciłaś też z dnia na dzień zadzwoniłaś do Bartka i prosiłaś możliwość powrotu...coś dziwne. Chyba że pomyliłam Magdy bo po Niku i stażu wnioskuje że właśnie Magda masz na imię.

Aleksander

Przeczytałem że pracownicy tu mają za dużo roboty i w pracy nie ma żadnych przerw. Serio aż taki kult pracy? Chociaż płacą za to dobrze? Ile bym wyciągnął na rękę jakby się zatrudnił?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie RYCHCIK CONSULTING? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Km

ODRADZAM!!!! Najgorsza firma! Pracowników mają za (usunięte przez administratora)dla nich liczy się tylko to aby pracownik zapier.... BEZ PRZERW, NIEKIEDY ZA DWIE OSOBY I TO JESZCZE USŁYSZYSZ ZE SIE NIE STARASZ ODRADZAM!!!!

Fredi

Łatwo się krytykuje anonimowo, tym bardziej, że nie jest zgodne z prawdą to co niektórzy napisali

Bardzo nie polecam, oni wgl nie szanują pracowników, najgorsza firma ale na szczęście i tak nikt już nie chcę u nich pracować zostali Ci najgorsi :D i teraz tylko Ukraińcy ich ratują..

zacny

Bardzo dobry pracodawca to na forum nie ma wpisów bo nie ma maruderów?

Hej pracowałem na dworcu, sama praca nawet przyjemnaa. Ale Patrycja niekoniecznie. Kierownik powinien być autorytetem a nie wykazywać się istną patologia, to co się dzieje podchodzi pod sanepid i inspeckcje pracy. Pozdrawiam

Maja

@A. czy w umowie jest odpowiedni zapis regulujący przyznawanie premii w firmie RYCHCIK CONSULTING? Czy zostałeś o tym poinformowany na rozmowie kwalifikacyjnej? Może warto to najpierw wyjaśnić, ze swoim przełożonym. Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie.

A.

Warszawa (kierownik- (usunięte przez administratora)) zero szacunku do pracownika, marne 1900 + 200 zł premii której nie dostaniesz jak pójdziesz na zwolnienie bo przecież w tej pracy nie można chorować..

Konrad

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Taka ocena nie spada z nieba ale jak komuś nie odpowiada praca niech ją zmieni!!

enough

Gorąco odradzam, brak przerw, zapierdziel przez 8h non stop na nogach, nawet zjeść nie ma kiedy. Słabe zarobki, nadgodziny często za darmo. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

Maja

@Anonim, Jeżeli Twoja opinia o firmie RYCHCIK CONSULTING jest negatywna, podaj proszę konkretne argumenty. W przeciwnym razie inni kandydaci uznają Twoją opinię za nieprawdziwą. Czy długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Czasami pod wpływem impulsu podejmujemy decyzje, których potem żałujemy!

Gdańsk. Szefem jest Szymon. Pracowałam tam niedawno. Dowiedziałam się,że wyżej wymieniony osobnik doniósł do zus-u na jedną z pracownic za to że ponoć symulowała skręcenie kostki. Była na umowę o pracę i dawała zwolnienia co jakiś czas. Ma duży problem ze sobą i nie panuje nad emocjami. Przy kliencie potrafi powiedzieć - weź się ogarnij w końcu - za nie podanie tej kanapki która chciał. Siedzi cały czas w telefonie i ogląda nas w kamerze później pytając się czy coś się działo. Jak coś ukrywam to rzuca tekstem - widziałem. pracujemy od 5 rano i nie możemy sobie wziąć wrapa nawet na śniadanie. To nic że później je wywalamy. Jest harowka. A płacą słabo. Co to ma być 2000 zł za 3 zmianowa pracę!

Pracownica

Pracowałam z Szymonem i było w porządku. Z opisanymi sytuacjami nigdy się nie spotkałam i wydaję mi się to trochę wymyślone. Jedzenie zawsze sobie zostawialiśmy. Na płacę też nie ma co narzekać, za siedzenie nikt nie będzie płacić.

Jerzy

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

@Jerzy

Zdecydowanie nie.

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

...

Nie polecam. Na pewno nie teraz. Zwolniłam się miesiąc temu. Kierowniczka mnie oszukiwała. Część wypłaty dostawiłam na konto, część w gotówce, a części w ogóle nie dostawałam. Jest bardzo niemiła i wykorzystuje swoich pracowników. Traktuje jak służących. Beznadzieja na centralnym. Nie warto...

Powiem tak. Pracowałam u Bartka. Kierowniczką była Patrycja. Otóż Pati potrafiła ustawić grafik w ten sposób, że kończyłam zmianę o 22:00. A następnego dnia miałam na 4:00. I tak kilka dni pod rząd. Uważam, że kierowniczka kompletnie nie ogarnia co jest jej obowiązkiem a co nie. Traktowała mnie jak służącą. Krzyczała gdy coś poszło nie tak jak powinno w pierwszych dniach mojej pracy. Oczywiście obiecano mi szkolenie. Szkolenie wyglądało w ten sposób - idź m kasę i sobie radź; idź na kanapki. Zrób 10 tradycyjnych, 10 z łososiem itd. Jedyna rzecz która sprawiła, że wytrzymałam tam dłużej to ludzie (pracownicy). Byliśmy naprawdę zgranym zespołem. Dobrze się dogadywaliśmy (no może oprócz dwóch obcokrajowców. Ale to tylko i wyłącznie dlatego, że nie mówili praktycznie nic ani po polsku ani po angielsku...), pomagaliśmy sobie i wspólnie przeżywaliśmy pretensje Patrycji na ogół o coś na co wpływu nie mieliśmy. Kierowniczka nie dba o swój zespół. Pomiata ludźmi. Nadużywa swojej władzy. Obiecuje rzeczy o których później możesz jedynie śnić. Na swojej tablicy (fb) wrzuca ogłoszenie, że przyjmie do pracy miłą, otwartą osobę, gwarantuje wypłatę jakiej my nigdy na oczy nie widzielismy i dodaje, że stawia na dobrą atmosferę w grupie. Po czym na naszej wspólnej grupie ochrzania nas, że był słaby utarg, że ona wcale nie musi nam tyle płacić, że to jest jedynie jej dobra wola, że mamy się wziąć do roboty. Utarg tego dnia był słabszy (Ale nie tragiczny) dlatego, że nie mieliśmy z czego robić kanapek. Patrycja zamówiła 4 kartony bułek śniadaniowych, a reszty rodzajów nie. Więc mogliśmy robić jedynie 3 rodzaje kanapek najmniej ciekawych na conajmniej 10 przeróżnych. Patrycja również lubi się bawić w bezsensowne podglądanie nas na kamerach które mamy również na zapleczu. Następnego dnia śmieje się, że widziała co robiłaś na telefonie, co jadłaś itd. Do dzisiaj nie uzupełniła mojej pensji o 100zł. Na początku przynajmniej próbowała się wykręcić. Teraz nawet nie dopiszę na fb tylko zignoruje. Gratuluję kierowniczce. Nie wiem czy zdaje sobie sprawę z tego, że straciła naprawdę mocny zespol przez swoje zachowanie i niski poziom kultury.

Ppp

Bardzo gorąco nie polecam. Pracowałam tam całkiem niedawno. Kierowniczka - Patrycja wyżywa się na swoich pracownikach jak ma gorszy dzień, czy z kimś bliskim się pokloci. Oczywiście obiecanki na rozmowie kwalifikacyjnej dot wypłat, warunków pracy to tylko cudowna bajeczka. Pracowałam w koszmarnych warunkach. Wyparzarka nie działała, lodówka tak samo. A jak jogurt nie wyglądał tak jak powinien to była nasza wina, a nie kwestia tego, że lodówka kompletnie nie działa. Klimatyzacja jest chyba tylko po to żeby było można się popatrzeć. Oczywiście nie działała. W środku było tak gorąco, że co drugi klient wychodził, bo uznał że nie da się wysiedziec. A Ty pracuj minimum 8 godzin przy gorących piecach. Tragedia. Generalnie uważam, że główny problem tkwi w kierowniczce. Jak ja pracowałam, to ekipa była bardzo fajna. Wszystko psuła kierowniczka. A sama przykładem nie świeciła. Na swoich zmianach rozmawiała przez telefon po 3 godziny. Nawet klocila się ze swoim narzeczonym przez telefon przy klientce. Obrazila jedna klientke chamskim komentarzem gdy ta weszła z placzacym dzieckiem do lokalu. Rzucala butelkami w lodówce itd. Nie płacą tyle ile powinni. Czesc przelewaja na konto, część gotówką dają. A gdyby sanepid wszedł im na zaplecze to chyba wyrzuciłby ten syf w powietrze. Brud za szafkami, śmierdzi, chłodnia raz działa raz nie. A w tym całym syfie robione są kanapki sprzedawane po 5,50. A jak wyjmiesz roztopione ciastka z chłodni to jest twoja wina. A może myślisz, że napiwki będziesz dostawać? Hahahaha. W życiu. Za Twoje napiwki Patrycja kupi nowe miseczki, filiżanki, talerzyki. Nigdy nie dostałam swoich napiwków. A jak raz kupiliśmy sobie z napiwkow ktore dostalismy na zmianie coś do zjedzenia to byla taka awantura, że lepiej nie pytac. Naprawde nie polecam. Nacharujesz sie i nic z tego Ci nie zostanie...

Zostaw merytoryczną opinię o RYCHCIK CONSULTING - Warszawa

• Jak się pracuje w RYCHCIK CONSULTING?

Zobacz opinie na temat firmy RYCHCIK CONSULTING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RYCHCIK CONSULTING
3.3/5 Na podstawie 64 ocen.
  • 101
    06-545 Warszawa