Cedrob

Opinie o Cedrob

Dyspozytor/spedytor

Dzień dobry , ostatnio widziałem ogłoszenia o pracę na stanowisko dyspozytor transportu. Może ktoś wie jak wygląda u nich ta praca i ile płacą?

Lali

Jak wam tak źle na ubojni to idziecie do sekcji załadunku to wtedy zobaczymy praca na przykład od 16 do piątej rano powrót do domu kawał drogi mycie trzy godziny snu i spowrotem do roboty i tak pięć dni w tygodniu ale o i sześć z dziećmi nie widzisz się cały tydzień a potem się dziwią że wypadki na fermach jak ludzie padają na twarz że zmęczenia alee pensja na czas tego nie można zarzucić tylko podwyżki by się przydały za te warunki jakie są na fermach ale tam ludzie są nie ważni tam najważniejszy jest Kurczak ????

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Cedrob?

Sylwia

Godziny są różne. Zależy na ktorym zakładzie. ale pracuje się po 10 godzin na dzień albo na nockę.

Madii

Kiedy są wypłaty w Cedrob?

Black
@Madii

To zależy jak przypada 10ty w miesiącu.

Ona ciech

Wiecej przestoju niz pracy do bani mala wyplata wykorzystywanie ludzi za grosze

@Ona ciech

Jeśli 2600 jest mało bez nadgodzin to ja nie wiem co wy byście chcieli.

???
@anonymous

anonymous, przez tę wypowiedź widać jak nisko cenisz siebie.Ta ilość godzin i i w takich godzinach praca oraz warunki to norma powinna być 3500 bez nadgodzin.Smutne ,że masz tak niską samoocenę .

Gdzie godność
@anonymous

Tak 2600 w obecnych czasach to śmiech na sali, tym bardziej, że nie leżysz i nie zbijasz bąków ;) trochę godności

Romek

A to 2600 to jest dużo,to sobie pracuj nawet za 1600

Pracownica
@Gdzie godność

Ludzie pracują w innych firmach nawet za mniejsze pieniądze i się z tego cieszą.

Przybysz
@anonymous

Ludzie pracują za najniższą krajową i cieszą się nawet z tego.

Nika97
@Ona ciech

Tysiące pracują za najniższą krajową i cieszą się ,że mają pracę. Nie muszą się martwić ,że nie mają za co kupić jedzenia.

Robert
@Ona ciech

Nie opowiadaj głupot. Wypłata godziwą za wykonywaną pracę.

Mala
@Pracownica

Pracują za inne pieniądze, ale nie robią tego co wy. Dlatego te firmy są takie bogate, bo ludzie zgadzają się pracować w takich zakładach, za górniane pieniądze. Zrozumiesz później jak zaczniesz płacić zdrowiem

Black
@Robert

W dzisiejszych czasach 2600 to nic. Aza takie tyranie jak w Cedrobie, to 3500 powinno być standardem. Ludzi ciągle brak, produkcja coraz większą(usunięte przez administratora).

Benek

Zawsze wydawało mi się, że pracodawcy powinno zależeć na tym żeby nakarmić dobrze swoich pracowników, a nie żeby ich otruć....Może pora coś z tym zrobić?

Dawna pracownica.

Odradzam prace w tym zakładzie .Kiedyś pracowalam .Brygadzistka krzyczała , dopuszczała sie mobbingu .Zostawalismy po godzinach i nie mielismy za to placone .W pracy rózni ludzie...Atmosfera w miare ale zalerzy w jakiej grupie .Zarzad do niczego .Zarobki niskie .

ziomal
@Dawna pracownica.

To dlaczego tego nigdzie nie zgłosiłaś? są przecież różne instytucje

Nesia19
@Dawna pracownica.

Mobbing trzeba było zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy.

Vito

Tak to prawda

serwus

Nie liczą się z pracownikiem.Jesteś trybikiem w maszynie ,zawsze do wymiany.

lucja

fileciarnia. Kierownik nie przyjemny dla pracowników na wszystko ma odpowiedz i (usunięte przez administratora) wlasnych pracowników zarobki 2900 i nic wiecej

stan

praca cięzka i uciązliwa zarobek 2500zł to dziś już żadna rewelacja.praca 10 godz to juz rodzaj wspólczesnego (usunięte przez administratora).wiem ,że się ludzie na to godzą ale też firma ciągle poszukuje pracowników.mam dla prezesów nowatorski pomysł zatrudniania ale z mniejszą ilością godzin tygodniowo z podobnym wynagrodzeniem.Kilka czy kilkanaście % więcej pracowników pracujących w 35 godz/tydz pozwoliłoby im na stabilizację zatrudnienia.Ilość pracowników 50+ jest tam dosyć duża ale ich zdrowie to już ruina w tym reżymie pracy.

Preparat

Czy ktoś z Państwa pracuje na basenach? Jak opinie?

Czy w Cedrob zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie, umowa o pracę na okres 3 m-cy.

Sija

JEDZENIE! Do zakładu nie wolno wnosić swojego jedzenia, a to czym karmią pracowników, bo ten musi zjeść pracując po 10-12 godzin to koszmar, żarcie dla świń. Biegunka to rzecz normalna, nabyta w Cedrobie.

Koko
@Sija

To prawda.pracuję na basenach i od dawna miewam biegunkę.Prawdopodobnie przez wędliny,mięso bo zupa jest świeża

lola
@Koko

Byłaś u lekarza że wiesz że od tego mięsa?

@Sija

teraz az tak nie jest.ja ani razu czegos podobnego nie miałem

Były Kierowca

Dla wszystkich osób które myślą o podjęciu pracy na stanowisku kierowcy w zakładzie produkcji pasz. Nie polecam. (usunięte przez administratora) Na rozmowach kwalifikacyjnych obiecanki jakie to eldorado a jak przychodzi wypłata ból tyłka i rozczarowanie. Święta robocze w tygodniu wolne. Zarobki 3 tyś. Kto ma troche szacunku do wlasnego siebie i do wykonywanego zawodu omijac wielkim łukiem.

stan

mam duże zastrzeżenia do pracy w tej firmie i firma powinna zrobić niezależny audyt na ten temat,stać ją .(usunięte przez administratora)NAJGORSZEGO RODZAJU,gdy gorszy pracownik wypiera lepszego.

Pablo

Kiepska atmosfera w pracy, bardzo ciężka praca, wynagrodzenie marne.

Jasiek
@Pablo

Atmosferę tworzą ludzie , ale wypłaty w Cedrob są na czas, a w innych firmach jest różnie i nie zawsze różowo.

Avon
@Pablo

Wszystko na NIE a może tak coś od siebie.

@Pablo

owszem atmosferę tworzą ludzie ,ale ludzie dziela tam się na tych lepszych/kablujących/ i gorszych/roboli/ .Prezesi mało wiedzą albo wiedzą i pozwalają na toksyczną atmosferę

Robert

Jestem zadowolony z atmosfery w pracy bo sami sobie ją stwarzamy szczególnie ze strony kierownictwa. Wyrozumiałe osoby tam pracują.

@Robert

chyba żartujesz ,mam inne zdanie co do atmosfery.

Darek

@michal a gdzie pracujesz ?

Chetny do pracy

Witam, Na czym polega praca mężczyzny na dziale Fileciarnia w Cedrobie w Ujazdowku? Czy jest tam bardzo ciężko? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

Na jakim stanowisku najwiecej zrobię ? Pracuję w podobnej branży. Pracowałem na różnych staniwiskach od pakowni do po magazyn. Od maszyn typu multivac,selpac, marel, freeze spiral i roznych bizerbach, kartoniarkach itp. Teraz jako kierownik magazynu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cedrob?

Kandydaci do pracy w Cedrob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cedrob