Cedrob

Ciechanów

Opinie o Cedrob

Prawdziwa

Taka praca jak w Cedrobie powinna byc po 8 godzin. A jest 10- 12. Jest ciezko, zaleznie od stanowiska. Bardziej to ile godzin sie pracuje niz to jak ta praca wyglada. Ludzie czesto dojezdzaja po min 30 km. Wiec 1.5 godziny w jedna strone traca czasu plus powrot to juz 3 godziny plus najczesciej 12 godzin pracy =15 godzin. Idziemy np na noc. Godzina 23. (Liczmy dojazd) wyjazd 21 z groszem. Wychodzimy z pracy 10-11 dnia nastepnego plus dojazd na miekscu okolo 12. Trzeba sie polozyc bo za raz do pracy wyjazd. Czesto bywa tak ze sa obsuwy ze zaczynamy prace wczesniej. Jak ktos ma rodzine to nawet nie ma co sie laszczyc. 2500 tys na reke? Brzmi niezle. W rzeczywistosci 2000 brutto. Wiec 1400 na reke. Zeby dociagnac do 2500 to trzeba wyrobic te nadgodziny. Nie ma co wierzyc w wolne weekendy. Sobota i co najwazniejsze niedziela pracujaca. Co z tego ze podobno dwa dni pracy dwa dni wolne. Zejdziesz z nocki to wychodzi 1.5 dnia. Ogolnie sa ludzie fajni inni mniej. Jedni pomocni inni nie. Praca dla ludzi bez obowiazkow. Nie mowie ze jest zle ani dobrze. Kazdy ma inna odpornosc i mozliwosc pracy fizycznej. Ale taka praca to powinna miec 2500 tys ale na czysto w umowie. A nie 2000 tys brutto.

Ciekawy

Witam,czy ktos z pracownikow moze sie wypowiedziec ,czy praca w Cedrob Ujazdowek...warto sie zatrudnic,warunki ,godziny itp.

użytkownik zarejestrowany

@Kogucik mi nie odpowiedział, więc może zapytam ogólnie czy ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat pracy, współpracowników w Cedrob? Odpowiadając jesteście w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą.

użytkownik zarejestrowany

@Kogucik może warto było zgłosić przełożonemu zachowania współpracowników? A jakie są opinie Twoje o samym pracodawcy? O warunkach zatrudnienia? Informacje o samym pracodawcy przydadzą się wszystkim poszukującym pracy w Cedrob.

użytkownik zarejestrowany

@Jet to miejsce służy opisywaniu tylko Cedrob, a nie innych firm. Czy ktoś może powiedzieć czy coś się zmieniło w firmie? Czy warto się tam zatrudnić? Posiadają dużo ofert pracy, więc to istotne (http://www.cedrob.com.pl/index.php?mnu=58).

użytkownik zarejestrowany

A jak obecnie wygląda praca w Cedrob? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

om

Biedaki.Tylko płakać i kłócić się potraficie.I po co to wszystko.Przecież dyrekcja i właściciele Cedrobu czytając wasze skargi wychodzi z założenia,że dobry kierownik to taki kierownik którego pracownicy przeklinają.Taki ktoś jest im właśnie potrzebny,żeby ludziom w pracy dawał jak największy wycisk.A ktoś taki którego byście wychwalali długo by tam nie popracował,bo dyrekcja natychmiast by się kogoś takiego pozbyła.Przeklinając publicznie przełóżonych na forum tym samym wyświadczacie im przysługę,gdyż w oczach dyrekcji są to własciwi ludzie,którzy jeszcze długie lata będą was gnębić(tak jak leon zawodowiec z brygady donosicieli)

Karolina

Chyba jeden z gorszych pracodawcow. Brygadzisci do luftu swojego rozumu nie maja. Ludzie tylko co chwila lataja do brygadzistow i sie nawzajem obgaduja. Atmosfera do luftu... nowa osoba jest alienowana zeby jak najszybciej sie zwolnila... koszmar nie praca.

siju

prawda. byłem, widziałem jak ciężko ludzie pracują po wiele godzin. trzeba mieć dobre zdrowie by wytrzymać taki maraton. pracowałem w biurze. tam nie lepiej. trzeba uważać co się mówi, z kim rozmawia. na każdym kroku chcą podłożyć nogę. atmosfera straszna, a ludzie fałszywi. na każdym kroku znajomki, nie wiadomo kto z kim śpi. nigdy więcej...

xxxxx

Na tasmie trzaba niezle zapiaprzac po 10 godzinach wraca sie do domu nieżywym, 0 zycia prywatnego nic sie nie zmienilo przez 7 lat...

użytkownik zarejestrowany

@Blondzia gdzie jest ta oferta pracy i jaka ?dzieki

Blondzia

Hej, przybliży mi Ktoś jakie teraz są warunki pracy w cedrob na dzień dzisiejszy.? Jest oferta pracy i jestem zainteresowana.

pracujacywcedrob

Obiecanki cacanki.Miało być 4 dni w tygodniu (2 razy na rano po 10 godz.2 na noc po max 11godz)i WEEKENDY WOLNE!!!!!!!! A jak jest? Owszem 4 dni w tygodniu rano po 10 godz noc ok 12-13godz no i niestety musicie przyjśc do pracy w sobotę......pozdro

Bilik Maria

Witam wszystkich Poszukuję osób poszkodowanych przez cedrob Wypadek przy pracy Bezpodstawne zwolnienie Nie przedluzenie umowy Ktoś kto pracuje na umowę zlecę juz długo Itp. Mogę pomoc w walce o swoje prawa Ja te walkę podjęłam i mogę przybliżyć temat jak to zrobić . Mój mail mbzak14@gmail.com Trzeba o swoje walczyć bo firma przedstawia się jako bardzo dobra i w jakich to akcjach udziału nie bierze . A to jest nie Prawda my nawet szkoleń bhp nie mamy zabierają nam urlopy itp. Wejdźcie na forum w Niepołomicach tam poczytacie

Nowy pracownik nie dostanie na początek tyle co stary sprawdzony. A niektóre stanowiska bym zlikwidował.

rita

na produkcji 2000 chyba ktoś zgłupiał 1800 to góra z nadgodzinami dzień w dzień z sobotami

nana

byłam widziałam przeżyłam i spieprzyłam nigdy więcej takiej harówki

tyle ile będą chcieli

PANI

ILE PŁACĄ

MŁODA

BĘDĄ ALE W NIEPOŁOMICACH ALE RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ ŻYCIA PRYWATNEGO ZERO I JAK WYŻEJ NAPISAŁ POLO NIGDY NIE ZADAWAJ SIĘ Z CEDROBEM A TO NAPRAWDĘ DOBRA RADA

aj.1_3624@wp.pl

Czy wie ktoś z Was czy teraz będą jakieś przyjęcia do Cedrobu na Ujazdówku. Jak tak to proszę o kon na e-maila aj.1_3624@wp.pl i gdzie można składać dokumenty o przyjęcie.

młoda

Ale macie fajną majówkę a grila wam przypadkiem nie zrobili

rita

z okazji wielkiej majówki i wolnych dni życzymy pracownikom w dniu święta pracy wszystkiego najlepszego, zdrowia do zap ile się da odpoczniesz jak padniesz a nawiasem to tą majóweczkę ładnie ludziom zaprogramowali ot i cały CEDROB bez wstydu i honoru a ponadto bez szacunku dla ciężko pracujących w zakładzie ludzi.TO WSTYD ,CO ROKU JEST TO SAMO JAKBY PAŃSTWO DYREKCJA WIEDZIAŁA CO O NICH MÓWIĄ PRACOWNICY I JAKIE MAJĄ ZDANIE TO BY LUDZIOM W OCZY NIE SPOJŻELI

rita

kulturę to się wynosi z domu szkoły a ta pani ani z domu ani ze szkoły nic nie wyniosła.Znam ludzi którzy nie mają szkół ale są przyzwoici i umieją poszanować innego,nie są arogancy i złośliwi jak TA PANI INTRYGA ,ZŁOŚLIWOŚĆ to u niej jest zawsze Adminie pewnie to usuniesz jak tak to i tak ludzie wiedzą o co chodzi pozdrawiam Rita

prawda

To jest jedna wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez owijania w bawełnę.Kierowniczka ze (usunięte przez administratora)to okropne babsko bez skrupułów,poszanowania,obycia.Nie szanuje ludzi,jest arogancka i beszczelna.Ty jako pracownik masz(usunięte przez administratora) i cieszyć się że masz pracę.Tylko w tym miesiącu odeszło czworo mężczyzn,rotacja niesamowita,Gdzie dyrektor,inspekcje!!!!

rita

co pani jadzi nie lubicie oj nie ładnie a ona taka przyjazna dla ludzi a jaka wesolutka jak krzyknie na nas to my jak te małe myszki sp.......... gdzie się da tylko stary kocur ma to wszystko daleko w dop..

kwoka

opinia jak najbardziej trafna jestem zgodna z xyz ijeszcze lubi się pokazać co ona to nie jest

rita

jak najdalej od cedrobu wyzysk kierownictwo do d... a szczegulnie pani jak ją zwią magiczne oko co żuje cały dzień gume i podsłuhcuje w kiblu.

kwoka

dobra rada polo ma racje a życie prywatne w cedrobie się nie liczy

polo

kolego tylko nie zadawaj sie z cedrobem bo przepadniesz z kretesem

kwoka

co powiecie o panu który się wałęsa po zakładzie i nic nie robi a wygląda jak 7 nieszczęść .kierownictwo ma w d.... to za jego przyzwoleniem wszyscy na niego pracują pan rysio to potęga i wiemy czemu.

młoda

jak się macie w gównianej firmie ja znalazłem nowy zakład gdzie ludzi traktuje się z szacunkiem i jestem bardzo zadowolony 8 godzinpracy wolne soboty a nie po 12 godzin zap....i wrzaskach kierowniczki

Jet
@młoda 24.10.2014, 22:57

Hej a możesz zdradzić co to zafirma???

alaret

cedrob to tylko pięknie brzmi ale jak wdepniesz to ( usunięte przez administratora )

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie bylo takie jesttylkoswoi maja sie doskonale a dalej musi sie tyrac w soboty

anonim(Gall)

Jak nie, jak tak – jesteśmy uprzywilejowani przez to, że się szanujemy i wiemy, po co przychodzimy do pracy. Nikt tu nie zastanawia się jak robić, żeby się nie narobić. Co do zarobków – pracownik wart swojej wypłaty, ktoś pracuje za 1000 zł widocznie dorabia na boku. Mając rodzinę na utrzymaniu po pierwszej wypłacie poszukałby pracy za większe pieniądze – (wychodzę z założenia, że „chłopaczek” umiałby robić coś, za co ktoś zapłaciłby więcej). Moim zdaniem „chłopaczek” bawiący się gównem i mający pretensje do całego świata, że śmierdzi, nie jest wart tego, żeby go niego wyciągać. Co do PIP-u i reszty – brak mi merytorycznej wiedzy aby polemizować na w/w tematy, ażeby nie były to konfabulacje. •„Osoba, która twierdzi, że coś nie może być zrobione, nie powinna przeszkadzać tej, która właśnie to robi.” •„Twój los zależy od Twoich nawyków.”

anty anonim

anonim - 2010-07-23 22:45:47 My z kolegami (usunięte przez administratora) pracujemy w Cedrobie i jezdeśmy zadowolone. jesteście zadowoleni bo należycie do tych równiejszych. w tej firmie jest podział na: roboli i elitę, która bierze po 3 razy tyle co zwykły szary pracownik w drodze protekcji bądź innych znajomości. sam widziałem jak chłopaczek za miesiąc pracy po 10-12 godzin wziął CAŁE 1400 brutto, gdy kilka protegowanych dziewczyn p. (usunięte przez administratora) wzięła po 3 tysi na rękę... to jest żal i rozbój w biały dzień... PIP ma to wszystko w głębokim poważaniu, bo dostają w łapę za "chwilową ślepotę", tak samo sanepid. jeśli jest jakaś grubsza akcja, to pół składu ma dzień wolny (widocznie mają coś do ukrycia;)) a reszta wzorowo produkuje się pod czujnym wzrokiem kierownictwa. spróbuj adminie coś usunąć, to będę regularnie dostarczać świeżych wieści z mojej jakże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kochanej pracy. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] amen!

--------------------------------------------

WITAM serdecznie. Na forum cisza jak makiem zasiał. Wiem macie tyle pracy, że na pisanie już nie starcza czasu, siły, ODWAGI. Jak dyrektor wróci z Ciechanowa to pewnie przywiezie nowe dyrektywy w sprawach produkcji, kontroli-nadzoru, wdrażania nowych systemów i zmuszania (zastraszania) pracowników do wykonywania poleceń zarządu. Życzę wszystkim, siły i wytrwałości w walce z ludźmi podejmującymi decyzje w sprawach dla Was ważnych, a sobie nieznanych.

My z kolegami(usunięte przez administratora) pracujemy w Cedrobie i jezdeśmy zadowolone.

__________

Wiedząc że spory odsetek ludzi pracujących w CEDROBIE nigdzie indziej nie znalazłoby pracy i byli by na utrzymaniu najbliższych postrzegam zakład jako pozytywne zjawisko na lokalnym rynku pracy. Co nie znaczy, że pochwalam patologie związane z warunkami pracy. Ludzie odpowiedzialni za politykę gospodarczą w RP stworzyli idealne warunki wyzysku słabych przez silniejszych, przed następnymi wyborami dajcie sobie znów wmówić "IRLANDIĘ" albo "CUD NAD WISŁĄ".

sssssssss

ludzie narzekacie ale pracujecie po co? skoro jest tak zle odchodzcie a nie narzekajcie prace znajda lepsi zainteresowani

xxxxx

KURKA-SEZON to wy jestescie tymi co nic nie robia tyko sie bojami zajmuja, a co do starszych osob az tak bardzo wam przeszkadzaja.Przeciesz ktos ich przyjal do pracy jak mowia widzialy galy co braly,kazdy z was czy znas bedzie ta osoba starsza.Czytajac te posty to zenada,pracujac tam nasmiewacie sie zkazdego,moze ktos jest tak zdolny zeby zamknac te oplakana strone.Pozdrawiam wszystkich pracownikow,,CEDROBU,,

kurka*

wróćmy do zakładu>ludzi jest mnóstwo ale co z tego skoro to starsze kobiety,które ledwo sie poruszaja,starsi panowie nadajacy sie na odkostnienie,lub zło....ki które zostały zwolnionie,włóczy sie to po zakładzie i szuka takiej pracy żeby sie" nie narobic a dobrze zarobic",sa też osoby opóżnione w rozwoju,cały dzień chodzące z kąta w kąt i ma być dobrze...a pensje muszą dostać tylko za co?skoro nic nie robią!!!!!Proste i logiczne że z naszej pensji dostaną działke.....i nikt sie tym nie zajmie!....

Kogucik
@kurka* 03.11.2009, 20:55

Zgadzam się z ta opinia , a co do tych starych kobiet nie dość że nie robią jak trzeba to jeszcze są majmądrzejsze a weź im zwróć uwagę to cię jędze zakraczą albo zrobią z siebie wielkie ofiary i tylko rób za nie a przeciesz za nie pęsij nie biorę .

kurka*

Potwierdzam!zawsze zajmuje sie tym co nie należy do jej funkcji !!!

xxxxx

(usunięte przez administratora) ściagają ludzi i cztery dni siedzą w domu a za hate i wszystko trzeba placić nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) jak bys mial polowe wiedzy co pani (usunięte przez administratora) to bys takich glupot nie pisal,Czy ty wiesz co to jest (usunięte przez administratora) chyba nie bo jak tak by bylo to napewno bys tam dlugo nie pracowal.Nazywajac pracownikow banda zlodzieji nie wiem czy przypadkiem nie mowisz o sobie.Zdymiarzy jest wielu tylko nie do pracy,takich mamy deb..ico pisza posty,a sami sa g..no wart .WIEDZ PALA I WASKIE DRZWI

Morfeusz

żyjemy w świecie drobiu i wiemy co to jest mięso panie kebab wiec nie (usunięte przez administratora) l mi tu glupot bo mamy go na codzien aż w nadmiarze ;]

kebab

matrix - 2009-10-04 13:44:54 vdb (usunięte przez administratora) ściagają ludzi i cztery dni siedzą w domu a za hate i wszystko trzeba placić nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) matrix zyjesz poza rzeczywistoscia ale wkoncu jestes matrix:), nie wiem co bierzesz ale odstaw to czym predzej bo glupoty gadasz B-)

ktos

koko- podpisujesz wyplate i nie wiesz za co masz zaplacone,wescie sie do pracy ,a nie do pisania postow ktore sa bez pokrycia.Tylko biadolisz ,biadolisz a w efekcie to w pracy sie opier...asz

koko

może i nie każe ale każdy chce pracować w normalnych warunkach i tyle godzin ile jest w kodeksie pracy bo i tak nadgodzin nie płacą .

Ktosik cosik xD

Nikt wam robic tam niekarze każdy robi z wlasnej woli i wie jak tam jest ... pieniadze i tak sa dobre jak na taki poziom ... a jak komus nie pasuje to drzwi tam zawsze są otwarte;]

ktos

pracownik,masz sluszna racje do pieniedzy to pierwsi tylko nie do pracy.Opier....cz do domu tam ,manna poleci ci z nieba.A wara od tych co pracuja uczciwie i nie patrza zeby sie dzielic z nierobami.

Zostaw opinię o Cedrob - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedrob