REDATS SP. Z O.O.

Opinie o REDATS SP. Z O.O.

Wszędobylski

Firma może i dobra , ale macie nieciekawe sąsiedztwo . Naprzeciwko was mieszka taki dziadek , który jest chyba psychicznie chory . Kiedyś ( jeszcze przed remontem ulicy ) miał taki zielony płot a za nim taki duży posąg ptaka . Kiedyś przejeżdżałem , a ów dziadek coś gestykulował w moim kierunku , chociaż wcześniej go nie znałem . Byłbym wdzięczny za podanie mi nazwiska tego Pana . Z góry dziękuję :-)

taki tam
@Wszędobylski

płoty przy drodze runęły jak droga była robiona, więc raczej nie skojarzą :)

Izabela
@Wszędobylski

Na forum nie można zamieszczać danych osobowych. Proszę o trzymanie się tematyki serwisu - pracodawca nie ma żadnego wpływu na sąsiedztwo firmy i zachowania osób mieszkających w pobliżu. Co najbardziej podoba ci się w Phu Szczepan?

gяzєczηу ∂ιαвєłєк

Pracuję tutaj i praca nie ma nic wspólnego z tymi negatywami które są opisane (co więcej zauważyłem że większość pisze jedna osoba) tak oczywiście monitoring jest w całej firmie ale mi nie przeszkadza bo przyszedłem tu zarabiać kasę i robię robotę.

Pracownik Szczepana

A ja jestem zadowolony. Pracuje juz dlugo wiekszosc ekipy z ktora zaczynalem ciagle jest. :) sama praca jak to praca - robisz to co masz do zrobienia. Wypłata terminowo, premia tez, normalne warunki..nie chce bynajmniej przechwalac firmy bo nie mam w tym interesu, ale naprawde jest OK.

@Pracownik Szczepana

listę nieterminowych wypłat mógłbym opublikować tylko po co? premie ;-) warunki ;-) słusznie nie przechwalasz firmy ... powiedzmy sobie firma ma potencjał ale ma i problemy których niestety nie rozwiązuje to musi się zemścić i niestety optymistycznie nie nastraja ... ja tam liczę że firma będzie wypłacalna kiedy przyjdzie na to czas ;-) doceniam oczywiście pracę działu Karoliny - trzeba przyznać dobry to był wybór Szczepaniaka nie to bym dezawuował tu Mariusza czy magazyn ale widać po prostu zawodowstwo najwyższego sortu w tym co robi Karolina hmm jak na negatyw to niezła chyba opinia nie?

vice

Nie polecam pracy w PHU SZCZEPAN. Nikt normalny tam nie wytrzyma. Póki Krzysztof pilnował wszystkiego to było ok. Teraz jest nowy dyrektor, myśli że jest bardzo mądry, z jego obecności cieszy się jedynie konkurencja. Typowy obóz pracy, bardzo duża rotacja, to o czymś świadczy. Zwalniają się pracownicy którzy budowali tą firme na ich miejsce przychodzą młodzi gotowi pracować za 1400zł. Szkoda czasu, fakt faktem firma dynamicznie się rozwija i można się wiele nauczyć. No ale panująca atomsfera nie pozwoli długo wytrzymać.

@vice

Dzień dobry, co do zarzutu zbyt niskich płac - nie zgodzę się. Każdy pracownik ustala swoje wynagrodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej i ze strony Firmy takie ustalenia są dotrzymywane. Panuje tu prosta zasada - każdy zarabia tyle, ile Firma zarobi dzięki niemu. A swoim zaangażowaniem w pracę może wpłynąć na realny wzrost swojej pensji. Nie zgodzę się również, że Pracownicy z wieloletnim stażem i doświadczeniem odchodzą, bo są zastępowani "młodymi, gotowymi pracować za 1400 zł". W PHU Szczepan do dziś pracują osoby, które pamiętają początki naszej firmy. To oczywiste, że skład osobowy uległ jakimś zmianom na przestrzeni lat, ale pamiętajmy, że PHU Szczepan istnieje od 2006 roku, więc zmiany są naturalne. A tak na marginesie - czy ów "młody" byłby w stanie zastąpić osobę z wieloletnim doświadczeniem? :) Raczej nie. Przynajmniej nie w tej Firmie. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

@vice

vice, ten dyrektor to już odszedł dawno..

Ale urwał

Może atmosfera mu nieodpowiadała ? Ktoś zna realne powody dla których ludzie rzekomo odchodzą z tej firmy?

@Ale urwał

Dzień dobry, dlaczego ludzie odchodzą z naszej firmy? Różni są ludzie, więc różne mogą być powody ich odejścia z pracy. Przykłady? Komuś może nie pasować branża (choć początkowo może sądził inaczej). Ktoś inny może przeprowadzać na drugi koniec Polski....Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie, bo powodów może być mnóstwo. Jak w każdej innej firmie. Nie demonizowałbym natomiast rzekomo "złej atmosfery" jako głównego powodu odejścia Pracowników. Mam oczywiście świadomość, że jest to pojęcie bardzo subiektywne i każdy może to inaczej oceniać, lecz gdyby rzeczywiście panowała tak "zła atmosfera", to Pracownicy hurtem opuszczaliby PHU Szczepan, a tak nie jest. :) pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

ja znam ;-)

@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Dyrektor Piotr M. akurat w ogóle nie był pracownikiem P.H.U Szczepan - miał on swoja firmę i tylko stale jako ta firma współpracował z P.H.U Szczepan. I akurat był z drugiego końca Polski - bo Śląsk nie jest wcale blisko okolic Lublina... Współpraca zakończyła się z końcem września 2017. Zdaje się że powodem były różnice zdań z właścicielem P.H.U. Szczepan co do istotnych kwestii... Nie rozumiem jakoś zarzutów wobec Piotra M. ze strony pracowników szczególnie. W moim odbiorze był to niezły dyrektor. ... Co do złej atmosfery to wiesz Tomku bywały odejścia tak motywowane i to niedawno całkiem. Czy był to główny powód? Raczej powód istotny. Pracownik różne sprawy bierze pod uwagę : zwraca uwagę czy jest doceniany czy tez stosuje się maksymę (usunięte przez administratora) karać nie wyróżniać ;-), kalkuluje kwestie finansowe, bierze pod uwagę przestrzeganie prawa pracy, wreszcie bierze pod uwagę i "atmosferę". Zła atmosfera to raczej ostatnia cegiełka w murze jaki oddziela pracownika od byłego już pracodawcy niż tego muru fundament Natomiast gdzieś pośrodku jest brak ekspresu do kawy w socjalnym ;-) Hurt to jest jednak pojecie z innej dziedziny niż human resources ;-) Pewne braki w zarządzaniu zasobami ludzkimi jednak z tego lapsusa twojego jakby wynikają Ludzie Tomku to nie towar. Pozdrawiam

drad
@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

no juz nie p rzesadzaj ze tak ludzie wyjezdzaja na drugi koniec PL. Placicie pewnie slabo..

T. Szymański/P.H.U. Szczepan
@drad

Dzień dobry, nie mogę się zgodzić z zarzutem dotyczącym niskich płac. Płacimy dokładnie tyle, ile ustalimy z Kandydatem na etapie rekrutacji i przyjmowania do pracy. Wszyscy Pracownicy P.H.U. Szczepan przez cały czas trwania swojej umowy otrzymują wynagrodzenie dokładnie w takiej kwocie, jaka zostanie ustalona na samym początku. Nie muszę chyba nadmieniać, że wysokość pensji zależy oczywiście od doświadczenia oraz kompetencji danej osoby. Ponadto, jeżeli ktoś chce się rozwijać, jest zaangażowany w to, co robi, to w naszej Firmie również jest to odpowiednio doceniane pod względem finansowym i można w ten sposób podnieść swoje wynagrodzenie. Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

Przemek Leniak
@T. Szymański/P.H.U. Szczepan

Nie jest to Tomku prawda niestety.

@Przemek Leniak

A ja uważam inaczej - na swoją pensję nie narzekam :)

Przemysław

Ja również nie narzekałem... sytuacja zmieniła się gdy sprawdziłem dokumenty

Pracownik Biurowy

Rozmowa była zaskakująca , ale chyba oczekiwania mojej osoby spełniły kryteria ponieważ dostałem pracę POLECAM !

Pytań było dużo i dość dawno - nie pamietam

WSL

dobry pracodawca

@WSL

ja bym tak nie napisał

Jeden z pracowników

Pracuje dosc dlugo i na tle jnnych firm Szczepan wypada naprawde niezle. Dla mnie jest OK.

@Jeden z pracowników

na odpowiednim tle wszystko może wyglądać nieźle pytanie jak złe jest tło?

Opel Vectra

Trafiło się kilku gagatków, którym powinęła się noga i teraz płaczą jak to jest źle w tym Szczepanie. Przepracowałem tam trochę czasu i wszystko zależy od tego jakie samemu ma się podejście do pracy. Finito

Duży
@Opel Vectra

dokładnie tak jak piszesz. Sam pracuję w Szczepanie od ponad 2 lat i jakoś nie widzę powodu by szukać innej pracy. Jasne zasady, premie, normalna atmosfera , co tu się czepiać? Wiadomo firma pędzi do przodu, ludzi coraz więcej to zawsze ktoś się znajdzie niezadowolony. Tylko ta firma wyrosła z około 15-16 osób (jak przychodziłem) do ponad 50 (teraz) to też chyba świadczy że idzie MOCNO do przodu...I pracownicy też na tym korzystają...

@Opel Vectra

no nie zgodziłbym się ;-) dostałem swoistą laurkę od pracodawcy w odpowiedzi na zerwanie umowy w trybie właściwym dla ciężkiej winy pracodawcy

Jedna z pracownic

Pracuję w PHU Szczepan i raczej nie widzę jakiś ciężkich rozstań i sytuacji. W firmie są standardy pracy wyznaczone i równe dla wszystkich - może nie wszystkim pasują, ale gwarantują, że nie ma równych i równiejszych. Dodatkowo każdy z kierowników może wprowadzać lekkie zmiany we własnym zakresie, ale tak żeby nikt nie był nierówno potraktowany, jednocześnie wprowadzając swój własny styl zarządzania. Dużo zależy od tego pod kogo traficie, ale są w tej firmie ludzie od których można się sporo nauczyć i nie mówimy o nauce obsługi komputerów. ;) Firma nie oszczędza na programach, które wspierają pracę. Jeżeli znajdziecie coś co potrzebujecie do pracy i jeśli uzasadnicie po co , to dostaniecie. Przeszłość zawodową mam bogatą i naprawdę w Szczepanie jest mi dobrze w porównaniu z małymi biznesami, w których często rządzi pan na włościach oraz dużymi korporacjami w których zrzędzi Prezes na etacie, który wszystkie rozumy pozjadał. Jak będzie w przyszłości? Zobaczymy! Ale puki co nie ma co narzekać! PS. Co do niskich wynagrodzeń - to się nie zgodzę. Zarabiasz tyle ile firma zarobi dzięki Tobie. Jeżeli udowodnisz, że Twoja praca jest warta wysokiego wynagrodzenia, którego żądasz na początku to je masz - tak było w moim przypadku.

być albo nie być - być może...

Jak długo pracujesz ?

Jedna z pracownic

kilka miesięcy

Krzychu

Zgadzam się w 100%.

student

Ja też nie polecam tej pracy fakt że nauczyc się mozna sporo ale z tym kierownikiem trudno wytrzymać nerwowy facet czasem sam nie wie czego chce ogólnie praca ok zespół też tylko ten kierownik dziwoląg.

T. Szymański/P.H.U. Szczepan
@student

Dzień dobry, czy możemy prosić o więcej informacji dotyczących tej sytuacji? Opinie wszystkich Pracowników (również byłych) są dla nas niezwykle istotne! Jeżeli zechce Pani/Pan podzielić się większą ilością szczegółów, bardzo prosimy o kontakt na: - praca@phu-szczepan.pl Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

Przemek Leniak

PIT 11 za rok 2018 wystawiony pracownikowi o dacie urodzenia 08-03-2018 to jest klasyka PHU Szczepan... troszkę to chyba żenujące prawda?

Volcik

Praca jak praca. Tylko K*&^% dlaczego za 800 zl miesiecznie? Okres próbny? Rozumiem miesiac. ale 2-3 albo i wiecej ? Jestes nowy nie oczekuj od nikogo pomocy a juz napewno nie od Kierownictwa. Szybciej pomoże magazynier lub inny pracownik nizeli kierownik ktory tylko wymaga. Pracownikow biara tylko i wylaczenie na umowy smieciowe na "okres probny" kiedy potrzeba im roboli. Nie polecam

@Volcik

Dzień dobry, warunki zatrudnienia zawsze ustalane są na rozmowach. Nowy Pracownik, zanim jeszcze przyjdzie do pracy doskonale je zna, więc nie powinny być przecież dla niego/niej żadnym zaskoczeniem. Faktycznie, zdarza się, że w sezonie poszukujemy dodatkowych Pracowników, zatrudnianych tylko na ten konkretnie okres. Tyle tylko, że jest to zawsze wyraźnie komunikowane Kandydatom, więc na pewno nie zatrudniamy tylko i wyłącznie "roboli" (przepraszam za określenie, ale to akurat cytat powyższej wypowiedzi), na umowy śmieciowe na okres próbny. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Omom
@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Kierownicy to jest śmiech na sali ???????? tylko latają tam za młodymi dziewczynami i nie szanują pracowników!! Mówię tu o Mariuszu z działu handlowego!

@Omom

Dzień dobry, do tej pory nie otrzymywaliśmy sygnałów dotyczących opisanych przez Państwa problemów, a w szczególności dotyczących rzekomego braku szacunku wspomnianej tu Osoby względem któregokolwiek z Pracowników. Mając świadomość, że tego rodzaju sytuacje oczywiście zdarzają się w firmach, już w 2017 w PHU Szczepan wprowadzona została Wewnętrzna Polityka Antymobbingowa. Piszę o tym, bowiem stworzono ją właśnie po to, by zapobiegać tego rodzaju sytuacjom. Założenia tejże Polityki zostały opisane w dokumencie, do którego każdy Pracownik PHU Szczepan ma dostęp. Odnosząc się do tej sytuacji, pozwolę sobie krótko opisać niektóre z założeń tejże Polityki. Zgodnie z Polityką, każdy Pracownik, który zauważył brak szacunku ze strony innych osób, w szczególności przełożonych, może, ba, jest wręcz zobowiązany, powiadomić o tym fakcie Zarząd. Co więcej, zgodnie z założeniami, taka skarga musi być rozpatrzona przez Pracodawcę, a odpowiednie konsekwencje wyciągnięte względem osoby dopuszczającej się tego rodzaju nieprawidłowości. Wracając do opisanej przez Państwa sprawy, podkreślę jeszcze raz - do dnia dzisiejszego, żaden z Pracowników nie składał tego rodzaju zażaleń względem wspomnianej Osoby. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Tomasz nie osmieszaj się. P.H.U. Szczepan to zwykła działalność gospodarcza zarejestrowana w Cedig - nie ma tam zarządu jest jednoosobowy przedsiebiorca ... Natomiast co do Mariusza z moich obserwacji wynika że zarzuty wobec akurat Mariusza są całkowicie bezzasadne zresztą z tego co sugeruje post na który odpowiadasz rzecz miałaby nie tyle dotyczyć mobbingu co raczej molestowania Według art. 183a § 6. Kodeksu pracy molestowaniem seksualnym jest każde nieakceptowane zachowanie o charakterze seksualnym lub odnoszące się do płci pracownika, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności lub poniżenie albo upokorzenie pracownika; na zachowanie to mogą się składać fizyczne, werbalne lub pozawerbalne elementy. W zależności od stanu faktycznego molestowanie seksualne może wypełniać znamiona czynu zabronionego z art. 197-199 oraz art. 202 i 203 Kodeksu karnego. Jak jednak wspomniałem ja niczego takiego ze strony akurat Mariusza nie zaobserwowałem... pzdr

@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

W zakresie mobbingu natomiast wewnętrzne przepisy o których wspominasz nie zdejmują z pracodawcy ustawowego obowiązku wynikajacego z art. 943 § 1. K.p. to pracodawca obowiazany jest przeciwdziałac mobbingowi i obowiazku tego nie może przenieśc na pracowników akurat w P.H.U. Szczepan pracodawca dzięki monitoringowi doskonale zdaje sobie sprawę z każdej sytuacji naruszającej prawo a jakie to sytuacje mozna poczytać choćby tu https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwiZy_KPnvDeAhWChaYKHdsmAi4QFjAAegQIChAC&url=https%3A%2F%2Fwww.pomorska.policja.gov.pl%2Fkomenda%2FA932.2.pdf&usg=AOvVaw2V8iKizHh0w84PeCcarz4R pzdr

@Omom

Gdy krytykujemy byłego pracodawcę zwykle piszemy pod wpływem silnych emocji. Działając w nerwach, chcemy natychmiast komuś “dołożyć”, nie zastanawiając się zbytnio nad tym, czy to co piszemy jest prawdą czy też nie. Jakże często chcemy obrzucać drugą stronę różnego rodzaju zarzutami, nie zastanawiając się nad tym, czy ma to jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. W Internecie jest to znacznie łatwiejsze niż w rozmowie twarzą w twarz. Jesteśmy pozornie anonimowi, ukrywając się za ekranami komputerów czy smartfonów. Internet staje się takim wentylem bezpieczeństwa, za pomocą którego próbujemy pozbyć się negatywnych emocji. Niestety, czasem w tych emocjach można pójść o jeden krok za daleko i sformułować zarzuty, które niekoniecznie są zgodne z prawdą. Zarzucanie drugiej osobie mobbingu czy molestowania seksualnego, bez posiadania jednoznacznych dowodów na stosowanie przez nią takich praktyk, może być zinterpretowane jako zniesławienie (zgodnie choćby z art. 212 KK). Co więcej, osoba, w której dobra osobiste godzi taka wypowiedź, ma pełne prawo skierować sprawę na drogę sądową. A wtedy, Internauta znajdujący się “po drugiej stronie kabla” przestaje już być anonimowy.

@Przemysław

Dzień dobry, Przemysław, pisząc Zarząd miałem oczywiście na myśli Kierowników P.H.U. Szczepan oraz Właściciela Firmy. Użyłem skrótu myślowego, który faktycznie może lekko wprowadzać w błąd Czytających. Przepraszam za to. Co do reszty wypowiedzi. Pełna zgoda co do przytoczonych przez Ciebie przepisów (na przykład art. 943 §1 K.P.). Wewnętrzne przepisy naszej Firmy absolutnie nie zdejmują z Właściciela obowiązku przeciwdziałania mobbingowi, a mają jedynie go wspierać w wypełnianiu tego obowiązku. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

@Karolina

Dlatego też zawsze trzeba mieć dowody ;-) Co do spraw sądowych - tak cywilnych jak karnych zresztą - forum nie jest właściwym miejscem do ich prowadzenia Od tego są sądy i prokuratury. ... zaś odnośnie anonimowości w internecie jest ona i demonizowana i przereklamowana zarazem pozdrawiam

@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Ja w żadnym wypadku Tomku się na Ciebie nie gniewam - ceniłem Twoja pracę i cenię Lekka nie jest... Natomiast co do tego co napisałeś o kierownikach (a nie wszyscy zasługują na duża literę) To tu widzisz jest dość poważny problem: Jak bowiem wiesz kierownicy w P.H.U. Szczepan to firmy zewnętrzne i nie można skutecznie polecić pracownikom zgłaszania przypadków mobbingu takim firmom... To są dane wrażliwe. Pozdrawiam

mar

pełna inwigilacja łącznie z podsłuchem (usunięte przez administratora) z fatalna atmosfera nie polecam

nova
@mar

Podsłuch? człowieku w każdej firmie są nagrywane rozmowy z klientami! a fatalna atmosfera wprowadzana była przez fatalne jednostki. Pracuję w tej firmie ponad rok i nie narzekam. Szef to na prawdę dobry człowiek i z każdą sprawą można do niego pójść - zawsze pomoże. Jak czytam te opinie to jest mi Was ludzie po prostu żal... Warunki rozwoju są ok, super ekipa w każdym dziale, elastyczne godziny pracy, jasny system premiowy, czego chcieć więcej?

@nova

Dzień dobry, pełna inwigilacja? Nie przesadzajmy. Gwarantuję, że nie ma tu żadnego Wielkiego Brata, który siedzi przed kamerą i podsłuchuje/ogląda co robią pracownicy całymi dniami :). Rozmowy telefoniczne z klientami są nagrywane (zresztą klienci o tym są informowani) - jak w każdej firmie. Fatalna atmosfera? To znaczy? Można prosić jakieś konkrety? Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Omom
@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Ja miałem do czynienia z pracą tam i kamery i podsłuchy są w każdym pokoju !! I je sprawdza bardzo nie miła kobieta z administracji Pani Kasia

@Omom

Dzień dobry, zgadza się. Monitoring jest w naszej firmie. Co więcej - jest w każdym pokoju! Jednak to, że taki system działa w firmie nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Naprawdę - nie jest to ani nigdy nie było ukrywane przed Pracownikami! Każda osoba jest o tym informowana przed rozpoczęciem pracy. Ponadto, kamery muszą być w firmie z uwagi na bezpieczeństwo mienia. Hipotetyczna sytuacja - gdyby doszło do włamania poza godzinami pracy firmy, nagrania z monitoringu stanowiłyby dowody niezbędne do ujęcia sprawców przez organy ścigania. To absolutnie standardowa praktyka, stosowana na całym świecie - od ogromnych korporacji, przez sklepy spożywcze, instytucje publiczne czy nawet szkoły! Podsłuchy? Proszę wybaczyć, ale nie rozumiem. Rozmowy są nagrywane, o czym również każdy Pracownik jest informowany. Tak samo informowana jest o tym każda osoba dzwoniąca do naszej firmy. Proszę jednak mieć na uwadze, że za ideą o nagrywaniu rozmów nie stała bynajmniej chęć inwigilacji Pracowników. Wręcz przeciwnie - jest to zrobione z myślą o Klientach. Tak jak każda firma handlowa, chcemy zapewnić najwyższe standardy obsługi, więc nagrywanie rozmów służy ewentualnej poprawie jakości oraz pomaga w rozwiązywaniu potencjalnych sporów. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Kiki
@nova

To co piszesz to jest nie prawda ! Atmosfera jest słaba !! Podsłuchy w każdym pokoju i codzinnie odsluchiwane przez Katarzynę G

@Kiki

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Co do zarzutu dotyczącego rzekomo "słabej atmosfery" - bardzo proszę o więcej informacji w tym zakresie. Pozwoli to nam na ewentualną naprawę sytuacji lub eliminacji czynników, które mogą wpłynąć na takie, a nie inne postrzeganie panującej w PHU Szczepan atmosfery. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi w tym zakresie, uprzejmie proszę o kontakt z opisem sytuacji na: praca@phu-szczepan.pl Opinie Pracowników (także byłych) są dla naszej firmy niezwykle istotne. Z uwagą przysłuchujemy się wszelkiego rodzaju sygnałom, również tym płynącym spoza Firmy. Co do "podsłuchów". W firmie rzeczywiście funkcjonuje monitoring, wizyjny, jak i audio, którego to faktu nigdy nie ukrywaliśmy. Tego rodzaju urządzenia nigdy nie były stosowane jako podsłuch w stosunku do Pracowników. Podsłuch - czyli utrwalanie wizji oraz dźwięku - z założenia realizowany jest w oparciu o nieświadomość osoby w ten sposób nagrywanej, o braku zgody tejże nie wspominając. Wszystkie Osoby przebywające na terenie PHU Szczepan (w tym Pracownicy, Klienci oraz Goście) są jasno informowane o obecności takich urządzeń, choćby za pomocą tabliczki "Obiekt monitorowany". Trudno zatem mówić tu o podsłuchu. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

@Tomasz Szymański/PHU Szczepan

doprawdy wszyscy? Inspektorzy PIP przesłuchujący pracowników w siedzibie firmy również? Mają świadomość tego że czynności przez nich dokonywane są nagrywane i wykorzystywane wobec pracowników?

@Kiki

Kasia jest o ile wiem osobną firmą wobec P.H.U. Szczepan aby mieć dostęp do monitoringu musi mieć więc podpisaną specjalna umowę dotyczącą dostępu do danych osobowych... o ile mi wiadomo własciciel P.H.U. Szczepan twierdzi że firma Kasi nie ma dostępu do takich danych być może sytuacja która opisujesz wskazuje na konieczność przeprowadzenia kontroli przez PUODO

@Kiki

Dzień dobry, Chciałbym zaznaczyć, że tabliczki “Obiekt monitorowany” znajdują się w siedzibie firmy - zaczynając od bramy wjazdowej. Trudno ich nie zauważyć. Krótko mówiąc, każdy Kontrahent/Klient/Pracownik wchodzący na teren firmy jest o monitoringu informowany. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

bolo

Witam Złożyłem pewien czas temu swoje cv do tej Firmy, jak do tego czasu bez odezwu. Nie składałem na konkretne stanowisko lecz ogółnie - może dlatego. Wie ktoś, są w tej Firmie jakieś przyjęcia ? Czy może aż tak dużo chętnych jest do pracy w tej Firmie że nie sąw stanie do wszystkich się odezwać? Pytam, bo odpowiada mi branża i przede wszystkim godziny pracy. Pozdrawiam

@bolo

Dzień dobry, odpowiadając na Pańskie zapytanie dotyczące rekrutacji - tak, poszukujemy aktualnie Pracowników na kilka stanowisk. Pełną listę wakatów znaleźć można tutaj: - https://praca.phu-szczepan.pl/praca Jeżeli któreś z opisanych tam stanowisk odpowiada Pańskim oczekiwaniom, a także doświadczeniu i umiejętnościom, zapraszamy do składania CV i udziału w tej konkretnie rekrutacji. Dziękujemy również za złożenie dokumentów aplikacyjnych, o którym Pan wspomniał. Pragnę jednak zaznaczyć, że nasz Dział HR w pierwszej kolejności rozpatruje dokumenty, które zostały złożone w związku z rekrutacją na konkretne stanowisko, a nie "ogólnie". Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

grzes0000

Witam Poszukuję pracy co najwyżej w systemie 2-zmianowym ( wolne niedziele) i od dłuższego czasu obserwuję tą firmę. Słyszałem nawet kilka dobrych opinii o niej. Zastanawiam się nad złożeniem cv. Chciałem zapytać, jaka atmosfera panuje w tej firmie, czy nowy pracownik może liczyć na pomoc lub szkolenie ze strony drugiej osoby, czy na wstępie pozostanie sam sobie na danym stanowisku pracy. Czy wogóle firma prowadzi obecnie nabór pracowników. Pozdrawiam

@grzes0000

Dzień dobry, pozwolę sobie odpowiedzieć na pytania :) Tak, aktualnie prowadzimy nabór pracowników na kilka stanowisk. Oferty pracy znaleźć można tutaj: - https://praca.phu-szczepan.pl/praca Na początku współpracy każdy nowy Pracownik otrzymuje przeszkolenie w zakresie niezbędnym dla danego stanowiska. W razie problemów jak najbardziej może liczyć na wsparcie innych osób czy bezpośredniego przełożonego. Na pewno nikt nie jest pozostawiony sam sobie na stanowisku pracy. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Wafel

Samo to że firma ma tu 100 różnych opinii nie wygląda dobrze... Mnie ta słowna przepychanka pomiędzy jak mniemam byłymi i obecnymi pracownikam nie przekonuje do składania CV.

@Wafel

Ilość opinii wskazuje że firma jest obiektem zainteresowania po prostu. Przepychanki zawsze się zdarzą w rozmowie między ludźmi. Tym bardziej że ludzie mogą mieć różne doświadczenia z tą samą firmą Natomiast sam serwis gowork służy do tego by można sobie wyrobić jakąś wstępną opinię.

Wafel
@Przemysław

Nie znam firmy ale po opiniach tutaj przeczytanych wstępne moje zdanie jest kiepskie...

@Wafel

no cóż... gowork po to jest w sumie by wstępną opinię sobie wyrabiać pzdr

Baq

Powiem tak firma jest Ok, ale praca na magazynie z tym kierownikiem to jest istna masakra... człowiek ten nie powinnien byc na tym stanowisku.

@Baq

Masakra powiadasz... skoro tak to widzisz. Co do stanowiska jednak to wydaje mi się ze osoba o której mówisz to zewnętrzny przedsiebiorca - tak było kiedy ja pracowałem. Z pewnością włąsciciel P.H.U., Szczepan zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się w jego przedsiębiorstwie - np. ma przecie monitoring. Widocznie co najmniej akceptuje co widzi. Tak więc nie zwalałbym tego co nazywasz masakrą na jednego zewnętrznego przedsiębiorcę.

Pracuję u Szczepana już kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Jest po prostu normalnie, a przede wszystkim zgodnie z kodeksem pracy. Każdy zna swoje obowiązki i nie ma rywalizacji. Firma ma potencjał, ciągle tworzy nowe stanowiska, a pracownicy mogą rozwijać się razem z nią.

Ale urwał

Kilka miesiecy... daj znac jak sytuacja tak po kilku latach ????

boruc
@Ale urwał

Ja pracuję trochę dłużej niż kilka m-c i jestem zadowolony oczywiście zawsze można znaleźć coś co się nie podoba zawsze jest jakiś powód do narzekania bo w końcu to nie sobotnia impreza a praca, ale przyznam że nie szukam innej pracy

Przemysław

Zgodnie z kodeksem pracy to jednak stanowczo nie ;-) Co do obowiązków również się nie zgodzę ... nowe stanowiska natomiast faktycznie powstawały - np dział marketingu się rozwinął ;-) nie to żeby przedtem kulał ale cóż firma się rozrasta to i ten dział staje się liczniejszy... Swoja drogą nabytki tego działu mnie osobiście przekonywały tym co robiły i na ile to sobie obserwuję robią nadal

PRACOWNIK

pracuje prawie 2 lata. Jestem zadowolony. Ludzie normalni, atmosfera też. Kasa wypłacana na czas. Sama robota w porządku, robisz to co masz zrobić. A jak masz własne pomysły na jakieś działania, to też możesz je śmiało wdrażać. Co do atmosfery. Nikt na nikogo bez sensu nie krzyczy, nie straszy zwolnieniem itp. Sama firma się rozwija i to bardzo prężnie. Jak ktoś chce iść do przodu w karierze, to jest to dobre miejsce. A i dojazd z Lublina też nie jest taki tragicznie długi, jak by się to mogło wydawać. Biorąc pod uwagę korki, jakie panują w tym mieście, to nieraz szybciej dojedziesz do Jabłonny niż z jednego końca miasta na drugi (sprawdzone). :) Reasumując. Ja mogę polecić PHU Szczepan. Fajna firma, z którą naprawdę można się związać na dłużej.

@PRACOWNIK

Pracownicy normalni to fakt, atmosferę wytwarzają jednak nie tylko oni... Co do terminowości wypłat to o ile pamiętam zdarzało się że były nieterminowe - powiadasz że dwa lata pracujesz? No to pensję za grudzień 2017 dostałeś chyba tak jak ja 11 czyli nieterminowo... Krzyki bez sensu? Owszem są raczej codziennością. Firma się istotnie się prężnie rozwija. Co do kariery jednak miałbym wątpliwości. Podobnie rzecz się ma z dojazdem z Lublina bo wszak droga jest akurat remontowana ;-) i trwa to już dość długo...

Filip

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Wiecie coś?

@Filip

Dzień dobry, aktualne oferty znaleźć można tutaj: https://sklep.phu-szczepan.pl/Kariera-cabout-pol-54.html pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Jarek
@Filip

Tak prowadzi na OLX https://www.olx.pl/oferta/specjalista-ds-sprzedazy-handlowiec-CID4-IDwQtS5.html właśnie kilka dni temu wysłałem CV czekam z niecierpliwością na rozmowę mam nadzieję że dadzą mi szansę .

@Filip

Złożyłem CV i czekam na zaproszenie na rozmowę - pracuje tam osoba którą znam i przez jej opinie chcę tam się dostać, może się uda jak ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna to proszę pomóc.

Piotrek
@Filip

Na temat współpracy z firmą niestety piszę w czasie przeszłym lecz pracę wspominam mile

Nowicjusz

Pracuję tutaj od pewnego czasu i muszę przyznać, że jedną (niejedyną) zaletą tej firmy jest na pewno atmosfera jaką tworzą ludzie tutaj pracujący. Zarobki - co kto potrafi i jakie ma doświadczenie tyle zarobi. Moim zdaniem jest to uczciwe. Wadą na pewno jest brak ekspresu w socjalnym ????

Zostaw merytoryczną opinię o REDATS SP. Z O.O. - Jabłonna-Majątek

• Jak się pracuje w REDATS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy REDATS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDATS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDATS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w REDATS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDATS SP. Z O.O.