REDATS SP. Z O.O.

Opinie o REDATS SP. Z O.O.

Wiecie, czy Phu Szczepan udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jeżeli zajdzie potrzeba pracy zdalnej, wówczas udostępniamy narzędzia niezbędne do jej wykonywania również poza biurem.

Kao

Firma w porządku tylko kamery rejestrują też dźwięk, przy podpisywaniu umowy trzeba podpisać też zgodę na nagrywanie. Dla mnie abstrakcja. Ale poza tym firma bardzo w porządku

@Kao

Dzień dobry, dziękujemy za opinię.

Czy w Phu Szczepan są szkolenia zewnętrzne?

Cześć, to zależy od bieżących potrzeb Firmy oraz konkretnego działu. Stawiamy na szkolenia wewnętrzne, ale jeżeli jest takie zapotrzebowanie to korzystamy również z zewnętrznych szkoleń.

Byłypracownik

Umieściłem tu swoją opinię ale została usunięta. Najpierw zredagowana a po kilku dniach usunięta. Czy Gowork to portal tylko dobrych opinii?

Regulamin
@Byłypracownik

GoWork nie usuwa złych opinii, ale jeżeli Twoja opinia została zredagowana (wykropkowana), a następnie usunięta to znaczy, że łamała regulamin serwisu.

@Byłypracownik

Cześć, jako pracodawca nie mamy możliwości usuwania opinii. Natomiast jeżeli Twoja opinia została zredagowana, a następnie usunięta przez serwis GoWork, najprawdopodobniej była niezgodna z regulaminem. GoWork od roku walczy z opiniami, które mogą kogoś personalnie urazić. Więcej możesz dowiedzieć się na ich stronie: https://www.gowork.pl/walkazhejtem

Regulamin

Pracownik Biurowy

Rozmowa była zaskakująca , ale chyba oczekiwania mojej osoby spełniły kryteria ponieważ dostałem pracę POLECAM !

Pytań było dużo i dość dawno - nie pamietam

Aneta

Witam, czy firma planuje w najbliższej przyszłości prowadzić rekrutację do działu księgowości?

@Aneta

Dzień dobry, nie planujemy rekrutacji do Działu Księgowości. Zachęcam jednak do śledzenia aktualnych ofert pracy na https://praca.phu-szczepan.pl/praca Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. SZCZEPAN

Piotr K

Bardzo serdeczna i rzetelna firma. Wyjątkowo miła obsługa i bardzo bogaty asortyment. Z całego serca polecam bo naprawdę same pozytywy mi się cisną na usta po współpracy z firmą PHU Szczepan.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Phu Szczepan?

Zajebiste, ekstraklasa to pikuś

Ziomek

Super, nie polecam

@Ziomek

Dzień dobry, czy możemy prosić o napisanie w tym wątku co wpłynęło na negatywną ocenę z Pańskiej strony? Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. SZCZEPAN

Violka

Firma jest dobra duże obroty ma nie ma w poblizu konkurencji ludzie przyjazni ale pan kierownik nie bardzo przyjazny.

Qwerty
@Violka

Który? Aplikuje tam i nie chce się sparzyc

Agnieszka

Stwierdzam z całą świadomością, że PHU Szczepan to najlepsza, najbardziej profesjonalna firma w Polsce świadcząca usługi w zakresie sprzedaży sprzętu do zakładów wulkanizacyjnych, jak również prowadząca profesjonalne szkolenia z zakresu niezbędnej wiedzy potrzebnej do profesjonalnego prowadzenia zakładu wulkanizacyjnego i obsługi sprzętu wulkanizacyjnego. Opis produktów na stronie internetowej firmy jest kompleksowy. Pozwala uzyskać pełną wiedzę o produkcie jego przeznaczeniu oraz informację o zastosowaniu dzięki czemu nawet początkujący wulkanizator, który wcześniej nie miał styczności z tą tematyką w pełni poradzi sobie z dokonaniem właściwych zakupów. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobrze wyszkolona, profesjonalna kadra pracownicza firmy, posiadająca bardzo szczegółową wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną w zakresie prowadzenia zakładu wulkanizacyjnego, która z pełnym zaangażowaniem dzieli się posiadaną wiedzą a przede wszystkim nigdy nie zostawia Klienta z problemem nawet po latach od dokonanej sprzedaży. Pragnę tutaj szczególnie podziękować Panu G K (usunięte przez administratora), posiadającemu olbrzymią wiedzę techniczną z zakresu każdego sprzedawanego produktu firmy ale przede wszystkim wiedzę z zakresu funkcjonowania zakładu wulkanizacyjnego jak i obsługi klienta. Tak przyjaznemu Klientowi pracownika, zaangażowanego w swoją pracę, która musi być niewątpliwie jego pasją życzyłabym sobie spotykać na każdym kroku życia codziennego. Stwierdzam z całą świadomością, że to m. in. dzieki pomocy Pana G (usunięte przez administratora), mimo swoich wahań, zdecydowałam się otworzyć zakład wulkanizacyjny jako zupełny laik( jednoosobowa działalność prowadzona przez kobietę). Od Pana G (usunięte przez administratora) uzyskałam pełną pomoc od A do Z - od możliwości odbycia szkolenia w firmie po wszelkie informację co powinien posiadać zakład wulkanizacyjny, jaki sprzęt dobrać by zakład był w pełni przygotowany na profesjonalną obsługę Klienta oraz zapewnienie o wszelkiej pomocy jaka będzie mi potrzebna na każdym etapie od otwarcia firmy po zakup sprzętu oraz CO WAŻNE obsługi po sprzedażowej, a to rzadko spotykane że Klient po dokonanym zakupie NIE ZOSTAJE SAM. Mało tego mimo że od rozpoczęcia mojej działalności minął rok Pan G (usunięte przez administratora) nadal służy mi swoją pomocą, wiedzą i poradą. Nigdy nie odmawia pomocy. Jego pozytywne podejście, zaangażowanie, pomoc i dobra rada niejednokrotnie sprawiły że wyszłam z wydawało by się sytuacji beznadziejnej, mam poczucie że w osobie Pana G (usunięte przez administratora) oraz firmy PHU S (usunięte przez administratora) mam nie tylko partnera biznesowego ale również przyjaciela niosącego pomoc i dobrą radę, a to w biznesie jest niespotykane a jest najcenniejsze. Ta firma jest prawdziwym partnerem biznesowym niosącym przede wszystkim pomoc i oparcie dla kontrahenta. I jeszcze jedno: Nie ma żadnych najmniejszych problemów z jakimikolwiek reklamacjami. W moim przypadku reklamacja przystawki leverless zakończyła się wymianą na nową - szybka/ bezproblemowa obsługa: z mojej strony wystarczył jeden mail - wszystko załatwione w dewa dni - pełen profesjonalizm. Zachęcam do zakupów w tej firmie, do odbywania w niej szkoleń podnoszącym wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Z taką obsługą po sprzedażową Klienta nie miałam do czynienia jeszcze nigdy i życzyłabym sobie żeby każda kadra pracownicza polskich firm i nie tylko polskich była na poziomie kadry PHU Szczepan. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję - Agnieszka Nawrot właściciel firmy wulkanizacyjnej.

Szymon

Jezu jak tam suuuper. Kiedy przeczytacie moje CV się ja pytam się. Umiem trochę po angielsku helloł i znam się na montażowyważarkach do rowerów. Szybko bo nie mam czasu!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

T. Szymański/P.H.U. Szczepan

Dzień dobry, warunki zatrudnienia komunikujemy zwykle w ogłoszeniach rekrutacyjnych, jak również indywidualnie ustalamy razem z Kandydatem, tak aby ustalić satysfakcjonującą dla obu stron propozycję. Szczegółowe zasady zatrudnienia zależą od wymagań danego stanowiska, ale także kompetencji i doświadczenia danej osoby. Zapraszam do zapoznania się z ogólnymi warunkami zatrudnienia w naszej Firmie: https://pracodawcy.pracuj.pl/p-h-u-szczepan-krzysztof-szczepaniak,2248 Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. SZCZEPAN

Kamil

Firma na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, innowacyjnym i technologicznym. Nie stoi w miejscu tylko ciągle idzie do przodu. Dzięki temu praca to czysta przyjemność. Fajne zarobki, a jeżeli chce się trochę zarabiać więcej to też są ku temu możliwości. Ludzie bardzo pozytywni i kompetentni.

zadowolony

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem więc praca tu to jest po prostu czysta przyjemność.

Czym Phu Szczepan zachęcają? Jakie mają dodatki?

T. Szymański/P.H.U. Szczepan

Dzień dobry, odpowiadając na Państwa pytanie - zapewniamy przede wszystkim konkurencyjne wynagrodzenie. A oprócz samego wynagrodzenia, zawsze zachęcamy naszych Pracowników do rozwoju ich kompetencji zawodowych, co może dodatkowo wpłynąć na wysokość wypłaty. Dbamy też o to, by każdy Pracownik jak najszybciej wdrożył się w swoje nowe obowiązki. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wchodzenia w struktury Firmy – zarówno ze strony doświadczonych Kierowników Działów, jak i pozostałych Pracowników. Zbudowaliśmy zgrany zespół, którego siłą jest przede wszystkim wzajemne zaufanie. Jeżeli chodzi o dodatki, to każdy z Pracowników może też dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej w bardzo atrakcyjnej kwocie, zyskując dostęp do ponad 2000 lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

Ok minął rok ... nawet więcej niż rok, więc myślę że mogę się wypowiedzieć o pracy w firmie. Zalety - Optymalizacja i rozwój działalności (firma rozwija się i cały czas wprowadza oraz eksperymentuje z nowymi rozwiązaniami). - Atmosfera w Firmie bardzo pozytywna (do tej pory nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością ze strony ani współpracowników ani kierownictwa, wręcz przeciwnie dużo wyrozumiałości, pomocy i zrozumienia). - W mojej ocenie płaca jest na wysokim poziomie (no ale to akurat bardzo indywidualna sprawa każdego pracownika). Wady - Szybki rozwój ciągnie ze sobą pewne "niedogodności" z nim związane, powiedzieć krótko - ciągle coś się dzieje. - Bardzo ścisłe przestrzeganie godzin pracy. Należy pilnować tego osobiście inaczej można się przejechać. Nie ma co liczyć na nadgodziny. Powyższe wypunktowania tyczą się firmy ogólnie. Należy uświadomić sobie że każdy dział pracuję i funkcjonuje jak oddzielna firma i posiada własne metody organizacyjne, rozwiązania, "dziwactwa". Jeśli ktoś jest nastawiony na to że nie będzie stał "zawodowo" w miejscu i nastawia się na to że jego praca będzie wraz z nim ewoluowała to podjęcie zatrudnienia tutaj jest dobrą decyzją. Należy być jednak osobą dobrze zorganizowana i otwartą na nowości aby poradzić sobie w PHU. Szczepan gdyż firma stawia na specjalizacje swoich pracowników (wysokie umiejętności w danej dziedzinie).

Aga

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie. Świetna atmosfera, bardzo sympatyczna załoga. Dział handlowy to same wyjątkowe i zaangażowane osoby, nikt nie odmawia pomocy, „świeżaki” są przyjmowane z otwartymi ramionami. Trudno mi uwierzyć w negatywne opinie, które znalazły się na gowork. Godziny pracy są skrupulatnie rozliczane, praca jest nadzorowana, ale tak powinno być. Wszystkie działy ze sobą współpracują, a dbałość o klienta jest na takim poziomie, że naprawdę chciałabym, żeby inne firmy poszły w ślady Szczepana. Atmosfera niemalże rodzinna, firma się rozwija. Pozostaje tylko życzyć, żeby nigdy nie stała się klasyczną korpo:)

TenOdKomputerów

Fajni ludzie, fajna atmosfera

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Phu Szczepan?

T. Szymański/P.H.U. Szczepan

Dzień dobry, to zależy od stanowiska :). Generalnie jednak zależy nam na Kandydatach władających j. angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym - zarówno w mowie, jak i w piśmie. Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

marzenia

Witam, również jestem zainteresowana tematem pracy w księgowości. Może ktoś coś :)

@marzenia

Dzień dobry, w tej chwili prowadzimy rekrutację na jedno ze stanowisk z tego Działu. :) Więcej szczegółów znaleźć może Pani tutaj: https://praca.phu-szczepan.pl/praca Jeżeli będzie Pani zainteresowana dołączeniem do naszej Firmy, to zapraszamy do przesłania CV na praca@phu-szczepan.pl Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

Beata

A jak z pracą w księgowości?czy te częste ogłoszenia wiążą się z duża rotacja?

@Beata

Dzień dobry, Pani Beato, często publikujemy ogłoszenia o rekrutacji na stanowiska związane z księgowością, ale wynika to z dynamicznego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy bowiem w trakcie tworzenia wewnętrznego Działu Księgowości. Budowa własnego Działu Księgowości jest konieczna przy takim poziomie firmy jak nasza. Outsourcing tego rodzaju usług do biur księgowych zwyczajnie nie zdawał egzaminu. Pozdrawiam, Tomasz Szymański P.H.U. Szczepan

Zostaw merytoryczną opinię o REDATS SP. Z O.O. - Jabłonna-Majątek

• Jak się pracuje w REDATS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy REDATS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDATS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDATS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w REDATS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDATS SP. Z O.O.