REDATS SP. Z O.O.

Opinie o REDATS SP. Z O.O.

Nowicjusz

Pracuję tutaj od pewnego czasu i muszę przyznać ze jedną (niejedyną) zaletą tej firmy jest na pewno atmosfera jaką tworzą ludzie tutaj pracujący. Zarobki - co kto potrafi i jakie ma doświadczenie tyle zarobi. Moim zdaniem jest to uczciwe. Wadą na pewno jest brak ekspresu w socjalnym ????

Usuwacie wpisy

Widzę że moderator działa tutaj sprawnie i skrupulatnie usuwa niekorzystne dla firmy wpisy. No cóż cenzura góra co nie zmienia faktu że firma to absolutne dno.

@Usuwacie wpisy

Dzień dobry, o jaki wpis chodzi? Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie usuwamy opinii, nawet negatywnych. Każdą sytuację i wypowiedź analizujemy indywidualnie, wyciągając wnioski z opublikowanych tu treści. Feedback z rynku jest dla nas bardzo ważny - zależy nam na odnalezieniu najlepszych na rynku specjalistów i pracy właśnie z nimi. A odnosząc się do zarzutu o usuwaniu wpisów. Proszę zauważyć, że usuwanie wypowiedzi w ramach portalu Gowork.pl jest po prostu technicznie niewykonalne dla pracodawcy. Mówi o tym choćby pkt. 6 ("FAQ dla Pracodawców"): "Należy pamiętać, że negatywna opinia, która nie narusza naszego regulaminu, nie zostanie przez nas usunięta, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Byłoby to bowiem naruszenie konstytucyjnej swobody wolności wypowiedzi". Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Marcin Stępień

O proszę tak czytam i czytam i na końcu piękne kwiatki, jeśli chorobowe pracownika tutaj jest traktowane tak że komuś się nie chce pracować to powodzenia w rekrutacji ludzi w przyszłości. Przez chwilę chciałem złożyć CV ale czytając takie teksty i to kierowane imiennie do rozumiem obecnych pracowników... to się w głowie nie mieści. Jak tak można. Panie lub Pani.... radzilbym przed umieszczaniem komentarzy na tym forum skonsultować treść wypowiedzi z przełożonymi bo to bardzo źle o Was świadczy dla osób postronnych, w poprzednich komentarzach widać że kierownik się udzielał, właściciel też i można wywnioskowac że to inteligentni ludzie czego nie można powiedzieć o trzech kropkach.

@Marcin Stępień

Dzień dobry, wypowiedź, którą przytaczasz nie należy traktować jako oficjalnego stanowiska naszej Firmy. A co do chorobowego zapewniam, że w PHU Szczepan nie traktuje się zwolnień lekarskich jako przejawu niechęci do pracy :) Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Nikita

Oferty pracy w wyżej wymienionej firmie, widziałam co najmniej 3 razy w tym roku. Najczęściej na stanowisko fakturzysty i serwisanta. Rotacja musi być niesamowita. Myślę, że gdyby było tam naprawdę ok, to chyba nie musieliby co chwilę szukać nowych pracowników...

@Nikita

Dzień dobry, oferty pracy pojawiają się tak często z uwagi na bardzo dynamiczny rozwój firmy i, wynikający z tego, brak rąk do pracy w wielu działach. To właśnie dlatego bardzo często pojawiają się ogłoszenia dotycząca rekrutacji na różne stanowiska. Owszem, ktoś obserwujący sytuację z boku może pomyśleć, że to efekt rotacji. Tyle tylko, że jakoś większość Pracowników PHU Szczepan pracuje tu już dłużej niż kilka miesięcy - jak byłoby w przypadku nadmiernej rotacji :) Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Pracownik Biurowy

Rozmowa była zaskakująca , ale chyba oczekiwania mojej osoby spełniły kryteria ponieważ dostałem pracę POLECAM !

Pytań było dużo i dość dawno - nie pamietam

algida

xxx a możesz konkretnie napisać jakie to jest właśnie doświadczenie wymagane? ja chcę się do was dostać jako kupiec do pracy, to znaczy konkretmnie specjalista ds. zakupów krajowych i zagranicznych. no i ciekawe w takim razie jak jest z wymogami językowymi

@algida

Dzień dobry, post sprzed prawie 2 lat, ale pozwolę sobie odpowiedzieć :) Jeżeli chodzi o wymagane doświadczenie, to zależy ono od konkretnego stanowiska. Tak samo zresztą w przypadku znajomości języków obcych. Nie stosujemy jakichś sztywnych reguł w tym zakresie, a predyspozycje i umiejętności Kandydatów oceniane są indywidualnie. W przypadku stanowisk związanych z zagranicą (jak wspomniana tu już rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. zakupów) wymagany jest co najmniej płynny angielski. Oczywiście mile widziana będzie także znajomość innych języków obcych. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Krakers

Witam. Jak się pracuje na stanowisku handlowca w tej Firmie ? Jakie są wymogi jeśli chodzi o sprzedaż? Jaką umowę dają na początek?

nova
@Krakers

Na początek umowa zlecenie (zazwyczaj miesiąc), potem umowa o pracę, bardzo jasny i korzystny system premiowy. Super ekipa, dobra atmosfera, zespół bardzo sobie pomaga. Aplikuj na stanowisko handlowca bez zastanowienia :)

@nova

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o targety sprzedażowe - są one ustalane w trakcie spotkań rekrutacyjnych. To samo dotyczy zresztą rodzaju umowy czy innych warunków zatrudnienia. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Essi

Nova chyba Ci się coś pomyliło. Skoro już chcesz coś napisać to pisz zgodnie z prawdą ! Umowa na początek jest umową o przez agencję pracy. Po okresie próbnym możesz wybrać przez agencję lub na własnej DG. Praca handlowca. Pierwszy miesiąc lub dwa to szkolenie. Najniższa podstawa i dodatkowe premie za egzaminy za szkolenia. Inna sprawa to wszędzie obecne kamery z głosem. Cały czas jesteś obserwowany czy jesteś na stanowisku czy też poszedłeś zjeść do socjalnego. Zakaz rozmów prywatnych przez telefon, tylko i wyłącznie na przerwie.

Nova
@Essi

coś mi się wydaje, że pracowałeś bardzo bardzo dawno w Szczepanie... A umowa przez agencję nie różni się niczym od umowy w Szczepanie, pracownicy są traktowani równo. I za rozmowy telefoniczne prywatne nikt Ci głowy nie urwie.

@Nova

Dzień dobry, rodzaj umowy zależy od stanowiska i jest zawsze ustalany z Kandydatem w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Warunki pracy, stawka czy cokolwiek innego nie są przed nikim ukrywane. A co do kamer. Dziś to akurat standard w każdej większej firmie. Czy to w PHU Szczepan czy w warszawskim korpo :) Tak samo z rozmowami przez telefon. Jak raz na jakiś czas zadzwonisz gdzieś prywatnie (różne są sytuacje), to nie ma tu żadnych sankcji. Jedyny warunek-takie rozmowy przeprowadzamy w pokoju socjalnym, aby nie przeszkadzać innym w pracy. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Joanna

@vice wspominasz o bardzo dużej rotacji w firmie. Mógłbyś powiedzieć co przez to rozumiesz? Jak dużo osób odeszło w ciągu np. ostatnich kilku miesięcy? Czy jest to problem, który szczególnie dotyczy któregoś z działów phu szczepan?

@Joanna

Dzień dobry, co do "bardzo dużej" rotacji. W samym 2017 zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 90% i cały czas idziemy do przodu. Spośród nowo zatrudnionych osób zrezygnowało z dalszej pracy najwyżej kilka. Trudno byłoby zatem mówić o rotacji jakimś znaczącym zjawisku. Dodam tylko, że większość aktualnych Pracowników PHU Szczepan pracuje tu już sporo ponad wspomniane "kilka miesięcy", co chyba mówi samo za siebie. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Tomasz Szymański / PHU Szczepan

Dzień dobry, odpowiadając na powyższe posty dotyczące rzekomo "sporej" rotacji pracowników w firmie PHU Szczepan. Rzeczywiście, w tym roku dość aktywnie rekrutowaliśmy pracowników na kilka różnych stanowisk. W większości wypadków były to oferty, które dotyczyły tylko jednego stanowiska. Nie wynikało to jednak z hurtowego wręczania wypowiedzeń (jak to niektórzy zdają się tu sugerować), ale raczej z ciągłej konieczności zatrudniania coraz to większej liczby osób. Owszem, nie da się ukryć, że w ciągu ostatniego roku ktoś z nowych pracowników zrezygnował, ale na pewno nie określiłbym tego mianem "bardzo dużej rotacji", jak robią to niektórzy przedmówcy. W tym samym bowiem czasie skład osobowy powiększył się o znacznie większą liczbę, co chyba mówi samo za siebie. Mam nadzieję że tym wpisem rozwiałem wszelkie wątpliwości dotyczące procesów rekrutacyjnych w PHU Szczepan oraz ich źródła. Pozdrawiam Tomasz Szymański PHU Szczepan

@Tomasz Szymański / PHU Szczepan

Oj, ale kłamczuszki, ale kłamczuszki... Na olx znowu rekrutujecie, Ogłoszenia na te same stanowiska (głównie praca w eksporcie) pojawiają się przynajmniej od dwóch lat. Wiem to, ponieważ śledzę sytuację na lubelskim rynku pracy na bieżąco. Jeżeli właściciel nie zdaje sobie sprawy, że firmę tworzą LUDZIE w których trzeba inwestować to życzę powodzenia w rozwoju i utrzymaniu firmy.

Tomasz Szymański/PHU Szczepan

Dzień dobry, ogłoszenia, o których wspominasz faktycznie pojawiały się przez długi czas. Tyle tylko, że nie wynikało to z ciągłego wręczania wypowiedzeń nowym pracownikom. :) A jedynie z rosnącego zapotrzebowania na specjalistów w tych działach. Co do zarzutu względem Właściciela - obawiam się, że nie masz racji :). Jeżeli tylko ktoś chce się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, to jest to jak najbardziej możliwe u nas. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Konrad

Podpowiedzcie czy trudno przejść rekrutację?

Jedna z pracownic
@Konrad

To zależy do jakiego działu i ile jest chętnych :)

@Jedna z pracownic

Dzień dobry, pozytywne przejście rekrutacji zależy głównie od doświadczenia i umiejętności Kandydata. :) Czy trudno? Staramy się zatrudniać jak najlepszych Kandydatów, którzy będą mogli związać się z PHU Szczepan przez długie lata. Pozdrawiam, Tomasz Szymański PHU Szczepan

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w phu szczepan? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Przemysław

Pracuje się przede wszystkim dla pieniędzy, jednak oczywiście atmosfera w pracy ma znaczenie. W pracy spędza się sporą część życia i higiena (również psychiczna) ma tu nie mniejsze znaczenie niż codzienne mycie zębów czy mycie rąk po skorzystaniu z wc. To sprawy ważne bo decydujące w sporej części o naszym zadowoleniu z pracy i życia. P.H.U Szczepan nie jest tu wyjątkiem wśród innych przedsiębiorstw. Atmosferę tworzą różne elementy np stosunki między samymi pracownikami, stosunki z firmami zewnętrznymi, stosunki pracodawca pracownicy. Z mojej perspektywy w P.H.U. Szczepan stosunki pomiędzy pracownikami, pracownikami tymczasowymi i zleceniobiorcami są dobre. Byłem świadkiem różnych konfliktów zarówno prywatnych jak i zawodowych ale sam chyba nigdy nie miałem jakiegoś konfliktu czy to zawodowego czy prywatnego z żadnym z pracowników, pracowników tymczasowych czy zleceniobiorców. Odnośnie innych stosunków mających wpływ na atmosferę to napisze na ten temat innym razem.

odradzam

miałam przyjemność być tam ostatnio na rozmowie o pracę. Najpierw przez telefon śpiewka "nie płacimy minimalnej krajowej", a na rozmowie - 1500zł netto ;] do tego 3 miesiące bez możliwości otrzymania premii. Odejmując dojazdy do pracy wychodzi jakieś 1300zl. Sama rozmowa prowadzona w bardzo dziwny i nie profesjonalny sposób. Możliwości ewentualnego awansu czy rozwoju nie widać.

Dział Personalny PHU Szczepan
@odradzam

Dzień dobry, pozwolę sobie sprostować pewne zarzuty, które pojawiły się w wypowiedzi “odradzam”. W naszej firmie absolutnie nie ma zasady, że przez 3 miesiące pracy nie płacimy premii. Jak wspomnieliśmy, jeżeli widzimy, że dana osoba się stara, aktywnie angażując się w swoją pracę, to otrzymanie premii jak najbardziej wchodzi w grę. Ponadto, kwota na rozmowach kwalifikacyjnych zazwyczaj pada z ust kandydata. I dodam tylko, że zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje kwotowe. Z poważaniem, Dział Personalny PHU Szczepan

odradzam
@Dział Personalny PHU Szczepan

sprostowanie to oczywiście nie prawda. widzę, że znów pojawiły się ogłoszenia o pracę na olx. widocznie - nikt nie dał się nabrać. i bardzo dobrze.

Dział Personalny PHU Szczepan
@odradzam

Dzień dobry, spieszę z wyjaśnieniami, że wciąż szukamy nowych pracowników, ale ma związek z ciągłym rozrostem firmy. Tylko w 2017 powiększyliśmy zatrudnienie o 90%. To właśnie dlatego na portalach takich jak OLX czy pracuj.pl pojawiają się nowe ogłoszenia o rekrutacji do PHU Szczepan. Z poważaniem, Dział Personalny PHU Szczepan

Joanna

@Gość_albatros jak rozumiem - jesteś pracownikiem phu szczepan? Możesz napisać coś więcej na temat swojego zatrudnienia w firmie? @vice pisał o dużej rotacji wśród pracowników firmy. Obecnie nie widać ofert pracy do firmy - możesz odnieść się do tej kwestii. To bardzo ważny aspekt dla osób, które rozważają w przyszłości rekrutowanie się do pracy w tym miejscu.

Gość_albatros
@Joanna

Nie jestem pracownikiem. Ale widzę że ktoś już odpowiedział na Twoje pytania.

Dexter

Czy tam nie pracuje , lub nie jest właścicielem taki dziadek z siwymi włosami ? Czy to nie tam , gzie jest taki kamienny pomnik za bramą ? Kolor bramy : zielona .

Gość_albatros
@Dexter

Dexter. Pomyliłeś firmy ☺

asdf

chyba firmy pomyliłeś bo taka osoba tam nie pracuje

STOJAK

FIRMA CHYBA DOBRA BO Z MOICH OBSERWACJI WYNIKA ŻE KOMÓRKĘ MOŻNA UŻYWAĆ NA HALI BEZ PRZERWY.TAKĄ OSOBĄ JEST ANKA Ł.

Trzy kropeczki to Katarzyna B., team leader zespołu handlowego. Brawo Kasiu, zgadnij gdzie się teraz spotkamy.

Popóś czy to Ty

Jeśli o jakimś przydsiembiorstwie jest 60 komentaży na gołork to tam kororowo napewno niejest, odradzam ludzie uciekają stamtad i to wiem od kolegi i kolerzanki robia tam dalej, mialem aplykowac ale sobie odpuszcze i poszukam starzu w powarznej fyrmie a nie w tym bajzlu. Spoznisz sie 3min i mozesz wyleciec slyszalem bo taki jeden pan wazny bialej goraczki dostaje. Rampampam.

dziubek

wesołek, to jest moja opinia indywidualna. I nikt mi za prawdę nie musi płacić,jestem w stanie zarobić pieniądze ciężka pracą . Jeśli się chce pracować to wszędzie można tylko trzeba chcieć i pracować i pracować .

?

Jestem magazynierem w tej firmie. Tak więc np. o dziale handlowym wiele wam nie powiem, z działem tym współpracuje mi sie dobrze aczkolwiek ja wydaję albo pakuję po prostu to co oni sprzedadzą... Co do firmy jako takiej: zacznę od tego że nie narzekam - z ludźmi się dogaduję jakoś, finanse są jak na razie w porządku... a sama praca jak to praca robi sie to co jest do zrobienia... na tle innych firm Szczepan moim zdaniem nie wypada żle nie to żebym miał zamiar kadzić pracodawcy - bynajmniej nie mniej jednak nie widzę powodu do demonizowania tej firmy bez propagandy po prostu ja na przykład piję kawę cały dzień - od tego mam termos z kawą w końcu żeby z niego korzystać i nie zmienia to tego że co mam do zrobienia zrobić muszę bo na tym w końcu polega praca u kogoś stosunek pracy czy umowa o współpracy firm to przecie układ na którym muszą korzystać obie strony jak któraś nie jest zadowolona to da się go rowiązać i nie jest to koniec świata choć mnie na przykład może być szkoda że ktoś z kim mi sie fajnie pracowało odchodzi ale to jest już kwestia nie stricte zawodowa pozdrowki

Przemek Leniak
@

się nie podpisałem przez przypadek ;-) ale to jak najbardziej mój post był

Zostaw merytoryczną opinię o REDATS SP. Z O.O. - Jabłonna-Majątek

• Jak się pracuje w REDATS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy REDATS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDATS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDATS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w REDATS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDATS SP. Z O.O.