Opinie o Marketing One Poland w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marketing One Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marketing One Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marketing One Poland w Kraków

Mateusz Nowy wpis

A czy ten tydzień testowy jest więcej płatny ?

Happy Nowy wpis

Wiesz co ogólnie to nie ma w tym momencie ogłoszeń, ale jak będą to dam Ci znać, bo czuwam nad wszystkim

Marek Nowy wpis

Cześć, opowiem wam jak to wyglądało z mojej strony. Gdy przyszedłem na rozmowę czekało ze mną jeszcze kilka innych osób, raczej młodych. Wszystko poszło ok później do mnie zadzwonili, że spoko i żebym przyszedł na dzień testowy. Jest to typowa praca akwizytora. Pracowałem przez miesiąc w placówce w krakowie. Szef dogaduje się z jakimiś teatrami i restauracjami, po czym drukują kupony zniżkowe, które ty musisz sprzedać za jakąś kwotę chodząc po mieście i wchodząc do sklepów, biur, banków i wszystkiego co spotkasz na swoim terenie. Umowa to jeden wielki chaos i ma chyba z 5 stron, z karami jak się coś powie albo niekorzystnie wyrazi o danej firmie. Dziennie musisz wyrobić jakąś normę. Za każdy sprzedany kupon masz z niego prowizję. Ale podczas mojego pobytu kwoty wynagrodzeń zmieniły się chyba 3 razy. Odszedłem po miesiącu ponieważ okazało się że to co sprzedawałem nie do końca było prawdą. Ogólnie jeżeli jesteś młody i lubisz zapierdalać to myślę że coś koło 2,5 wyciągniesz. Na dłuższą metę nie polecam bo trochę oszukują ludzi, ale jak cię ciśnie to lepsze to niż praca w magazynie.

tatata

no marketingiem a czym mają się zajmować? agencja po prostu jakich wiele, teraz trzeba dobrze główkowac, zeby się czymś tak naprawde wyróźnić i być innym niz konkurencja cała.. mam nadzieje, ze teraz jest jakaś rekrutacja do nich, bo chciałem się na jakiś staż do nich załapać, w ogóle jest taka możliwość?

gianni Nowy wpis
@tatata

oczywiście , że tak @tatata. Jeśli chodzi o stażystów to firmy zajmujące się marketingiem ( także pewnie i Marketing One Poland) bardzo chętnie korzystają z pomocy osób na praktykach, ( zapewne i tutaj darmowych) jak ludzi na stażu którzy jak sami wiecie na duży hajs liczyć nie mogą. Także próbuj szczęścia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marketing One Poland. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Pinki

(usunięte przez administratora)to jak był upał to trzeba było iść w japonkach i kąpielówkach. sam swoim ubiorem okazałeś olewanie i brak szacunku do pt. swojego pracodawcy . jak nie szanujesz ludzi to i oni cię szacunkiem nie obdarzą

xxxs

dokładnie! jeśli nie zauważyłeś/as to ludzie wypowiadali się tu głównie na temat procesu rekrutacyjnego widocznie nie udało im się dowiedzieć na czym ma polegać praca w tej firmie jeśli wiesz to podziel się swoja wiedzą na ten temat pewnie wiele osób będzie Ci wdzięcznych, bo z Twojego postu tak naprawdę nic nie wynika,a ludzie nie potrzebują jak to ująłeś/aś Twojego "żalu nad sobą" z tego co wiem to raczej firma dla osób które zaczynają swoją karierę i dopiero wchodzą na rynek pracy zdobywając doświadczenie które dają także wszelkie rozmowy kwalifikacyjne z których można wyciągnąć wnioski na przyszłość. to tyle w temacie. Natomiast odnośnie firmy byłam na rozmowie - pan tak jak pisaliście powyżej raczej mało profesjonalny zadaje typowe pytania i tak naprawdę nie wiadomo czego oczekuje do końca i jest mało konkretny, pytania raczej typowe- 5 twoich najlepszych cech, czego oczekujesz od firmy, po co przyszłaś na spotkanie, jakie masz hobby czemu juz nie pracujesz tam gdzie pracowałaś itd itp, (usunięte przez administratora)na szczęście trafiła mi się lepsza oferta i zrezygnowałam, pozdrawiam:)

sssl

to może napisz czym się zajmują skoro wiesz? na ich stronie nic konkretnego nie ma z takich informacji, jeśli chodzi o proces rekrutacji to nie jest on zbyt profesjonalny z tego co wiem a własnie na temat pracy która się wykonuje w ich firmie nie wiem nic

abc

Ludzie ogarnijcie się!!! Znam tę firmę bardzo dobrze. Nie chcę polemizować z Waszymi opiniami, bo każdy ma prawo do swojego zdania, ale sami pokazujecie, jak bardzo jesteście rzeczowi i wiecie czego chcecie od życia. Piszecie o jakiejś pracy na słuchawce, a ta firma nigdy nie zajmowała się telemarketingiem! Więc może najpierw zacznijcie uważnie słuchać i ze zrozumieniem tego, co się do Was mówi, a później wylewajcie swoje żale w internecie. Od ciągłego narzekania pracy nie znajdziecie. Współczuję Wam...

uczciwa:)

koleś powiedział ze podstawa1200 zł jak coś;) ogolnie rozmowa niezbyt miła (usunięte przez administratora)

aisha

no ja za chwile ide jak się dowiem jaka jest podstawa to napisze bo od tego tylko zależy czy się zdecyduje jeśli oni będą mnie chcieć:)

kualalumpur

ja byłam tam na rozmowie, dowiedziałam się, że pracuję się zmianowo, od 8 do 17.30 lub od 9.30 do 20 czy jakoś tak. tylko od poniedziałku do piątku, weekendy są wolne. zastanawiam się, czy iść na szkolenie, generalnie po rozmowie wciąż nie wiem o firmie prawie nic, nie dowiedziałam się np jaka jest stawka podstawowa, bo wiadomo, że prowizja to zależy.

mischa

tez chciałbym wiedzieć i czy tam się pracuje od pon do pt czy weekendy też??? będę wdzięczny za odp

aisha

może ktoś napisać ile wynoszą zarobki i co dokładnie się robi? czy jest coś innego oprócz sprzedawania na słuchawce??? bardzo proszę o odp jutro idę tam na rozmowę i nie wiem czego się konkretnie spodziewać

qwe

Byłem tam na rozmowie. Żenada. Wchodzisz tam, nawet nie pytają się o imię i nie sprawdzają czy byłeś umówiony jak ma to miejsce w większości firm czyli może wejść każdy kto chce. Dają ankietę. Do pokoju na rozmowę wszedłem wraz z inną kandydatką. Rozmowa odbywała się na podstawie wypełnionych ankiet. Facet nie miał nawet naszych CV. Zadawał pytania na przemian raz mnie raz kobiecie obok mnie. Nudziłem się strasznie, gdy ta opowiadała mu o swojej byłej pracy. Gdy zapytał się o to samo mnie opowiedziałem mu o swojej byłej firmie i o tym dlaczego z niej odszedłem. Odpowiedział mi, że właścicielem firmy, w której pracowałem i o której tak źle mówię jest jego bardzo dobry kolega i że jego to razi że tak o tej firmie mówię. Swoją drogą co mnie to obchodzi, że jego to razi, mówiłem co mi tam nie pasowało, a było tych rzeczy sporo, nie wiem czy on chciał żebym go za to przeprosił? Kontynuując zapytał się mnie dlaczego w ankiecie wybrałem, że wolałbym pracować w dziale biurowym skoro w poprzedniej firmie nie pasowało mi dzwonienie do ludzi z ofertami. Wytłumaczyłem mu, że mi to nie pasowało, bo kazali mi tam (usunięte przez administratora) klientów. Odpowiedział z wyrzutem, że ta firma należy do jego bardzo dobrego kolegi i że wie jak tam jest oraz żebym odpowiedział na pytanie dlaczego wybrałem dział biurowy a nie handlowy. Gdy zacząłem mu tłumaczyć, że nie wiem w takim razie czym się różni dział handlowy od biurowego skoro z tego co mówi w obu się coś sprzedaje podziękował mi i powiedział, że nie mam odpowiednich cech charakteru żeby w tej firmie pracować. Tak więc (usunięte przez administratora)wyprosił mnie zarzucając przy tym mój nieodpowiedni ubiór - krótkie spodenki przy sporym upale, inne firmy nie miały z tym problemu i nawet mnie zatrudniały. Ogólnie zachowywał się jakbym był na rozmowie o pracę w której dostawałbym 3000zł na miesiąc, służbowy samochód i samolot, a jedyne co mógł zaproponować to marna praca na telefonie za grosze. Tyle mogę od siebie dodać na temat tej firmy czyli kompletny brak profesjonalizmu i wysokie mniemanie o sobie oraz robienie łaski pracownikowi, że będą mu dawać psie pieniądze za niewdzięczną, ciężką pracę. Dziękuję za uwagę.

lukoil

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. zatrudniaja osoby które maja 19 lat :) Prezesem bo tak go nazywają dziewczyny z recepcji jest gość mający 23 lata który średnio się wysławia :)

lara

larateż się chętnie dowiem, jak tam jest???

nina

ale na czym konkretnie polega ta praca??

mario

a ja pracuje juz miesiac ponad i jestem zadowolony. pierwszy tydzien byl ciezki ale juz sie nauczylem wszystkiego i jest swietna atmosfera, choc bywa, ze po calym tygodniu jestem zmeczony. ale zupelnie mi to teraz nie przeszkadza, bo od poczatku wrzesnia placa tygodniowki. polecam. zamierzam sie przeniesc na studia zaoczne, zeby moc dalej pracowac.

Bylem 2 razy na rozmowie. 1 raz w marcu na samym poczatku, rozmowę miałem z jakimś słowakiem (praktycznie po słowacku:P), nie zakwalifikowałem się. Drugi raz byłem dzisiaj, jutro mam przyjść na szkolenie. Pójdę, zobaczę. Ogólnie jest to sprzedaz energii elektrycznej D2D. Młody zespół ale boje się ze to praca na 2-3 miesiace...

a

witajcie bardzo proszę o odpowiedź, co wiecie o tej firmie???

Zostaw merytoryczną opinię o Marketing One Poland - Kraków

Marketing One Poland