Europhone

Opinie o Europhone

Madej

Cześć , napiszcie coś więcej o pracy kierownika regionalnego region PN-zach, lub salonów, czy realne cele, czy duża rotacja? Z góry dziękuję

AREK
@Madej 14.11.2017 19:55

Madej wysłeś CV , dzwonił ktoś do Ciebie ? masz jakieś info ?

Lidia

@Nie taki diabeł straszy... dziękuję za Twoją odpowiedź. Obecnie firma Europhone poszukuje Kierownika salonu T-Mobile. W ogłoszeniu jest napisane, że zapewniają szkolenia wprowadzające, realizowane w ramach programu wdrożeniowego, który przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku, rozwój zawodowy poprzez udział w cyklicznych szkoleniach produktowych, sprzedażowych. Czy ktoś myśli nad aplikowaniem do firmy?

Lidia

@Nie taki diabeł straszy... czy powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Europhone? Ile czasu trwał okres próbny? Na jakim stanowisku pracujesz? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Nie taki diabeł straszy...
@Lidia 02.10.2017 10:00

Konsultant.3miesiace. Warunki normalne kurcze ludzie. Jak się chce pracować to wystarczy wywiaxywac się ze swoich obowiązków i jest ok.

Nie taki diabeł straszy...

Po okresie próbnym dostałem podwyżkę. Ok. Tylko stówę ale nie było z tym problemu. Regionalny bardzo spoko. Po kilku miesiącach złego słowa nie mogę powiedzieć . Coz chyba wszystko zależy na ludzi z jakimi pracujesz no i od tego czy chce ci się robić. PS tyrka nie w wwa

Lidia

@pracownikpracowałeś tam tylko jeden dzień. Skąd takie informacje za co był zwolniony poprzedni pracownik? Czy ktoś jeszcze mógłby pozostawić swoją opinię na temat pracy w firmie Europhone?

Lidia

@Były pracownikdlaczego dokładnie uważasz, że jest tam nie stabilne zatrudnienie? @konsultantka widzę, że jesteś zadowolona. Opowiedz coś więcej o plusach pracy w Europhone.

nie polecam

ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Szkoda tracić czasu! Szukają ludzi za marne grosze, najniższa krajowa i nie masz co liczyć na więcej, a jak się zapytasz o podwyżkę to wylatujesz. Nie dla ludzi chcących coś sensownego z ambicjami. Obiecywać umieją niestety nic realnego.

@nie polecam 27.06.2017 08:28

najniższa krajowa? na pewno w tej firmie pracujesz?

konsultantka

Jestem pracownikiem Europhone od kilku miesięcy i nie mam powodów do narzekań. Praca w przyjaznej atmosferze(oczywiście zależy na jaki zespół trafisz). Ktoś kto pisze takie opinie jak wyżej, myśli chyba, że będzie zarabiać 4tys siedząc za biurkiem i nic nie robiąc :)

#leszek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie stabilne zatrudnienie. Jeżeli zaczniesz narzekać na premie, które ciężko zdobyć bo plany są wyssane z palca to jesteś do zwolnienia. Nie polecam. Pracowałem i wiem, że więcej zarobisz w Biedronce.

leszek

To są jakieś plotki, których obecność tutaj nie rozumiem. Wydaje mi się, że najważniejsze w tym wszystkim jest tak, że pracodawca daje stabilne zatrudnienie.

nowa

Absolutnie nie polecam pracy ani współpracy z europhone, spółka nastawiona na wyzysk pracownika (marne pensje) i wycyckanie współpracownika. Gierki korporacyjne mają w jednym palcu, przypuszczam że się specjalnie szkolą w tym temacie.

szukam pracy

Może wypowiedziałby się jakiś obecny pracownik ta temat tej firmy? Jak jest? Nie wiem czy warto się fatygować na rozmowę, bo często gadają że będzie fajnie a później wiadomo jak jest? To może ktoś napisze z tych co pracują? Bo ci, którzy odeszli albo ich wywalili i mają wylewać pomyje to dziękuję! Więc szczerze proszę.

Widze ze Euro Phone juz nawet sam opinie sobie pisze hehehe:) Ja tam pracowalem i poczawszy od gornego szczebla do regionalnych to osoby ktore nie maja zielonego pojecia.Liczy sie im tylko premia ktora oni dostana Tmobile, dopoki plany sa robione jest ok, jak cos jest nie tak to jest zeszma...y. Jak przychodzile do tej firmy to czytalem opinie i sam sobie mowilem, ze to musi byc nieprawda bo kazdy kto odchodzi to nie napisze pozytywow tylko same negatywy.Teraz juz wiem ze trzeba zwracac jednak na to uwage.

eks pracownik

Europhne to mega zamieszanie... nie umieją wyciągać wniosków... w zeszłym roku niby prejeli innego dealera tmobile firme transactor a swoje punkty zamykają np otwock czy warszawa na ursynowie. kierownik regionalny nie jaki marcin k. się do niczego nie nadaje

jan

tragedia nie polecam

frogi

A ja tam wysłałem swoje CV. Mam nadzieję że rozmowa mi dobrze poszła. Powiedzieli ze zadzowonią czy są na tak czy na nie. Nie wiem stary gdzie ty byłeś na tej rekrutacji ale moja rozmowa trwała moze 30 min. Pytania byly sensowne i rzeczowe. Jak czytam twoj post to sobie myśle, że wylewasz żale bo zatrudnili kogoś innego a nie ciebie. A takie pytanie tez padło u mnie o te gwarancje ale ja słyszalem juz je na kliku innych rozmowach wiec to chyba standard chcą sprawdzic na ile jestes zmotywowany zeby tam pracować ja bym sie nie spuszczał nad takim tekstem

PH

Moi drodzy nie polecam zdecydowanie. Rozmowa trwa trzy godziny i nic sobą nie wnosi. Gdy jesteście zaproszeni na rozmowę nie ma informacji ile czasu masz poświęcić. Jeśli macie zbyt duże doświadczenie, pytają jaką mają gwarancje czy nie odejdziesz zbyt szybko od nich ( żenada).Generalnie jeśli macie zbyt duże doświadczenie nie wezmą Was,( choć inni pracodawcy zabiegaliby o takiego pracownika). Jednym słowem nie polecam!!!!!!!!!!!!!

IP

Mega nie polecam. Nieuczciwi zlodzieje. Wlasnie sie z nimi sadzimy :/

em

pracowałem w salonie. przy inventaryzacji okazało sie że są telefony które zginęły rok temu a ja mam bulić za to. pierldolnik na maxa, sklep prowadziłem własny i na torbie od czereśni miałem lepszą księgowość. kierownik regionalny mi się trafił na tyle dziadowski że sie ożenił w wieku 40 lat!!! jeszcze coś? ciągła gadka o kasie a kasy nie ma na koncie a ja za chleb nie zapłace obietnicą że jutro oddam shójnia i grzybnia z sórówom

na kilkunastu gosci przyjetych do biura w ktorym pracowalem niezostal zade wiekszosc odeszla z dlugami nieslucha tego co ci obiecuja i niepodpisoj weksla konkurecja jest wielka i w pewnym momencie okaze sie ze zarabiasz 800zl albo jeszcze wkladasz wlasna kase a odnich slyszysz ciagle bedzie lepiej porazka a czesto klijeci podchodza niepowaznie jedziesz umawiasz sie na spotkanie placisz za paliwo a on na wstepie ci mowi nie albo mowi ze teraz niema czasu przekalkuluj sobie wszystko zanim bedziesz adb oni nic nietraca a ty mozesz wiele!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Europhone - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europhone