Ustel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Telekomunikacyjnych

Poznań

Opinie o Ustel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Telekomunikacyjnych

Kriss

Potwierdzam opinie "marylenki" zlecają prace podwykonawcą i nie płacą. Firma jest są zadłużona !!!!!!! UWAGA - nie współpracować z nimi.

marylenka

Firma OSZUST przez wielkie OOOOOOOOOOO Niby robią prace ale nie sami lecz biorą podwykonawców którym UWAGA Nie płacom.... Człowiek rzetelnie wykonuje swoją prace, kupuje materiały za swoje pieniądze i za nic nie jest zwrócone....... Oszuści żerujący na podwykonawcach..... Kanalie nie mające sumienia.....

Masz doświadczenie w pracy w firmie Ustel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Telekomunikacyjnych i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o Ustel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Telekomunikacyjnych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ustel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Telekomunikacyjnych