Opinie o TL Hub Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TL Hub Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TL Hub Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TL Hub Sp. z o.o. w Poznań

Ex Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie TlHub. Jesteś tylko pracownikiem, mrówką i nie liczysz się dla nikogo. Nieustanna rotacja nie wynika z rozwoju tylko z braku wykwalifikowanej kadry. Zatrudniani są głownie studenci, bo najtańsza siła robocza. Atmosfera jak w korpo, zero rozmów, cisza na sali, tylko pracuj. Żadnych benefitów, medicover i multisport 100% płatny przez pracownika. Żadnych premii. Oszczędności na wszystkim. Nie polecam

Również ex Nowy wpis
@Ex

Tak potwierdzam

Jaka jest kultura pracy w TL Hub Sp. z o.o.?

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy na stanowisku Księgowy? Jak obecnie wygląda praca, jaka jest atmosfera :) W jakich ramach czasowych możn pracować? Dziękuję!

Jaki jest wkład kierownictwa TL Hub Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TLhub

Każda osoba pracująca w zespole TLhub może liczyć na życzliwość i partnerskie podejście. Staramy się dbać o dobrą atmosferę w biurze – w tym celu przystosowaliśmy właśnie nową przestrzeń socjalną, aby podczas przerw w pracy pracownicy TLhub mogli m.in. komfortowo zjeść posiłek. Dbamy także o dobrą atmosferę poza pracą – staramy się raz na jakiś czas organizować wspólne aktywności sportowe i spotkania – np. świąteczne. Zapraszamy na stronę internetową https://tlhub.pl, na której prezentujemy m.in. nasz Zespół, a także obszary naszego doradztwa. Polecamy też zakładkę kariera, gdzie znajdują się aktualne oferty pracy w TLhub.

Ex
@TLhub

Pracując w TL nie zaznałem zbyt wiele życzliwości - niestety. Firma szczyci się tym, że stawia na mlody zespół, ostatecznie z oszczednosci zatrudnia studentów bez doświadczenia po czym wymaga specjalistycznej wiedzy, a jej oczywisty ze znikomego doświadczenia brak, powoduje irytację wśród osób na wyższych stanowiskach (o czym nie raz się przekonałem). O szkoleniach wprowadzających też można zapomnieć - ile dowiesz się od kolegi/koleżanki z biurka obok, tyle będziesz wiedział, bo księgowe nie mają czasu na tłumaczenie. Odnosnie przestrzeni socjalnej - oby ta zmiana spowodowała zamknięcie kuchni nie tylko na zapachy, ale i na głosy, bo niestety wspólne spędzanie posiłków z ludzmi z działu wiązało się z trzymaniem języka za zębami, a każde nieprzychylne słowo jakimś cudem trafiało do kierowniczki.

@Ex

Jako TLhub staramy się podchodzić do nowych pracowników ze szczególną życzliwością i w miarę możliwości wspierać ich w zakresie wdrażania w obowiązki zawodowe, przy okazji dając możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego, już na samym początku kariery zawodowej. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, ale oczekujemy także z ich strony nieustannego podnoszenia kwalifikacji, zastrzegając sobie prawo do oceny ich kompetencji i perspektywiczności. Księgowi TLhub mają cykliczne warsztaty z doradcami podatkowymi, w zakresie konsultacji jest także dostępny audytor. Chętnie współfinansujemy szkolenia i kursy, szczególnie dla tych osób, które wykażą taką inicjatywę oraz zainteresowanie. Aktualnie pracujemy też nad pakietem wprowadzającym naszych nowych pracowników w życie naszej firmy i w szczegóły wykonywanych zadań. Jesteśmy też bardzo otwarci na rozmowy z naszymi pracownikami i do każdego niepokojącego sygnału podchodzimy poważnie i odpowiedzialnie, starając się rozwiązać problem. Nasze biuro znajduje się w centrum Poznania w prestiżowym biurowcu klasy A: https://tlhub.pl/wp-content/uploads/2022/02/IMG_4506-1-scaled.jpg Nieustannie działamy też w kierunku dostosowywania przestrzeni biurowej dla zapewnienia komfortu i wysokiego standardu pracy dla naszego zespołu.

Edward
@TLhub

A jak wygląda sprawa z przerwami? Macie ustalone "sztywne" godziny dla pracownika, kiedy może zjeść czy każdy pracownik ma przerwę wtedy, kiedy chce? Zauważyłem, że macie zaplecze socjalne, gdzie można na spokojnie zjeść. Dlatego ciekawi mnie kwestia wspomnianych przerw.

@Edward

Drogi Edwardzie, dziękujemy za kontakt. W celu otrzymania odpowiedzi na Twoje pytanie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: biuro@tlhub.pl, zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony www, na której znajdują się m.in. aktualne oferty pracy w TLhub.

Firma TL Hub Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Słyszałam ze bardzo często sa ogłoszenia o pracy tam ale nie wynika to z rozwoju a z faktu ze jest nieustanna rotacja.

Ja tu pracuje i jest spoko, atmosfera ok, zarobki też nie najgorsze (ostatnio podwyżki zrobili). Wiadomo, kokosów nie ma jak w firmie IT ale jak dla mnie jest ok. Widzę że prowadzą rekrutację ale chyba związaną z rozwojem bo w ostatnim czasie nikt nie odszedł a klienci ciągle się nowi pojawiają. Na razie na plus, zobaczymy dalej.

TLhub

Ciągła rekrutacja w TLhub wynika z naszego nieustającego rozwoju i podejmowanych przez naszą firmę wyzwań zawodowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www, na której w całości prezentujemy nasz zespół oraz nasze praktyki: www.tlhub.pl.

Exex

Firma jest miejscem nieprzyjemnym, miejscem do którego nie chce sie chodzic. Wynagrodzenie nieproporcjonalne do wymagań.

Anonimowy

W TL HUB panuje świetna atmosfera, która sprzyja spokojnej pracy. Zespół jest zgrany i można na niego liczyć. Organizacja pracy także stoi na bardzo wysokim poziomie oraz firma daje możliwości rozwoju.

Dariusz
@Anonimowy

Co się kryje za tymi możliwościami rozwoju? Są jakieś szkolenia itp? Można liczyć na awanse?

@Dariusz

Pracownicy TLhub mają możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w różnego typu szkoleniach branżowych (które są finansowane lub współfinansowane przez TLhub, w zależności od uzgodnień z pracownikiem) oraz lekcjach języka angielskiego (które są finansowane przez TLhub). Wyznacznikiem awansu w strukturach firmy jest stałe podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji zawodowych.

TLhub daje ogromne możliwości rozwoju, stawia na pracownika i dba o jego potrzeby. Miła atmosfera, pomocny zespół i wsparcie z różnych dziedzin (księgowość, kadry płace, prawo i podatki) zapewnia komfort podczas rozwiązywania nowych zagadnień. Polecam pracę w TLhub!

nemo

Pani kierownik działu księgowości i kadr wydaje się być miłą osobą, jednak ostatecznie daje się odczuć przedmiotowe traktowanie, złośliwość, niepanowanie nad emocjami, mataczenie.

@nemo

Dziękujemy za opinię, która nie ukrywamy bardzo nas smuci i szokuje - niestety nie możemy się z nią absolutnie zgodzić. Każdego dnia dbamy o to, aby każdy z blisko 40-tu współpracowników TLhub czuł się w pracy komfortowo i każdego z nich traktujemy partnersko i z należnym szacunkiem. Zdajemy sobie sprawę, że rozstania z pracodawcą nie należą do łatwych i każda z tego typu sytuacji jest trudna także dla nas. Staramy się jednak wciąż rozwijać w zakresie kompetencji HR-owych i profesjonalizować procesy związane z zatrudnieniem.

n.

Jedna osoba napisała już o leczeniu kompleksów i jest to w pełni prawda. Są odreagowywane na pracownikach. Przedmiotowe podejście do ludzi, pycha oraz złośliwość tak można określić w pełni tą firmę. Jeśli ktoś chce popaść w zwątpienie co do sowich umiejętności i wykończenie psycho-fizyczne to najlepsze miejsce do tego. Ciągła rekrutacja o czymś świadczy... Za chwile braknie ludzi na rynku "godnych" tam pracować...

@n.

Nasz team składa się aktualnie z blisko 40-stu specjalistów i wciąż rośne, co potwierdza nasz nieustanny rozwój. Stawiamy na nasz zespół, który jest sercem TLhub. Chcemy rozwijać się wspólnie z naszymi pracownikami, zapewniając im pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze, w komfortowym biurze w centrum Poznania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www, na której w całości prezentujemy nasz zespół oraz nasze praktyki: www.tlhub.pl.

Jak długo czekaliście na odzew z TL Hub Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

TLHUB

W ramach rekrutacji kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniają kryteria wynikające z charakteru oferowanego stanowiska. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zgranego zespołu, zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@tlhub.pl bądź też telefonicznie pod numerem telefonu 61 898 73 00.

Dorota

Strona internetowa firmy jest na razie niedostępna, nie wiem zatem, co tam się aktualnie dzieje. Ktoś z Was pracuje obecnie w TL Hub i mógłby mi powiedzieć, czy są jakieś wolne stanowiska? Jak oceniacie atmosferę w pracy oraz wysokość wynagrodzenia?

@Dorota

Aktualnie nasza strona jest w trakcie przebudowy, już wkrótce pojawi się w zupełnie nowej odsłonie. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska w dziale prawnym https://www.pracuj.pl/praca/radca-prawny-poznan,oferta,500074702?s=8010f8f8 oraz dziale księgowym https://www.pracuj.pl/praca/samodzielna-ksiegowa-samodzielny-ksiegowy-poznan,oferta,500069059?s=277e0d71 , https://ue.poznan.pl/pl/studenci,c172/oferty-pracy,c226/ Zapraszamy do aplikowania do zgranego, prężnie rozwijającego się zespołu, który pracuje w nowoczesnym biurze przy ul. Szelągowskiej 24 (okolice Cytadeli). Kontakt pod numerem telefonu 61 898 73 00 lub mailowy na adres: biuro@tlhub.pl.

Czy jest możliwość pracy w TL Hub Sp. z o.o. na część etatu?

TLHUB

W naszej firmie jak najbardziej istnieje możliwość zatrudnienia na część etatu, jest to natomiast uzależnione od zajmowanego stanowiska oraz potrzeb klientów, których obsługuje dany pracownik. Więcej informacji na temat zatrudnienia udzielamy pod adresem biuro@tlhub.pl, zapraszamy do kontaktu.

byly pracownik

Pracując w TLHUB niestety nie miałam umowy. Z tego co mi mówili pozostali prawnicy też ich nie posiadali. Inne warunki są z tego co zaobserwowałam dla księgowych. Byłam w szoku, bo pracuje tam doktor nauk prawnych, który wykłada na uam w poznaniu i od takich osób oczekuje się uczciiwości.

Tamara

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi może rekrutacje, jakieś podpowiedzi o umowie i zarobkach?

Samodzielna księgowa

TL HUB sp. z o.o. to rozwijająca się firma i przyjazny pracodawca. Pracuję w Spółce od ponad dwóch lat i wiele się przez ten czas zmieniło - na lepsze. TL HUB oczekuje od swoich pracowników z pewnością zaangażowania, odpowiedzialności, profesjonalnego podejścia i wysokiej kultury osobistej. Stawia na ludzi otwartych, chętnych do rozwoju, wykazujących inicjatywę. W biurze panuje przyjazna atmosfera i otwartość, które sprzyjają merytorycznym dyskusjom pomiędzy działami. Kwestia wynagrodzenia rozpatrywana jest indywidualnie, ale można uznać, że jest ono adekwatne do kompetencji i poziomu, na którym znajduje się dana osoba. Nawiązując do wcześniejszych komentarzy: 1) sprawami organizacyjnymi i przyjmowaniem klientów zajmuje się zatrudniona w tym celu osoba, która jest zresztą ogromnym wsparciem dla wszystkich w biurze; 2) umowy są zawierane ze wszystkimi i zawsze w terminie.

Dorota

Prawie od roku forum milczy, a ja liczyłam, że przeczytam tutaj szczegółowe opinie i postanowię, czy składać CV w TL Hub: http://tlhub.pl/kariera/ Ktoś wie, co znaczą "konkurencyjne warunki wynagrodzenia" na stanowisku asystentki doradcy finansowego?Proszę o szybką odpowiedź.

student

jeszcze dodam ze nie ma sekretarki tylko my studenci i inni pracownicy obsluguja sekretariat. To zabawne (usunięte przez administratora) na sekretartka to dlaczego sami nie wykonuja czynnosci administracyjnych tylko zlecaja studentom i prawnikom ...

1992
@student

Az tak tam żle ?

Zostaw merytoryczną opinię o TL Hub Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w TL Hub Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TL Hub Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TL Hub Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TL Hub Sp. z o.o.
  • Wrocławska 21 lok. 5