Opinie o Process Solutions Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Process Solutions Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Process Solutions Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Process Solutions Sp. z o. o. w Warszawa

Dobra rada

Odradzam jakąkolwiek współprace z nimi,szczególnie teraz kiedy rynek pracy jest tak otwarty. Oszczędzę sobie opis tego co tam ma miejsce, bo wiele z tego zostało już tu opisane, chociaż nie wszystko. Nie musicie wierzyć temu co tu jest napisane. Wystarczy obserwować ogłoszenia o prace, a zobaczycie że oni wciąż się gdzieś ogłaszają i bynajmniej nie dlatego, że tak się prężnie rozrastają. Naprawdę warto teraz bardziej ambitnie podejść do poszukiwania pracy, to się opłaca bardziej niż wydaje się tym, którzy decydują się na pracę w tym miejscu.

PolaOla

A czy ktoś ma doświadczenie na stanowisku recepcjonistka/ asystentka biura w tej firmie? Jeśli tak, to jakie? Ciekawią mnie też stawki.

Wyspiański i jego wesele

nazywaj mnie jak chesz

fik

Dno i dwa metry syfu. Nie polecam

Aplikowałeś do firmy Process Solutions Sp. z o. o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Suk Mike Hok

gr8 company i would definetely recommend

dzbanek

pare razy sie stluklem asystujac w tej firmie if you know what i mean

Waldi

Jak komuś nie po drodze z pracą to przy okazji obraża innych. Lepiej odejść i będzie spokój.

Klaudi
@Waldi

Wreszcie ktoś się odważył i powiedział dokładnie to co miałam na myśli odkąd zaczęłam "pracować" w tej firmie. Brawo!

micz

generalnie nie polecam. zbieranina okolicznej wiochy która uważa się za warszawkę... brak słów żeby określić poziom pracy i współpracy. pensje ...słabizna

Mateusz
@micz

No ja akurat jestem z warszawki i zupełnie nie wiem o co Ci chodzi...

Dominika

@X w takim razie gratuluje sukcesu. Dla każdego jest miejsce na polskim rynku pracy. Nie wiem, jaka jest ta stawka początkowa - ale informacja o dwóch podwyżkach brzmi zachęcająco. Czy te stawki wyjściowe zawsze w Process Solutions wyglądają tak samo?

Dominika

@X zdania na temat stawek w Process Solutions, jak widzę są mocno podzielone. @Dora wskazuje, że w ciągu dwóch lat miała już dwie podwyżki. Od czego to więc zależy? @PS a jak wygląda Twoje doświadczenie w pracy w tej firmie? Jak wygląda sprawa podwyżek w Twoim przypadku?

@Dominika

Dwie podwyżki w ciągu dwóch lat wow, faktycznie sukces. Patrząc na to jaka jest stawka początkowa to nie danie minimalnej chociaż podwyżki po okresie próbnym to po prostu brak szacunku ze strony zatrudniających. Nie obchodzi mnie ta firma, w innym miejscu na dzień dobry zaproponowano mi dwa razy więcej z lepszymi perspektywami rozwoju. Nie wiem po co się tym tak interesujesz, marnujesz tylko swój czas.

PS

hahahah co za głupoty tak się zastanawiam czy aby na pewno pracowaliśmy w tej samej firmie? Polecam najpierw się przekonać samemu

Dora

Ja jestem w firmie już od 2 lat i jestem zadowolona. Cały czas uczę się nowych rzeczy i dostaję nowe zadania. Atmosfera pracy super, można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób. Wynagrodzenie na początek było mizerne, ale dostałam już 2 podwyżki i teraz jest ok. Polecam dla ambitnych, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Dominika

@X faktycznie - masz racje 13 zł. A chociaż jest szansa na wzrost tych stawek w czasie? Czy to jedna jedyna stawka funkcjonująca w firmie i raz przydzielona nie ulega już zmianie?

@Dominika

Ile sobie wywalczysz tyle zarobisz. W dodatku z tego co mi wiadomo nawet ci nowi mogą dostać więcej niż Ty po sporym czasie. Ta firma to strata czasu. Jest tyle innych miejsc, w których można uczciwie zarobić... menadżerowie process solutions myślą, że należą do czołówki firm i praca dla nich to zaszczyt więc nie masz nic lepszego do roboty niż praca u nich.

yz
@X

Gdzie najlepiej szukac pracy ???

X

Czy przypadkiem minimalna płaca to nie 13zł/h brutto? Niemniej jednak 13 czy 15 to i tak praca jak za darmo

Mniej niż 15pln/h brutto

Szczęśliwy bezrobotny student

Nie podzielę w 100% opinii o złej atmosferze w firmie, jak ktoś jest towarzyski i kontaktowy to złapie kontakt z każdym. Nie podobała mi się za to postawa niektórych seniorów myślących, że są najmądrzejsi na świecie i w ogóle biedny asystent nigdy nie dojdzie do ich poziomu. Zdecydowanie za długo czeka się na jakąś podwyżkę czy awans. Możecie stawać na głowie, jak nie macie jeszcze licencjatu, to choćbyście pracowali szybko, sprawnie i bezbłędnie to i tak recepcjonistka czy inne pracujące tu żółwie zarobią więcej. Super praca jak ktoś zaczyna.. na 3 miesiące i iść gdzieś dalej, jak jesteście bystrzy chociaż trochę z excela czy z któregoś z programu to tego nie pokazujcie, tylko was wykorzystają, a odzwierciedlenia w płacy czy awansie nie będzie.

Dominika

@Mała możesz napisać dlaczego właśnie taką masz opinię o pracy w Process Solutions Sp. z o. o.? Więcej konkretów pozwoli zrozumieć forumowiczom Twój punkt widzenia, szczególnie teraz, gdy firma prowadzi kilka rekrutacji.

Mala
@Dominika

Jasne. Dla mnie do najgorszy syf jaki mogl mi sie przytrafic. Hierarchia i wartosciowanie stanowisk. Starszyzna zadziera nosa a wladza nos ma zadarty pod sam sufit...to przykre bo jeszcze niedawno krowy doili. Nie polecam. Buduja wartość na asystentach zatrudniajac za psie pieniądze. Az nie do wiary ze to centrum wawy

Mick

Przykłady?

Mala

Wg. Moeje opinii zawodowo - to najgorsze doświadczenie życiowe jakie mogło mi sie przytrafić

LL

Uważam, że większość tych opinii dotycząca biura rachunkowego Process Solutions jest mocno przesadzona i krzywdząca. Przede wszystkim nie rozumiem tak negatywnej oceny atmosfery. Zawsze znajdą się jednostki niezadowolone. Moim zdaniem jest tam wręcz przeciwnie, seniorzy to osoby otwarte i nie ma problemu z komunikacją między pracownikami niższego i wyższego szczebla. Pamiętajmy, że w znacznym stopniu to jak będzie układać się nasza współpraca z kolegami zależy od naszej postawy. W tej firmie raczej każdy podchodzi do drugiej osoby z szacunkiem. Ponadto można tu zdobyć bardzo dużo doświadczenia z zakresu księgowości i podatków. A dla osoby, która planuje pogłębianie wiedzy w tej dziedzinie to dobre miejsce. Polecam po prostu pójść i samemu się przekonać. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Process Solutions Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Process Solutions Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Process Solutions Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Process Solutions Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Process Solutions Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Koszykowa 54
    00-675 Warszawa

Process Solutions Sp. z o. o.