Process Solutions Sp. z o. o.

Opinie o Process Solutions Sp. z o. o.

micz

generalnie nie polecam. zbieranina okolicznej wiochy która uważa się za warszawkę... brak słów żeby określić poziom pracy i współpracy. pensje ...słabizna

Mateusz
@micz 16.11.2017 07:56

No ja akurat jestem z warszawki i zupełnie nie wiem o co Ci chodzi...

Dominika

@X w takim razie gratuluje sukcesu. Dla każdego jest miejsce na polskim rynku pracy. Nie wiem, jaka jest ta stawka początkowa - ale informacja o dwóch podwyżkach brzmi zachęcająco. Czy te stawki wyjściowe zawsze w Process Solutions wyglądają tak samo?

Dominika

@X zdania na temat stawek w Process Solutions, jak widzę są mocno podzielone. @Dora wskazuje, że w ciągu dwóch lat miała już dwie podwyżki. Od czego to więc zależy? @PS a jak wygląda Twoje doświadczenie w pracy w tej firmie? Jak wygląda sprawa podwyżek w Twoim przypadku?

@Dominika 10.09.2017 14:00

Dwie podwyżki w ciągu dwóch lat wow, faktycznie sukces. Patrząc na to jaka jest stawka początkowa to nie danie minimalnej chociaż podwyżki po okresie próbnym to po prostu brak szacunku ze strony zatrudniających. Nie obchodzi mnie ta firma, w innym miejscu na dzień dobry zaproponowano mi dwa razy więcej z lepszymi perspektywami rozwoju. Nie wiem po co się tym tak interesujesz, marnujesz tylko swój czas.

PS

hahahah co za głupoty tak się zastanawiam czy aby na pewno pracowaliśmy w tej samej firmie? Polecam najpierw się przekonać samemu

Dora

Ja jestem w firmie już od 2 lat i jestem zadowolona. Cały czas uczę się nowych rzeczy i dostaję nowe zadania. Atmosfera pracy super, można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób. Wynagrodzenie na początek było mizerne, ale dostałam już 2 podwyżki i teraz jest ok. Polecam dla ambitnych, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Dominika

@X faktycznie - masz racje 13 zł. A chociaż jest szansa na wzrost tych stawek w czasie? Czy to jedna jedyna stawka funkcjonująca w firmie i raz przydzielona nie ulega już zmianie?

@Dominika 02.09.2017 15:32

Ile sobie wywalczysz tyle zarobisz. W dodatku z tego co mi wiadomo nawet ci nowi mogą dostać więcej niż Ty po sporym czasie. Ta firma to strata czasu. Jest tyle innych miejsc, w których można uczciwie zarobić... menadżerowie process solutions myślą, że należą do czołówki firm i praca dla nich to zaszczyt więc nie masz nic lepszego do roboty niż praca u nich.

yz
@X 04.09.2017 23:49

Gdzie najlepiej szukac pracy ???

X

Czy przypadkiem minimalna płaca to nie 13zł/h brutto? Niemniej jednak 13 czy 15 to i tak praca jak za darmo

Mniej niż 15pln/h brutto

Szczęśliwy bezrobotny student

Nie podzielę w 100% opinii o złej atmosferze w firmie, jak ktoś jest towarzyski i kontaktowy to złapie kontakt z każdym. Nie podobała mi się za to postawa niektórych seniorów myślących, że są najmądrzejsi na świecie i w ogóle biedny asystent nigdy nie dojdzie do ich poziomu. Zdecydowanie za długo czeka się na jakąś podwyżkę czy awans. Możecie stawać na głowie, jak nie macie jeszcze licencjatu, to choćbyście pracowali szybko, sprawnie i bezbłędnie to i tak recepcjonistka czy inne pracujące tu żółwie zarobią więcej. Super praca jak ktoś zaczyna.. na 3 miesiące i iść gdzieś dalej, jak jesteście bystrzy chociaż trochę z excela czy z któregoś z programu to tego nie pokazujcie, tylko was wykorzystają, a odzwierciedlenia w płacy czy awansie nie będzie.

Dominika

@Mała możesz napisać dlaczego właśnie taką masz opinię o pracy w Process Solutions Sp. z o. o.? Więcej konkretów pozwoli zrozumieć forumowiczom Twój punkt widzenia, szczególnie teraz, gdy firma prowadzi kilka rekrutacji.

Mala
@Dominika 23.07.2017 12:04

Jasne. Dla mnie do najgorszy syf jaki mogl mi sie przytrafic. Hierarchia i wartosciowanie stanowisk. Starszyzna zadziera nosa a wladza nos ma zadarty pod sam sufit...to przykre bo jeszcze niedawno krowy doili. Nie polecam. Buduja wartość na asystentach zatrudniajac za psie pieniądze. Az nie do wiary ze to centrum wawy

Mick

Przykłady?

Mala

Wg. Moeje opinii zawodowo - to najgorsze doświadczenie życiowe jakie mogło mi sie przytrafić

LL

Uważam, że większość tych opinii dotycząca biura rachunkowego Process Solutions jest mocno przesadzona i krzywdząca. Przede wszystkim nie rozumiem tak negatywnej oceny atmosfery. Zawsze znajdą się jednostki niezadowolone. Moim zdaniem jest tam wręcz przeciwnie, seniorzy to osoby otwarte i nie ma problemu z komunikacją między pracownikami niższego i wyższego szczebla. Pamiętajmy, że w znacznym stopniu to jak będzie układać się nasza współpraca z kolegami zależy od naszej postawy. W tej firmie raczej każdy podchodzi do drugiej osoby z szacunkiem. Ponadto można tu zdobyć bardzo dużo doświadczenia z zakresu księgowości i podatków. A dla osoby, która planuje pogłębianie wiedzy w tej dziedzinie to dobre miejsce. Polecam po prostu pójść i samemu się przekonać. :)

MC

Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Zula

Czytałam tutaj opinie o biurze rachunkowym i dochodzę do wniosku, że chyba byłam w innej pracy. Prawdą jest, że seniorzy nie gadają z asystentami, ale jak ktoś chce słuchać nonstop o dzieciach, to spokojnie można pogadać ze starszyzną. W ciągu pięciu lat studiów nie nauczyłam o podatkach i księgowości tyle co tam w pół roku. Dla mnie dużym plusem jest to, że nikt nie daje trudnych zadać, bez uprzedniego wytłumaczenia, co jest normą w niektórych firmach. Pensja taka sobie, ale tego nikt nie ukrywa przy ofercie pracy.

Nick

Szybko rozwijająca sie firma, w której można zdobyć duże doświadczenie. Przyjazna atmosfera pracy na wielki plus!

mac

Zwykle nie ufam wypowiedziom na takich forach ale te dotyczące tej firmy zgadzają się w 100%. Nie polecam.

love

Hej, a wiecie czy można znaleźć u nich zatrudnienie?

bez nick

jedna z najgorszych firm na które udało mi się trafić. Zwłaszcza pseudo zarząd...który nie ma pojęcia o niczym

Elty

Slabo się to czyta. Ale to cała prawda

Mina

Odnoszę wrażenie że zamieszczone tu opinie sa o dwóch różnych firmach o tej samej nazwe. Przyznam ze nie mam pojecia o firmie z piaseczna ale ta z warszawy jest wyjatkowo niekorzystna.

Jaco

serdecznie odradzam.

Migot

Musze zgodzić się z przedmówcami. Managerowie oszukują i brak z nimi jakiejkolwiek współpracy. Nie pracowałam w wielu firmach ale to najgorsza do której trafiłam.

Liygj

Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

WOW

Odradzam współprace oraz pracę z tą firmą. niekompetentni i nie profesjonalni.

Mała

Ludzie w tej firmie kłamią. Nie dziwię się, że starsi specjaliści są tak za fałszywi skoro przykład biorą z góry. Osobiście odradzam współpracę.

Sliv

poczekaj @wegier za chwilę znowu zaczną. Rotacja w tej firmie jest jak ogromna. Dziewczyny uciekają po paru miesiącach.

Loo

(usunięte przez administratora)Serdecznie odradzam pracę w tej firmie

MJo

Niestety firma obiecuje złote góry a wychodzi jak zawsze. Naprawdę nie polecam ani początkującym ani profesjonalistom. Oszukują na każdym kroku

MC

@Jacuś może faktycznie Małgo przesadza. Starszyzna nie jest zła dla d...włazów. Poza tym ma strasznie bujne ego, co najmniej jakby byli właścicielami. Oczywiście asystenci mogą im buty co najwyżej lizać...tez za odpowiednim przyzwoleniem.

Małgo

Tak sobie czytam te opinie i przyznam ze firma faktycznie nie jest atrakcyjna dla pracownika z doswiadczeniem. Przede wszystkim sposób traktowania przez managerów jest poniżej krytyki. Pracuje to kilka lat jako tania siła robocza. Z roku na rok jest coraz gorzej.

Miki

nie zniechęcam. stwierdzam fakty :D zresztą opinii również się zgadzam.

Miki

...w tej firmie niektórzy niekoniecznie dbają o higienę... Niestety

UK

hahaha cieszę się, że nie tylko ja mam podobne odczucia...szkoda, że wcześniej nie weszłam na ten portal. Przykro to wszystko czytać, ale zgadzam się z większością opinii

Mirek

...swojego ego nie podnosi sie umiejszajac innym..

Dave

Nie zgadzam się. Ani atmosfera ani socjal (ktory oplaca sobie sam pracownik) nie są na poziomie podstawowym. Czasmi należy poszerzyć horyzonty i otworzyć oczy szerzej....

adam
@Megi 23.04.2017 08:31
Dostałam propozycje pracy process solutions w Warszawie , jako asystentka ksiegowej czytając opinie zastanawiam się czy bez doś...

Megi
@adam 30.04.2017 01:42
Megi, a czy miałaś jakikolwiek praktyczny styk z księgowością? Praktyki, staże, chociaż krótka asysta?...

No właściwie to nie i dlatego się martwię ale ba rozmowie nie ukrywałam swoich obaw!:-)

no cóż trochę czasu minęło i... nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmę. Chyba największy ferment sieje jeden z manager`ów. Przykro patrzeć kiedy przedkłada się porażki życia prywatnego na zawodowe.

marta

dziwna firma dziwni ludzie

Noon

99%kobiet. Ploteczki grupki tajemnice. Nie zdążysz się obejrzeć a opinie masz wyrobioną Jak nie chodzisz na wspolne lunchy o określonych godzinach to nie istniejesz w hierarchii. Zasciankowosc i ograniczenie. To okreslenia przychodzące mi na myśl.

MaRu

Nic specjalnego.

GREJ

Dla mnie chyba najgorsze doświadczenie zawodowe. Człowiek uczy się na błędach

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Process Solutions Sp. z o. o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Process Solutions Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Process Solutions Sp. z o. o.