Taranko sklep c.h.Targówek
counter
3 2 8 5 1
Anita Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? I czy są zniżki na produkty? Pozdrawiam

normatywna Nowy wpis

To normalne, że osoba która bardzo przykłada się do swoich obowiązków jest zadowolona z pracy w firmie!!

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Taranko sklep c.h.Targówek? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

iiga Nowy wpis
@Administrator

Praca jak wszędzie ,nie ma nic za darmo , atmosferę w zespole same tworzymy jak kierowniczka nie pozwala za dużo to i efekty finansowe są widoczne .Praca z takimi ciuchami to przyjemność , a jeszcze jak widzisz szczęśliwą klientkę która wraca i cię chwali za pomoc w dopasowaniu stroju to chce się przychodzić do pracy. Ja pracuję 3 lata a teraz jestem (usunięte przez administratora)w innej lokalizacji , pytacie to odpowiadam Polecam ja jestem zadowolona z tej pracy.

fire

Jako jakość ubrań jest w porządku, ale jaka jest atmosfera?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

czarna

jakie wy wszystkie jesteście pokrzywdzone przez los!!!

Madinka

Zgadzam się z tym w stu procentach,bardzo nie miła atmosfera tam panuje:(

Kika

Przestrzegam przed dniami próbnymi w Taranko w c.h.Targówek,dziewczyny tam pracujące są nie miłe a szczególnie taka ruda z kolczykiem w nosie,w ogóle nie odzywa się do nowych dziewczyn pokazuje swoje nie zadowolenie,a co najgorsze jest nie miła dla klientów z takim (usunięte przez administratora) się jeszcze nie spotkałam!!!!!!!!koszmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Taranko sklep c.h.Targówek - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Taranko sklep c.h.Targówek