Opinie o K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Nowy wpis

Czy w zeszłym miesiącu mieliście opoznienia z wynagrodzeniem? Jeśli tak, to o ile?

kkuba Nowy wpis

wydaje mi się, że mieli niedawno poroblemy z ich doradcą finansowym, ale sprawa już wyjaśniona została, chociaż nie ma nowych rekrutacji na pewno z tego co wiem.

potwierdzam a teraz zarabiają na szkoleniach Nowy wpis

Oferują płatne seminarium za 550zł

atram Nowy wpis

Potwierdzam wypowiedź powyżej. Jeżeli ktoś chce prowadzić własną działalność lub pracować na umowę zlecenie - to jest praca dla niego... Produkt nie jest łatwy do sprzedania, klientów wyszukujesz sobie sam. Generalnie jak na mój gust to firma krzak, która nie zapewni stabilnej ścieżki rozwoju oraz stabilnego wynagrodzenia. Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to zapraszam na inne fora odnośnie pracy w tej firmie...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
k2 doradcy finansowi

Prace zaczyna sie od szkolenia które ma na celu poznanaie produktów jakie bedą sprzedawane poparte końcowym egzaminem. Jak egzamin zostanie zaliczony nalezy założyc swoja działalnoć gospodarczą. Nastepnie telefon i obdzwanianie potecjalnych chcetnych na owe produkty. Zarobki???? NIEWIADOMO.... zalezy chyba ile podpiszesz umów na ich produkty. Pytanie...? co kiedy pierwsza umowe podpiszesz za 2 lub trzy miesiace, Zus i inne opłaty nie poczekają.

Zostaw merytoryczną opinię o K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. - Warszawa

K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.