K2 Doradcy Finansowi

Opinie o K2 Doradcy Finansowi

Miłosz

Zastanawiam się czym jest spowodowana taka cisza na forum firmy? Tak dobrze się tu pracuje? Może ktoś słyszał czy firma ma jakieś oferty pracy? Jestem po studiach i mam obawy

Kamila

Witam,potrzebuje informacji na temat stanowiska *client data specialist*,bardzo proszę mi powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sedzibie firmy I jaka jest kwota zarobków?Bardzo proszę o pomoc,to naprawdę bardzo ważne.Pozdrawiam

michał

@romek nie wiem czy uda Ci się tak od razu po studiach iśc do nich do pracy na normalne stanowisko, robiłeś już jakieś staże na studiach czy nie za bardzo? Bo jednak zawsze warto od takiego stażu zacząć, bo zobaczy pracodawca, że Ci zależy i się starasz to potem normalnie na etat może Cię przyjąć jak sądze. A słuchajcie, oni maj duże biuro czy tak średnio?

romek

ja również chciałbym zostać po studiach teraz doradcą finansowym i z tego co się do tej pory dowiedziałem to najlepiej zrobić to właśnie w K2 Doradcy Finansowi. również jednak mam wieli szacunek do siebie i wyższej uczelni którą z wielkim sukcesem ukończyłem - a więc czy mogę liczyć na umowę o pracę?

kupidyn bob

a można w K2 Doradcy Finansowi zyskać normalną zwykłą umowę o pracę? trochę już siedze w temacie i szukam nowego pracodawcy który zapewni mi nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia. nie zaakceptuję umowy z ksero, czy można u nich wynegcjować sobie warunki umowy i pracy indywidualnie? pozdrawiam io dziękuję z góry za answer

New

Nie, nie jest to ten typ "firmy" Grupa kapitałowa ogólnopolskiej (ale faktycznie ogólnopolskiej) firmy. Typowo specjalistyczna

anjia

A ta nowa firma to taka jednoosobowa czy co?

były pracownik

pracowałem tam kilka miesięcy i nic dobrego nie można powiedzieć... NIE POLECAM NIKOMU !!!

kasia

ooo to dobrze, bo chce tam pracowac

wojtek

spoko firma mozna polecic, pracuje wiec wiem :))

pracował

Najlepiej nie rozmawiać tam z nikim! Na pierwszej rozmowie wszystko super, opowieści, obiecanki, kilkutysięczne zarobki, BMW, Porsche, robią wodę z mózgu.....a potem rzeczywistość, czyli wszyscy kombinują jakby tu nie zapłacić! To znaczy inaczej: to Ty nie dostaniesz kasy bo Twoje pieniądze zgarnie Twój kierownik...Miłego dnia!

Grzesiek

witam, ile mozna zarobic w tej firmie ? sa jeszcze jakies oferty pracy ? z kim tam najlepiej rozmawiac ??? pozdrawiam, Grzesiek

K8

Witam Tylko prowizja i rozpoczęcie własnej działalności - nic innego na ten moment nie wchodzi w rachubę w K2

Marta2010

A co jest ze stażem płatnym czy staż w tej firmie ma stałą pensje czy nie

Jeszcze trochę i będzie tu nick

Jestem w tej firmie od niedawana, ale widzę jedną rzecz. A mianowicie, pracownicy są SZCZĘŚLIWYMI ludźmi. Mnie to wystarcza na ten moment. Trzeba się jeszcze sprawdzić, ale wiem, że dam radę:)

Średnio 200-300 PLN za ofe

krakus

mam pytanie do osoby ktora tam pracowala...ile sie dostaje za podpisanie umowy np OFE..za 1 umowe????

Bolo

Chciałbym sie dowiedziec czy na stanowisku doradca finansowy jest jakas stała pensja czy tylko prowizja? pytam bo nie jestem z Warszawy a zaprosili mnie na rozmowe i chciałbym wiedziec czego sie moge spodziewac? Z góry wielkie dzieki za odpowiedz

Zostaw opinię o K2 Doradcy Finansowi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2 Doradcy Finansowi