Opinie o DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Darek Nowy wpis

Ta nazwa jest spalona za zawsze, jak i jej byli zarządzający (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Trzymać się od nich z daleka. Jeszcze widnieją w internecie ślady po ich radosnej twórczości i ludzie pozbawieni swoich oszczędności

Darek Nowy wpis
@Darek

Szkoda, że usuwacie te nazwiska. Ludzie powinni być ostrzegani przed nimi. Ci ludzie prowadzą kolejne firemki. Powinni być napiętnowani w branży, by nikt już nie miał przez nich problemów

Bartosz Nowy wpis

Jaki jest powód tej ciszy? Nowi chętni do pracy szukają opinii pracowników.

m, mn

po prostu nie wypowiadają się @Ania, ale na pewno pracują :)

mikro

echh, strasznie szkoda, że kolejna firma się zmywa z rynku... przecież wiadomo, że i tak o pracę jest bardzo ciężko... szkoda, że jesszcze nikt nie wymyślił z rządu na przykład, jakiejś pomocy dla takich firm jak zaczynają się ich problemy, jakaś zapomoga czy coś, żeby utrzymali się na rynku, bo przecież każda firma to miejsca pracy dla ludzi. A może jednak Dom Tradycyjny powstanie z podłogi?

@mikro

Zapomoga rządowa? Chyba żartujesz? Takich powinno się tępić. Zapomogi (i to niemałe) to oni pobierają od takich naiwnych jak ja.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mikro

Inwestor

Ja również od kilku lat śledzę rozwój wydarzeń i w głowie mi się nie mieści, że jest jeszcze tylu naiwnych, którzy pomimo ostrzeżeń na forach dali się omamić. (usunięte przez administratora)Obaj wymieniani tutaj panowie reprezentowali wtedy Dom Tradycyjny sp. z oo. Oczywiście nikt z ramienia firmy nie pojawił się na rozprawie. W moim przypadku, po otrzymaniu zaliczki nie wbito nawet szpadla w ziemię. Jak wynika z lektury wpisów dobrze, że skończyło się tylko na tym. (usunięte przez administratora)

pppl

Panie (usunięte przez administratora), zgadza się, był dyrektorem zarządzającym, ale mam też dokumenty, na których pan (usunięte przez administratora) podpisywał się "Dyrektor Zarządzający, Pełnomocnik Zarządu". Nie chce mi się teraz szukać w necie, ale ponieważ, jako zainteresowany, tematy związane z Domem Tradycyjnym, ArteBudem, Perfekko itd. śledziłem przez ostatnie lata, pamiętam, że pan (usunięte przez administratora) zaprzeczał gdzieś w dyskusji jakoby pełnił w D.T. jakiekolwiek funkcje. Jeżeli formalnie nie pełnił to dlaczego tak podpisywał dokumenty?

pppl

Ja też straciłem i to sporo. Do dzisiaj mam przez firmę Dom Tradycyjny kłopoty. D.T. z całej umowy budowy domu zdołał wykonać mi tylko fundamenty. (usunięte przez administratora). W końcu po pięciomiesięcznej ich bezczynności zerwałem umowę. Sąd zasądził zwrot wpłaconych zaliczek plus kary wynikające z umowy, ale co z tego, skoro do dziś nie odzyskałem ani grosza. Wiem, że nie byłem jedynym, mam kontakt z innymi wpuszczonymi w maliny przez tą firmę.Dom Tradycyjny to jedna wielka katastrofa.

pk

Sam straciłem mimo że w sądzie wygrałem z DT , ale dam jeszcze nagrodę jak ktoś wreście dobierze się im do dupy . Pozdrawiam poszkodowanych

dociekliwy

(usunięte przez administratora)było kilka firm przed Domem tradycyjnym a teraz wielu wtopiło się w perfekko,potem arte bud , teraz już nawet nie założyli spółki tylko wymyslają kolejne nazwy dom media projekt DMP.(usunięte przez administratora)

Darek

Istnieje, właśnie tylko oficjalnie, tzn nie jest wykreślony z KRS-u. Tyle że nie działa.

były klient

Anonim - 2013-07-31 09:15:05 Są jakieś premie uznaniowe/inne w DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. Warszawa?Człowieku! Firma istnieje tylko na papierze. Poprzedni zarządzający sprzedali w 2010 roku firmę a sami zdążyli już założyć kilka nowych (usunięte przez administratora)

Gdzie można złapać była księgową z DT z siedzibą przu ul.Solariego w Wa-awie - Panią (usunięte przez administratora).Starłem sie do niej dodzwonić ale musiała zmienić numer. Proszę o numer tel, email lub adres zamieszkania. Z góry dziękuje

Kleszcz - 2011-01-14 12:55:55 Były pracownik - 2011-01-12 13:15:32 Witam czy firma Dom Tradycyjny to jeszcze istnieje? mija rok jak uciekłem z tej firmy po tym jak zobaczyłem jaki (usunięte przez administratora) tam panował i jak zatrudniali tylko nowych ludzi i już przy pierwszej wypłacie były problemy. Pracownicy w biurze, inżynierowie i kierownicy - bez zarzutu lecz ''Mistrzami'' to było małżeństwo dyrektorka w skórce skajce niezdzierajce i jego zaspanej żonki ala księgowej no i fotograf zwierząt w puszczy....... - Ci co z nimi mieli doczynienia to wiedzą o co chodzi. Ja oczywiście zostałem wyrolowane na jedną wypłatę ale muszę poczekać jeszcze chwilkę jak minie mi 365dni od wystawienia faktury. Dziwne że ludzie ci nie czytali nawet tego co podpisują.... hahahaha! Mam nadzieje że więcej już nikogo nie oszukają. Firma Dom Tradycyjny była wspaniałą firmą a wszyscy jej pracownicy i klienci byli zadowoleni, mam nadzieje że ta firma powróci na rynek budowlany (usunięte przez administratora)

bech

gdzie obecnie jest biuro Domu Tradycyjny czy ktoś wie bo na Solariego nikogo nie ma

bart

dlatego biuro w Poznaniu zamknęli bo już wszyscy poznali DT i prezesów budować,budować,budować,budować,budować,budować,budować,budować,budować, tylko z byłymi właścicielami DT a teraz ARTE BUD

Waldek-Dociekliwy

Proszę Państwa, jest, jest nowa firma założona przez p. [dane osobowe usunięte przez moderatora]. i nie wiem kogo jeszcze, ale pewnie p. [dane osobowe usunięte przez moderatora]. bo to kolejna Sp.z o. o. , więc szykuje się powtórka z D.T. Sp. z o.o.

banDiT

od wielu miesięcy wszędzie trąbią, żeby omijać DT, a tu nowi się wciąż pojawiają. Współczuję Wam wszystkim, sobie też, mnie też (usunięte przez administratora) na parę złotych. Nie żywię urazy, bo to tak jakby mieć pretensje do wariata, że jest wariatem. I wiem, że na to liczą, że inni też im odpuszczą. Oni są chorzy i tyle, ale nie wiem czy to uleczalne. Powinien tylko znaleźć się "organ", który zablokuje mozliwości dym....nia innych przez tych samych panów, pod kolejnymi szyldami. Na innym portalu, gdzie dużo o nich się pisze pojawił się nawet jakiś adres..........................................................................

:-)

prawdziwy balon

Zostaw merytoryczną opinię o DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
DOM TRADYCYJNY SP. Z.O.O.