Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Terra Recycling S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jakie są mocne strony pracodawcy Terra Recycling S.A.?

@
@Pytanie

Praca na umowę i to wszystko

Gnida
@Pytanie

Witam , na pewno mocną stroną jest stabilne zatrudnienie , brak problemów z płatnościami , benefity w postaci opieki zdrowotnej , woda , posiłki przez cały rok ... Generalnie jeśli robisz to co powinieneś/aś nie będziesz mieć żadnych powodów do narzekań .

Aleksandra Nowy wpis
@Gnida

Hej, czy w obecnej, trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, również można liczyć na stabilne zatrudnienie w Terra? Można tu aplikować i być spokojnym o swoje przyszłe stanowisko? :)

zainteresowany Nowy wpis

Czy zmieniło się coś w pracy w związku z panującą pandemią? Są wprowadzone jakieś obostrzenia?

Florian

Praca w firmie dla ludzi, którym chce się pracować. Całkiem godziwe zarobki więc polecam.

ciekawy Nowy wpis
Klient
@Florian

Ile tam można zarobić netto?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@

Firma której nikomu nie polecam .Więcej dyrektorów i kierowników jak zwykłych pracowników a kompetencji zero .Wyzysk człowieka przez władzę.Mieałem nieprzyjemność tam pracować pół roku i mogę powiedzieć że praca tam to porażka

Cześć pracuje w tej firmie już kilka lat, co prawda nie w Grodzisku ale dziwię się bardzo czytając te negatywne opinie bo ja ze swojej strony nic złego powiedzieć na ten temat nie mogę, rzetelnie podchodzę do swoich obowiązków i czuję że przełożeni to widzą i doceniają, zawsze znajdzie się jakiś minus wszędzie gdzie by człowiek nie pracował ale bez przesady ludzie, sam byłem świadkiem nie jednokrotnie jak ludzie dobrze traktowani, nie doceniają tego i marudzą po miesiącu przepracowanym, ciągle narzekają i szukają dziury w całym, nie dogodzisz taki naród. Nie chciało się uczyć to trzeba teraz takie zajęcia wykonywać i przyjąć to na klate a nie wiecznie narzekać. Ja tam nie narzekam, mam rozeznanie , pracowałem w różnych miejscach i szczerze to jest moja najlepsza robota.

Agata

Terra Recycling S.A. na swojej stronie zapewnia, że zapewnia rozwój zawodowy swoim pracownikom poprzez organizowanie szkoleń. Jak oceniacie poziom tych szkoleń? Czy dzięki nim jesteście w stanie szybciej awansować wewnątrz struktur firmy?

Agata

@efr mógłbyś rozszerzyć swoją myśl o możliwości stabilnego zatrudnienia w firmie i biorąc pod uwagę różnorodność opinii o tym pracodawcy, opowiedzieć z perspektywy byłego lub obecnego pracownika jak prezentuje się teraz sytuacja w firmie Terra Recycling? Czy może są prowadzone aktualnie jakieś rekrutacje. Twoja wypowiedź pomoże osobom zastanawiającym się nad zatrudnieniem w tej firmie.

efr

@apo uwzam ze to jest wlasnie dowod na to ze mozna w tej firmie liczyc na stabilne zatrudnienie prawda?

trzeci obserwator "zawierucha"

super sie dzieje :-)))) ...tysiac trzysta i...koncowka zajebista :-)))) a premie zapowiedziane w umowach i pizdu poszly...za to towaru ubywa w bagaznikach "wodzow"... tak tam dobrze..co bardziej kumaty to wylot (usunięte przez administratora) z miesniami trzeba, coby nie wiedzieli co to ochrona srodowiska, ale bogom kierownikom ladowali auta "zlomem" i walili mloteczkami w (usunięte przez administratora) sprzet...tam to juz tylko prokurator raczej, a nie oferty pracy na olx-sie.

king

Ja o co chodzi... w Bydzi wielki syf nikt nie panuje nad tematem ludzie robia co chca, kierownictwo zmienia sie jak rekawiczki. w szatni i na stołówce syf.. A pan S.A. wpada i robi wielkie zadymy, nie wiem po co i dla czego on jest.. bo niekiedy trudno go zrozumiec.

Ja

Ponieważ nie wchodzą do d..y przełożonym i nie donoszą na kolegów jak kopalniani emeryci.

sandra11

Zatrudnij się w tej firmie to zobaczysz powód i wtedy zmienisz zdanie i nie będziesz wypisywał głupot.Zrozum że te opinie wypisują pracownicy którzy lepiej wiedzą od Ciebie i chcą ostrzec innych przed pracą w tej zafajdanej firmie.Bo taki Jakubek oprócz czubka swojego nosa i chęci zabrania wszystkim premii to nic go nie interesuje.

sonia13
@Ja

Święte słowa i tu poznać że ktoś zna tematy a nie tacy wypowiadają się co nie mają zielonego pojęcia albo siedzą przy korycie pozdrawiam.

Jacek

Oddział Terry w Sosnowcu zwalnia porządnych pracowników a zostawia samych emerytów jeden poleca drugiego żeby go zatrudnić patrzą tylko żeby jak najwięcej wynieść i zamiast pracować to szukają okazji żeby się napić a szefostwo przymyka na to oczy nie rozumiem polityki tej firmy.

Jacek

Przyjmowałem się do firmy jako kierowca a teraz pracuje przy rozbiórce elektrośmieci. Odpowiedź firmy Terra jak się nie podoba to wypad,pracownika mają za nic.

edek

kultura osobista obowiazuje nawet pana AS bez wyjątku!!!

do hash

Czy myślisz, że emeryci daliby radę pracować przy sortowaniu elektrośmieci itp ? Nie wydaje mi się. Ludzie piszą negatywy tylko nie wiem jaki mają w tym cel. Może po prostu chcą zniechęcić innych do tej firmy ? Może są z konkurencji ? Albo może chcieliby zarabiać pieniądze popijając kawę w biurze ? Tam niestety za siedzenie nikt nie dostaje pieniędzy, trzeba pracować, sortować towar itp. Ktoś wcześniej dobrze napisał, że jest to praca jak na wysypisku śmieci, więc nie spodziewajmy się warunków jak na salonach. Trzeba pracować, wypełniać swoje obowiązku i już. Czytam jak ludzie narzekają na A.S. - ale wydaje mi się, że w każdej firmie i w każdej pracy znaleźlibyście człowieka, który zaszedł wszystkim za skórę i każdy na niego narzeka, obraża itp. Jeśli ludzie, którzy to napisali są wykształceni i znają się na rzeczy to dlaczego nie składają aplikacji na stanowisko dyrektora ? Ale najprościej jest narzekać. Pozdrawiam

niewinny

wiem o firmie Terra dużo, przesort elektroniki jest duzy ale zero szacunku dla pracownika w szczególności pan A.S wszystko mu sie nie podoba może by sam zaczął rozbierac albo sortowac w swoim wymyślonym czasie przez osiem godzin... Bym zobaczył jak by mu to szło. Pozdrawiam

sonia13
@niewinny

masz kolego rację co do Arka S. Gościu jest po studiach młotkowych bo wszystko chce rozbierać za pomocą młotka innych narzędzi nie zna ale awans dostał za gnębienie ludzi tak się rządzi w TERZE większość mat...w przy korycie nie mających pojęcia o robocie myślą jakby wycisnąć z pracownika maximum i mu za to nie zapłacić a kasą zabrać dla siebie bo oni mało mają za sranie w stołki i jazdę służbowymi autami za komuny to by ich ludzie na taczkach wywieźli a teraz czują się bez karni

Grześ

Firma śmiechu warta chyba że jesteś emerytem to do Sosnowca tam prawie sami emeryci pracują i łupią co się da.

sandra11
@Grześ

tu się zgodzę z kolegom ma rację ale on sam nie jest lepszy

pracownik Terra

Uważam że warunki w tej firmie są adekwatne do tego czym ona się zajmuje, trudno żeby na sortowni odpadów pachniało fiołkami. Jeżeli jesteście absolwentami uniwersytetów lub innych dobrych szkół to nie szukajcie pracy na wysypisku śmieci, jeżeli jednak kogoś ambicje kończyły się przy winie pod sklepem to niestety ale los wam lepszej pracy nie da. Mam pytanie do osób które piszą takie negatywy Skoro warunki pracy są takie złe to po co pracowaliście tam po kilka miesięcy i dłużej, jeden z przedmówców napisał że pracował jeden dzień i zrezygnował i to rozumiem, skoro mi nie odpowiada to za karę tam nie poszedłem to nie więzienie i każdy z was mógł odejść a nie czekać na zwolnienie z tzw. "bez powodu".

vertigo

ludzie dostają pieniadze na czas,nie przepracowują się (a to wyjdą na papieroska do łazienki,namiotu albo na hale).mają czas na rozmowy,zrobienie sobie herbatki. punktualnie o 15 kończą pracę. W soboty nie pracują.O czym Wy ludzie piszecie. Dostajecie pieniadze za przychodzenie do pracy a nie za pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Terra Recycling S.A. - Grodzisk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Terra Recycling S.A.
1.3/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • R. Traugutta 42