Opinie o Terra Recycling S.A. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Terra Recycling S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Terra Recycling S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terra Recycling S.A. w Grodzisk Mazowiecki

Lucy Nowy wpis

Nie trzeba do firmy cv nawet zanosić naprawdę? Mój mąż byłby zainteresowany pracą jako operator pieców hutniczych, ale ciekawe czy zarobki są dobre skoro nie patrzą na doświadczenie i profil kandydata? Może Wy państwo coś powiecie.

Kuba Nowy wpis

Terra Recykling wykorzystuje ludzi płacą marne pieniadzię na umowie jest 3 tys a płacą 1900zl to są nie ludzie tylko złodzije (usunięte przez administratora) na każdym kroku.Wszystko obiecują a tak naprawdę zamydlają oczy.nie polecam tej firmy .

Sylwia Nowy wpis

a dziś ile oferują na rozmowie, pochwali się ktoś? parę miesięcy tego ktoś napisał, że na spawacza chcieli płacić 2,5 tys, to prawda? a dziś ile by było i czy wiadomo ile w biurze się zarabia?

Florian

Praca w firmie dla ludzi, którym chce się pracować. Całkiem godziwe zarobki więc polecam.

ciekawy
@Florian

Ile tam można zarobić netto?

@ciekawy

2200 do ręki to jakaś kpina

No kpina, ale może choć jakaś premijka wpadnie, a wcześniej pisali, że jest opieka zdrowotna. prawda to?

Strary Nowy wpis

To prawda mi na rozmowie kwalifikacyjnej zaoferowano 2500 tys zł to jest jakaś kpina jako spawaczowi

Czy rekrutacja na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony - KPO w firmie Terra Recycling S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
terra

Witam, nie polecam firmy. Dziwie się że jeszcze inspekcja pracy się nie zainteresowała firmą i panem sawickim. Totalne dno.

Terra recykling
@terra

Zamierzam zająć się tą firmą na dobre bo nie mogę wytrzymać takiego traktowania pracowników to nie jest praca to wykańczalnia tam pracują starsi ludzie na 8 godzin pracy wystawiani są na mróz a ludzie z biura śmieją się z nich a sami sobą nic nie reprezentują nie umieją rozmawiać przez telefon tylko jeden drugiemu przekazuje słuchawkę i nie wie co powiedzieć ktoś musi z tym skończyć my przecież żyjemy w Europie .

Jedras

Pracowałem sumiennie w firmie terra przez ponad półtora roku i też nie mogę jej polecić. Nie znam absolutnie nikogo kto mógłby być zadowolony z pracy w tym miejscu. Chamstwo i brak kultury wyżej przewijającego się w opiniach dyrektora jest po prostu nie do przyjęcia.

należy się
@Jedras

a chamstwo i brak kultury pracowników jest do przyjęcia ? najlepiej wszystkim DAĆ BO SIĘ NALEŻY ! Ludzie, weźcie się do pracy a nie tylko zrzędzić i narzekać potraficie. Jeśli tak wam tam źle, to trzeba było się kształcić i szukać pracy w jakimś biurze rachunkowym, banku albo gdzieś indziej. Jakby faktycznie było tak źle jak piszecie, to nikt by tam nie pracował ...

Terra recykling
@należy się

Ludzie pracują tam jak (usunięte przez administratora) jeden zawini wszyscy mają po premii w jakim kraju my żyjemy . Przy temperaturze minus 15 stopni pracujá na mrozie gdzie tu są przestrzegane przepisy BHP ale ci co prowadzą tą firmę kiedyś to traktowanie odbije się im czkawką

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Terra Recycling S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bo się zarabia 2200 i jest wyzysk pracownika praca pod chmurką

Wanda

Tzn co masz na myśli? Bo sama praca na zewnątrz to o wyzysku jeszcze nie świadczy..

Jakie są mocne strony pracodawcy Terra Recycling S.A.?

@

Praca na umowę i to wszystko

Gnida

Witam , na pewno mocną stroną jest stabilne zatrudnienie , brak problemów z płatnościami , benefity w postaci opieki zdrowotnej , woda , posiłki przez cały rok ... Generalnie jeśli robisz to co powinieneś/aś nie będziesz mieć żadnych powodów do narzekań .

Aleksandra
@Gnida

Hej, czy w obecnej, trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, również można liczyć na stabilne zatrudnienie w Terra? Można tu aplikować i być spokojnym o swoje przyszłe stanowisko? :)

@

Firma której nikomu nie polecam .Więcej dyrektorów i kierowników jak zwykłych pracowników a kompetencji zero .Wyzysk człowieka przez władzę.Mieałem nieprzyjemność tam pracować pół roku i mogę powiedzieć że praca tam to porażka

Cześć pracuje w tej firmie już kilka lat, co prawda nie w Grodzisku ale dziwię się bardzo czytając te negatywne opinie bo ja ze swojej strony nic złego powiedzieć na ten temat nie mogę, rzetelnie podchodzę do swoich obowiązków i czuję że przełożeni to widzą i doceniają, zawsze znajdzie się jakiś minus wszędzie gdzie by człowiek nie pracował ale bez przesady ludzie, sam byłem świadkiem nie jednokrotnie jak ludzie dobrze traktowani, nie doceniają tego i marudzą po miesiącu przepracowanym, ciągle narzekają i szukają dziury w całym, nie dogodzisz taki naród. Nie chciało się uczyć to trzeba teraz takie zajęcia wykonywać i przyjąć to na klate a nie wiecznie narzekać. Ja tam nie narzekam, mam rozeznanie , pracowałem w różnych miejscach i szczerze to jest moja najlepsza robota.

Agata

Terra Recycling S.A. na swojej stronie zapewnia, że zapewnia rozwój zawodowy swoim pracownikom poprzez organizowanie szkoleń. Jak oceniacie poziom tych szkoleń? Czy dzięki nim jesteście w stanie szybciej awansować wewnątrz struktur firmy?

Agata

@efr mógłbyś rozszerzyć swoją myśl o możliwości stabilnego zatrudnienia w firmie i biorąc pod uwagę różnorodność opinii o tym pracodawcy, opowiedzieć z perspektywy byłego lub obecnego pracownika jak prezentuje się teraz sytuacja w firmie Terra Recycling? Czy może są prowadzone aktualnie jakieś rekrutacje. Twoja wypowiedź pomoże osobom zastanawiającym się nad zatrudnieniem w tej firmie.

efr

@apo uwzam ze to jest wlasnie dowod na to ze mozna w tej firmie liczyc na stabilne zatrudnienie prawda?

trzeci obserwator "zawierucha"

super sie dzieje :-)))) ...tysiac trzysta i...koncowka zajebista :-)))) a premie zapowiedziane w umowach i pizdu poszly...za to towaru ubywa w bagaznikach "wodzow"... tak tam dobrze..co bardziej kumaty to wylot (usunięte przez administratora) z miesniami trzeba, coby nie wiedzieli co to ochrona srodowiska, ale bogom kierownikom ladowali auta "zlomem" i walili mloteczkami w (usunięte przez administratora) sprzet...tam to juz tylko prokurator raczej, a nie oferty pracy na olx-sie.

king

Ja o co chodzi... w Bydzi wielki syf nikt nie panuje nad tematem ludzie robia co chca, kierownictwo zmienia sie jak rekawiczki. w szatni i na stołówce syf.. A pan S.A. wpada i robi wielkie zadymy, nie wiem po co i dla czego on jest.. bo niekiedy trudno go zrozumiec.

Ponieważ nie wchodzą do d..y przełożonym i nie donoszą na kolegów jak kopalniani emeryci.

sandra11

Zatrudnij się w tej firmie to zobaczysz powód i wtedy zmienisz zdanie i nie będziesz wypisywał głupot.Zrozum że te opinie wypisują pracownicy którzy lepiej wiedzą od Ciebie i chcą ostrzec innych przed pracą w tej zafajdanej firmie.Bo taki Jakubek oprócz czubka swojego nosa i chęci zabrania wszystkim premii to nic go nie interesuje.

sonia13

Święte słowa i tu poznać że ktoś zna tematy a nie tacy wypowiadają się co nie mają zielonego pojęcia albo siedzą przy korycie pozdrawiam.

Jacek

Oddział Terry w Sosnowcu zwalnia porządnych pracowników a zostawia samych emerytów jeden poleca drugiego żeby go zatrudnić patrzą tylko żeby jak najwięcej wynieść i zamiast pracować to szukają okazji żeby się napić a szefostwo przymyka na to oczy nie rozumiem polityki tej firmy.

Jacek

Przyjmowałem się do firmy jako kierowca a teraz pracuje przy rozbiórce elektrośmieci. Odpowiedź firmy Terra jak się nie podoba to wypad,pracownika mają za nic.

edek

kultura osobista obowiazuje nawet pana AS bez wyjątku!!!

do hash

Czy myślisz, że emeryci daliby radę pracować przy sortowaniu elektrośmieci itp ? Nie wydaje mi się. Ludzie piszą negatywy tylko nie wiem jaki mają w tym cel. Może po prostu chcą zniechęcić innych do tej firmy ? Może są z konkurencji ? Albo może chcieliby zarabiać pieniądze popijając kawę w biurze ? Tam niestety za siedzenie nikt nie dostaje pieniędzy, trzeba pracować, sortować towar itp. Ktoś wcześniej dobrze napisał, że jest to praca jak na wysypisku śmieci, więc nie spodziewajmy się warunków jak na salonach. Trzeba pracować, wypełniać swoje obowiązku i już. Czytam jak ludzie narzekają na A.S. - ale wydaje mi się, że w każdej firmie i w każdej pracy znaleźlibyście człowieka, który zaszedł wszystkim za skórę i każdy na niego narzeka, obraża itp. Jeśli ludzie, którzy to napisali są wykształceni i znają się na rzeczy to dlaczego nie składają aplikacji na stanowisko dyrektora ? Ale najprościej jest narzekać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Terra Recycling S.A. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Terra Recycling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Terra Recycling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terra Recycling S.A.?

Terra Recycling S.A.
1.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • R. Traugutta 42
    05-825 Grodzisk Mazowiecki