Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

simba

..a gdybym był płytowym, na lehbrinku z płytą szalał. to co byś powiedziała? czy coś byś przeciw miała...

@simba

Zależy na którym ,przenieś się na Schellinga tam tez poszaleć możesz ,nie moja bajka, ja tam nie bywam, urządzenia znam z nazwy. Ale jak dobrze szalejesz to i z pensja zaszalejesz

elaela

Rozumiem ze forum ma moderatora,ale likwidując posty pozostawiacie Państwo posty -odpowiedzi zmieniając je na normalny post,w wyniku czego jego treść staje się bezsensowna,wyrwana z kontekstu, chyba nie o to chodzi

timon

..."Jednak gdy budzę się znów siedzę w kinie wiem już że: Najlepsze wciąż musi przyjść Na lepsze wciąż czekasz ty..."

krogulec
@timon

A gdybym był młotkowym w fabryce z młotkiem szalał to co byś powiedziała czy coś byś przeciw miała?

pumba

Ludzie nie bójcie się zmiany na lepsze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
mika

"jedna jaskółka wiosny nie czyni"

@mika

Jedna nie, będą następne i w końcu kadra się obudzi, że bez załogi nie mają szans na wykonanie zadań jakie przed nimi stawia właściciel.

elaela

I po co ten sarkazm, zapewne wielu Twoich znajomych "służy" za Odra i właśnie tak mówi, z nich też się wyśmiewasz? Pracować trzeba i tu i tam, my przynajmniej nie stoimy na baczność,jesteśmy u siebie i mówimy po polsku.

Dziedzic Pruski
@elaela

Przeczytaj dokładnie elaela wszystkie wpisy wszystkich ludzi od początku i wyciągnij wnioski. Z nikogo się nie wyśmiewam. To żałosne po prostu.

@Dziedzic Pruski

Nie będę polemizować,wiele wpisów mija się z prawdą,jakoś pracuje tu ok.500 osób i sadzisz że wszyscy są niezadowoleni? Jedyne wyjście - przyjmij się.... jak przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną. Powodzenia.

elaela

To samo co inne panie które musiały odejść, Tomuś jest ale to nie moja działka. Jesteś dobrze zorientowany-na czyżby też Homanit

@elaela

W takim razie widać że jest w Homanicie duża rotacja - skoro inne panie też "musiały odejść", brak współpracy i szacunku do innych pracowników - jak już tu wcześniej pisali inni. Żenada :/

mika

czemuż to bezstresowo od 27.02.2015?

@mika

Nie ma pni którą opisała w poście LoLa, pracownicy HOMANITU odetchnęli z ulgą:) z komentarzem jaką bronią wojujesz od takiej giniesz... Na rozmowę kwalifikacyjne możesz już przyjść i będą na pewno przebiegały z poszanowaniem rozmówcy i poprowadzę je osoby kompetentne.

elaela śpisz? Nie śpij bo Cię ... okradną ! :D

@mika

Nie śpi, już w pracy, bezstresowo od 27.02.2015 :)

Trafione

co trafione?

@mika

przecież tam nie było słowa niecenzuralnego tylko Alize ela ela - piosenka taka. :/

@mika

Zdążyłam odsłuchać,nie jestem jej fanką,ale Oki :)

elaela

Ciekawe, obecnie pracuje w Homanit prawie 500 osób, dlaczego ich obrażasz ? bo Tobie się nie udało?

manit
@elaela

nikt u nikogo nie obraza takie sa fakty

elaela

Zakończcie te "podjazdy" bets,dora podajecie fakty wybiórczo, mika stronniczość nie pozwala Ci być obiektywnym wasza " dyskusja " nic nie wnosi - słowna przepychanka

mika

beta, dora - rozumiem iz dobra reklama dźwignią handlu :) To dlaczego jest taka rotacja pracowników i zdecydowana większość ludzi jest niezadowolona i są jak ktoś napisał zawalniani za nic? Dlaczego wyrzucono z pracy w Homanicie dziewczynę tą z rosji z działu kadr w biurowcu? W TV to ładnie wygląda. Nie mydlcie oczu ludziom obiadkami.

beta

Zaznaczam iż nie jestem kierownikiem, majstrem czy brygadzista tylko pracownikiem fakt miesięcznie płatnym ze stażem w firmie ponad 20 lat, moja opinia będzie subiektywns-narzekaliśmy na hardex teraz narzekamy na Homanit nie biorąc pod uwagę ze zmieniły się i zmieniają tak płace jak i warunki socjalne (posiłki za przysłowiowa złotówkę dla pracowników godzinowo płatnych, darmowe dowozy do pracy na zmiany) Nauczyliśmy się narzekać a fakt jest taki,ze osoby które coś sobą reprezentują, szybko się uczą (nie ukrywajmy iż przyjmują się osoby które nigdy nie obsługiwały urządzeń,bądź z przymusu-urząd pracy) i chcą pracować pozostają w firmie. Nie dostaje się na "wejście" zawrotnych stawek ale po sprawdzeniu się nie narzekają. Pracz w weekendy - po 6 dniach pracy w systemie tez są 2 dni wolne-weekend przesunięty. Jest zakładowy fundusz socjalny-dofinansowanie do dwutygodniowego urlopu oraz świąt.czy doprawdy nie widzimy w pracy w tej firmie niczego dobrego tylko same negatywy? Na dzień dzisiejszy firma się rozwija, dajmy jej szansę.

iksik

"Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazł się na dnie przez nieszczęście, chorobę lub ludzką podłość, zaś dla ciebie Los - jako lekcję pokory- szykuje podobną niezpodziankę"

yyrek

krośnianin74 pytania do Ciebie. Kto Ty jesteś? Odp: Jaki znak Twój? Odp: Czym Twa ziemia? Odp: Czym zdobyta? Odp: Czy ją kochasz? Odp: A w co wierzysz? Odp:

@yyrek

Rozumiem że gnębienie to efektywna praca,zakaz palenia i picia alkoholu oraz darmowe dowozu do pracy,posiłki regeneracyjne za 1zeta i dofinansowania z ZFŚS-gratuluje obiektywnego podejścia do tematu

Odpowiedź powyżej skierowana do krośnisnin74 nie do yyrek przepraszam

@dora

beta, dora - w każdej firmie jest zakaz picia alkoholu, palic mozna sa wyznaczone miejsca. Obiady - ok. Ale sama zmiana "murów" na nowsze nic nie zmieni. Kierownictwo jest "do bani".

@mika

Rozumiem że procujesz w Homanit i są to Twoje spostrzeżenia a nie "na mieście mówis", zgodzę się że nie wszyscy kierownicy czy menadżerowie nadają się na stanowiska które zajmują ale nie uogólniaj tego - wczoraj jedna z tych osób straciła pracę - pisała o niej LoLa, co do zmiany li tylko murów to nie tylko mury, jeżeli pracujesz to wiesz a jeżeli opierasz się na "na mieście mówią" - bez komentarza

dors
@dora

Co do rotacji pracowników - jezeli ktoś się przyjmuje żeby przetrwać do ponownego zasiłku z urzędu pracy to to jest wina firmy? Jeżeli w siwi pisze ze zna wszystkie oprogramowania itp a w rzeczywistości umie wcisnąć enter,jest mało komunikatywny i nie potrafi poradzić sobie z oprogramowaniem to wina firmy? Ok, faktycznie nic nie pozostaje jak zgodzić się z Tobą

@dors

żenada :/

yyrek

krośnianin74 w normalnej firmie nikt nikogo nie gnębi. Faktycznie nic się w tym kraju nie zmieni z takim rozumowaniem.

luki

Także nie polecam, obiecują nie wiadomo co a później nic z tego nie ma, jak potrzebują to biorą na chwilę, brak organizacji i brak życiowosci z pracownikami. Po prostu traktują jak pionków i tylko pieniądze im w glowach.

yyrek

krośnianin74 to idź tam do roboty a nie marudź. Przekonasz się.

manit

Po prostu dno i 2 metry mułu. Po prostu nie życzę największemu wrogowi jakikolwiek kontaktów z tą firmą. Po prostu zero decyzyjności, nikt nic nie wie i działania z przypadku, ludzie zamknięci w sobie wilkiem patrzący. W pracy totalny chaos od zmiany porannej, popołudniowej na nocnej kończąc, słabo opłaceni pracownicy ciągle schodzą i non stop poszukiwania nowych ryncznioków, którzy i tak zostają ze słabymi wynagrodzeniami. Karuzela śmierci. Zaczyna brakować w kraju ludzi, którzy jeszcze nie dali się nabrać na gruszki z wierzby. Po prostu jak ryzykować, to tylko w ruletkę, bo w przypadku współpracy fiasko pewne. Po prostu rotacja ludzi, pracowników jak klientów przy kasie na pkp.

cinkciarz

strasznie dużo pozdrowień z Twojej strony. Jeśli masz zamiar być też tak nadwyraz uprzejmy w pracy w Hardexie to nie wróżę Ci tutaj wielkiej kariery bo inni pracownicy w takim wypadku Cię zjedzą . Co do samej możliwości zatrudnienia w Hardexie to niestety nie widziałem obecnie żadnych nowych ofert ...

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1191 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.