Opinie o Bezpol w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bezpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezpol o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezpol w Myszków

m.

coż za czarny scenariusz dla bezpolu

oko

byłem u was ale wy mnie nie widzicie ja was widzę co i jak pracują pracownicy firmy .Teraz podejmę kroki co do dalszej żywotności tej firmy. Opinia o firmie BEZPOL jest na 2 z minusem .Wina jest po stronie zarządu firmy i tylko tam .Bez sprawdzania kto i co umie tylko za układy oto są efekty pracy .Ja już wam nie raz powiedziałem co się stanie nikt nie sucha no to trudno .Kto mądry to zobaczy co się stało z VISTALEM.Tak lub podobnie będzie i tu.PA pa pa.

ciekawy

...Panowie aż jestem w szoku co czytam o tej firmie, gdzie kilka ładnych lat w stecz pracowałem. Firma rodzinna była jest i chyba będzie '' a to wielki minus w rozwoju każdej spółki. Nadmienie iż kiedyś ochoczo przychodziło się tam do pracy, lecz to czas jeszcze przed jak to piszecie[usunięte przez administratora]którego nie znam jak i[usunięte przez administratora] ( z postów wnioskuje już byłego Kierownika produkcji) naprawdę można za swą cieżką pracę i kreatywność było zarobić godziwe pieniądze.Sądziłęm że firma sie rozwineła a tu wręcz odwrotnie.Podejżewam iż ''rodzinni '' pracownicy nadal zarabiają 4-o krotność pensji człowieka z produkcji i super innowacyjne pomysły [usunięte przez administratora] nie przemówiły do rynku energetycznego.Miało być drugie ABB a jest z tego co czytam pospulstwo i popelina w jednym.Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników którzy przejżeli na oczy i odeszli....

just 25

A co jeśli chodzi o dział elektroniki ?

Aplikowałeś do firmy Bezpol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
heheh

Wkoncu ktoś mądrze napisał brawo.Jestem tego samego zdania.

mmmmmm

tak zwany kryzys dopadł też bezpol.Ale co sie dziwić takie rządy nastały w tej firmie.

oko

Biuro trzyma się mocno tam jest rodzinna spółka ciężko się dostać zarobki 1600 minus podatek ale plus premia za aktywność ???? .Ale teraz kiedy mały zbyt i mierna produkcja to nie ma szans na pracę w BEZPOL .Ludzie pracują już na[usunięte przez admina] i odbierają pracę innym (stary lider z 4 i inni a dużo ich jest.) zaś zwolniono 2 z produkcji a końca nie ma ....

Basia

Witam, mam pytanie na temat pracy w firmie, głównie chodzi mi o biuro, jaka tam panuje atmosfera, i jak wyglądają zarobki? Czy jest względnie? Bo po tych komentarzach widzę, że w firmie dzieje się teraz dużo ruchów kadrowych, a nie znam nikogo kto tam pracuje. Dzięki za jakieś info. Pozdrawiam.

oko

Ten człek to jakiś niekumaty (hehe) .... A tak to na konkretne pytania nikt nie umie odpowiedzieć ???. Ciekawe komu w firmie zależy na tym żeby ona się rozłożyła na łopatki ....KTO NA LIDERA NA 4..????

oko

Ciekawe co robi teraz MARKETING ? I czy biuro przy tak (wielkiej) produkcji się utrzyma jaka jest teraz ? KTO LIDEREM NA 4.jest czy go niema oto jest pytanie.??. 1 tak zwalniała że bez tokarza została dobry przykład dla firmy czyż nie.??

heheh

Droga ulu zarobki sa jak wszędzie na poczatek czyli krajówk co do pracy w biurze hmmm zależy jaki dział w sumie niema rewelacji ale sprobować można.pozdrawiam

i tak trzymać.

oko

Ja dalej nie wiem co z LIDEREM NA 4 czy jest czy go niema . A tak to niema zamówień i będą ZWALNIAĆ .Kierownik produkcji zawsze pokazywał gdzie jest brama no i stało się .Firma BEZPOL jest Liderem w Myszkowie pod względem zwalniania pracowników .

ula

Witam, Czy pracuje ktoś z Was w biurze i jak kształtują się na początku zarobki, w jakich godzinach jest praca i czy w soboty. Czy jest okres próbny na początek i dopiero umowa na czas określony bądź nieokreślony.Jaka panuje atmosfera w biurze. Pozdrówki

mig

Znałem dobrze kierownika K. i wiem że nie chciał zwalniać, potrafił bronić pracowników przed kiem trzeba i widocznie to sie bardzo komuś nie spodobało.

Murzyn

Zgodze sie ze "Stefanem" w tym wzgledzie dla zwyklych roboli takich jak my nie m to znaczenia czy jest kierownik k czy jakis tam inny tylko wlasnie dla garstki osob ktora miala u niego wzgledy to moze byc tragedia a pare takich osob jest na BEZPOLU nie bede wymienial bo wiadomo o kogo chodzi kto jest w temacie to wie tak wiec [usunięte przez moderatora] nie liczyc juz na kierownika K tylko zakasac rekawy i [usunięte przez moderatora]...

stefan

hehehehe kolego jakbyś poprzerzucał kilka ton stali za 1800 miesięcznie z premią to byś nie płakał, mnie sie nic nie ukróciło więc nie płacze tak jak ty ale zarabiałeś za czasów kierownika K po 2500 z czego 1000 to była premia to teraz bida za 1800 popracować co? [usunięte przez moderatora] okazało by się że nawet najniższej krajowej nie wyrobisz taki z ciebie fachowiec

Murzyn

A Ty kolego "heheheh" cos Ty sie tak uczepil tego Milka tylko Ty jeden nawijasz ciagle Milek i Milek i Milek nikt inny na tym forum porazka a moze to Ty jeden z magazynierow jestes z dlugoletnim stazem ktorego Milek utracil teraz i dlatego ciagle Milek i Milek przystopuj chlopie bo nikogo Milek nie interesuje na tym forum a miej pretensje do naczelnego ze taka kadre sobie dobiera a ciebie nie docenil

heheheh

aha stefan tyś to jest mądrala a tobie sie nieukruciło???? pewnie jestes jakims przydupasem lub pociotkiemmmm hehehehheheeh ale i tobie sie kiedys ukruci.

hej kolego nikt to ty chyba nie wiesz o czym mówisz znałeś kierownika na poziomie kierownik-pracownik produkcji i tyle, nie wiesz nie udzielaj się bo narażasz się na śmieszność a z tym potrafił rozmawiać to już pojechałeś na maxa potrafił to manipulować jak mało kto w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Bezpol - Myszków

• Jak się pracuje w Bezpol?

Zobacz opinie na temat firmy Bezpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bezpol