Opinie o Bezpol w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bezpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezpol o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezpol w Myszków

hans klos

baribal największy fan trafty i bezpolu . kochamy cię!!!!!!!

baribal

popieprzyło sie wam z zupełnie inną firmą, idźcie spamować gdzie indziej, bezpol sp.z o.o to branża energetyczna

leclerc

Firma uduś umowy o prace płatne 18 a pisze w umowie do 10 a zlecenie szkoda gadać a firmie odpowiadają brak środków.Zaraz stracicie tego leclerca tak jak już wcześniej castorame.

miś

nie wiedziałem że bespol zajmuje się również ochroną i świadczy usługi ochrony dla innych podmiotów gospodarczych myślałem że sam korzysta z usług firm ochraniarskich

Aplikowałeś do firmy Bezpol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
bezpol 2

Praca tam to wypoczynek ludzie się maksymalnie opierdzielają nie szanują klienta

wiera
@bezpol 2

wszystkim którzy dołożyli starań do usunięcia lidera z hali nr 4 z góry dziękuje.

Bezpol 123

ja też go widziałem jak na rowerku zaiwaniał , może sobie urlopik wziął, hehe z panem czarnym łapka nigdy nie wiadomo wiem bo obok siebie pracujemy

kecap.

cześć wam bezpol mam pytanko do was widziałem na mieście czarną łapkę tego z hali 4 co on nie pracuje ????.

bebe

Zapewne z tym będzie problem

Bezpol 123

Ciekawi mnie jak długo będą te zamówienia i czy ci nowi przyjęci pracownicy dostaną potem przedłużenie umowy jak praca się skończy.

Baribal

No zamówień dużo i ciągle napływają nowe, widać że firma wraca na właściwe tory (dzięki M.J. zresztą). Już są przyjęte dwie nowe osoby bo nie wyrabiają z produkcją :)

Bezpol 123

W końcu robota idzie tak jak kiedyś i zamówienia nawet fajne są. widzę że rozkręca się to wszystko w dobrą stronę. tylko patrzeć jak kogoś nowego przyjmią

Baribal

chyba kolego pomyliłeś firmy...hehe Bezpol to nie firma ochroniarska Bezpol-net

Bezpol 123

Jak by tak trochę pomyśleć to sami powiedźcie jak było przedtem, a jak jest teraz?? Za czasów kiedy to prezydenturę sprawował pan kierownik G.K praca szła normalnie nie było kuriozalnych długich przestojów na produkcji, każdy stał przy swojej maszynie i robił,Przychodziło się rano do pracy i wiedziało co będzie do roboty, a G.K był jaki był nigdy może nie podszedł do pracownika i nie pogadał co słychać ale jak dobrze robiłeś robote to problemów nie miałeś. A najważniejsze jest to że jak ktoś się przyjmował do roboty to spokojnie umowe miał przedłużaną i wiedział że robote ma na długi czas. A jak panowie myślicie co dzieje się teraz?? zmiana kierownictwa i od razu widać jakie są zamówienia, jakie przestoje, ktoś kto się teraz zatrudni nie ma gwarancji że przedłużą mu umowe. kiedyś tego nie było . Kuć panowie Kuć bo toga stygnie.

tora
@Bezpol 123

Tak praca to i była ale dla wybranych kierownik G K jak chciał to dawał. A co do togi to tak was orżną i stawki po zmieniał nie pomogły układy co cwaniaczki macie swojego G K . Ten nowy kierownik jest jeszcze troszkę zielonka ale szybko się uczy ,zwłaszcza od ..... do ??

Tromba

Inwestycje PSE w 2015 W Planie Inwestycji Rzeczowych Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE) na 2015 rok inwestycje zostały określone na rekordową sumę wynoszącą 1,1 mld zł Prawie 85 proc. planowanych nakładów wiąże się z budową oraz rozbudową stacji i linii elektroenergetycznych. Znaczna część tej kwoty, ok. 554 mln zł zostanie przeznaczona na realizację projektu połączenia elektroenergetycznego Polska – Litwa. Inne inwestycje planowane na ten rok: - instalacja przesuwników fazowych na linii 400 kV Mikułowa – Hagenwerder, - budowa linii 400 kV Dobrzeń – nacięcie linii Pasikurowice – Wrocław , - rozbudowa stacji 400/110 kV Płock oraz rozbudowa rozdzielni 220 kV z stacji 220/110 kV Włocławek Azoty. A ILE Z TEGO MA WASZA FIRMA WIELKIE ZERO ZERO ZERO A Podatki trzeba płacić za hale i maszyny Ha ha .

oko

Cześć wam BEZPOL byłem dziśai u was zobaczyć co się dzieje no i zobaczyłem puste i bardzo zabrudzone hale...czy w tej firmje to nikt już nie odpowiada za pożądki...gdzie się podziali lideży ztych że hal ??. A tak to co ztą produkcją panie PREZEŚE CZY PANA JESZCZE JNTERESÓJE TA FIRMA BO MYSZY BARDZO SZALEIĄ PO POSTYCH HALACH .....

Szkoda gadać
@oko

Człowieku Tobie przydałoby się najpierw porządek w mózgu zrobić. Jak można robić takie błędy ortograficzne - osoby, które nie potrafią sprawdzić pisowni uważam za leniwe, chaotyczne, a ich opinie w związku z tym nic nie warte.. żałość bierze. Takie portale nie mają kompletnie racji bytu, a wszystko przez ciemną ludzką masę...

xxx

Nikt nic nie pisze. Juz zamknęli?

tom40
@xxx

No właśnie nie !

tom43

jeśli te informacje masz ze strony firmy to ogłoszenie widnieje tam od dawien dawna !

oko

Ile jest wolnych miejsc na stanowisko montera?

tom34
@oko

Wyślij cv może się odezwą :)

tom45

elektronika tez idzie ku lepszemu czy nadal tam brak zamówień ?

mar

Bo nowi robia za minimum. A zwolnionym trzeba by placic tyle co wczesniej zarabiali.

oko

Przypomnijmy, pod koniec 2012 roku Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepis Kodeksu pracy, zgodnie z którym za święto przypadające w dniu wolnym od pracy pracodawcy nie musieli oddawać pracownikom dodatkowego dnia wolnego jest sprzeczny z konstytucją. (Obowiązek taki uchylono od 2011 r., wprowadzając w zamian dodatkowy dzień wolny od pracy - święto Trzech Króli). Dwa dodatkowe dni wolne w 2014 r. to efekt tej decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Na podstawie obowiązującego prawa, za dni ustawowo wolne od pracy (święta) przypadające w sobotę pracownikom w tym roku przysługują dwa dodatkowe dni wolne – za Święto Konstytucji 3 maja oraz obchodzony 1 listopada - dzień Wszystkich Świętych. Jak wyjaśnia specjalista z zakresu prawa pracy Marek Skałkowski, redaktor naczelny MONITORA prawa pracy i ubezpieczeń, dotyczy to wszystkich pracodawców, którzy mają wolne soboty z tytułu 5-dniowego tygodnia pracy. Jeżeli w zakładzie jest ustalony inny dzień wolny dla zachowania 5-dniowego tygodnia pracy, np. poniedziałek, wówczas nie zawsze trzeba zapewnić pracownikom dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę. W takim przypadku trzeba sprawdzić, czy niezapewnienie dnia wolnego nie spowoduje przekroczenia wymiaru czasu pracy w danym okresie rozliczeniowym. Jeżeli niewyznaczenie dodatkowego dnia wolnego spowoduje przekroczenie wymiaru czasu pracy także pracownikom, którzy mają wolny inny dzień niż sobota, trzeba będzie oddać dzień wolny za święto przypadające w sobotę. Warto też pamiętać, że zgodnie z przepisami jeśli święto przypada w niedzielę, nie powoduje takiego obniżenia wymiaru czasu pracy. Dlatego gdy święto występuje w niedzielę, nie trzeba oddawać pracownikom dodatkowego dnia wolnego od pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bezpol - Myszków

• Jak się pracuje w Bezpol?

Zobacz opinie na temat firmy Bezpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bezpol