Opinie o Benimet w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Benimet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Benimet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benimet w Kostrzyn

Tytus Nowy wpis

Świetna firma, znająca się na tym co robi, świetna praca i całkiem przyzwoite zarobki.

Asam

No co ja moge powiedzieć, wydaje mi się, że wszystko jest tutaj na właściwym miejscu i tyle, trzymajmy się

piotr Nowy wpis
@Asam

chyba ty jesteś na właściwym miejscu gonią pracowników jak szmaty do podłogi dlatego teraz nagrywał rozmowy w nowej firmie .tyle

Jerzy Nowy wpis

Tylko, że to jest forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni pisać na adres firmy!

Wojtek Nowy wpis

Beatka zaczęła zarządzać i co z tego? Kasa ma się zgadzać... Przed oddaniem felg do malowania miła i kontaktowa... Później zapłać komuś tam bo robota spierdzielona. Nie polecam!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Benimet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mirek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

takisobie

jak czytam opinie to nie wiem czy sie mam smiac czy plakac...jedna i druga strona maja racje, zeby Beata rzadzila to by bylo lepiej..a roman..hm..bez komentarza..ironiczny gbor ktoremu sie wydaje ze pozjadal wszystkie rozumy...kasa uderzyla do glowki..

Maja

@Piotr - skąd takie wnioski na temat pracodawcy? Czy masz doświadczenie z pracą w Benimet? Twoja merytoryczna opinia może pomóc osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tej firmie.

gdyby to Pani Beata zarządzała firma, a nie jej mąż to firma miała by ogromne zyski i pracownicy bardzo dobra, stabilna prace

Maja

@Jolaco jest główną przyczyną zwolnień? Rozumiem, że nie dotyczy to tylko produkcji. Wspominasz też o braku szacunku. Co przez to rozumiesz? Jak się on przejawia?

Jola

Benefity? Nikt w tej firmie nie wie co to. kto może ucieka, najwiecej produkcji,bo i robote w innym zakładzie lepsza dostać można. Brak szacunku to już chleb powszedni. Jak już kto przyjdzie to niech zapyta czy dostanie wszystko na umówie. W biurach tez kiepsko skoro się zwalniają

Maja

Pracujesz w Benimet? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Robol

Widze ze rodzina sie wypowiada i chwali ta firme . Zostawie to bez komentarza... pracownicy zmieniani jak rękawiczki odradzam tam prace chyba ze jestes z ukrainy.

Krzysiek

Ale.....?

Radek

Super firma, mili ludzie i szybka realizacja.

Jola

Ja nie pracowałam w tej firmie, ale osoby z mojej rodziny tak i bardzo sobie chwalą.

Jurek

Fajna firma, do nich warto iść.

Zawsze się odzywają. Tylko pytanie czy w tym robiłeś i jak długo.

Firma ok. Informacje zawsze na czas i bez problemów.

Jolanta

Super projekt, miła obsługa i super wykonanie!

Małgorzata

Współpraca fantastyczna! Państwo zaprezentowali swój profesjonalizm i wreszcie mam to,czego nie mogła mi zapewnić inna firma. Bardzo Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Benimet - Kostrzyn

Benimet
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Prosta 8
    66-470 Kostrzyn