ipib iława

Iława

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o ipib iława

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ipib iława

nimx
użytkownik zarejestrowany

kak, z tego co mi się odosibiście zdaje to takt, żel uie ogłaszają się zbyt często na jakichkolwiek portalach. Podobno vyły 4 dzieczyny a to wszystko okazalło się złym rozwiązniem - ciekawe jakie jest optymalne jeśli chodzi o stanowiska pracy/

malinek

Panowie praca jest a kasa po okresie próbnym też niezła. Zatrudniać się na okres próbny jak sie sparwdzice to mówie Wam Kanada. Okres próbny trwa 10 lat umowa zlecenie 780 brutto reszta premia uznaniowa do łapy.

arkeo
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe czy nikt nie wiem jak to się dzieje w ipib w Iławie czy po prostu nie chce powiedzieć.... Ja jestem z Susza, czyli bardzo niedaleko od iławy i właśnie jakąś robotę muszę ogarnąć. Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Budowlane interesuje mnie bo mma doświadcznie w budowlance. Tylko czy ktoś wie jakie prace się u nich w ipib wykonuje?

Szukasz pracy?

laser
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś napisac własnymi słowami coś o pracy w ipib iława? Bo owszem i na mnie storna internetowa zrobiła wrażenie, ale napisali ją sobie sami, to trochę jak z historią - ją pisza wygrani, a o przegranych sie zapomina. Firma zapewne odniosła wiele sukcesów, ale jak traktują oni pracowników? Mają np. jakiś fajny system socjalny?

strona www
użytkownik zarejestrowany

powiem ze to co na stronie www jest napisane robi bardzo pozytywny obraz o firmie, ale kurcze tam nnic nie ma o pracy. chciałbym się dowiedziec jak tam się pracuje i ile można zarobić na koparce np. wiadomo że certyfikaty nier pracują tylko ludzie, wiec interesuje mnie też atmosfera i podejście do pracowników.

laik
użytkownik zarejestrowany

Certyfikaty owszem robią wrażenie, ale jakoś certyfikatu dobrego pracodawcy nie ma, ale gdyby istniał przyznalibyście jeden ipib?

Kierownik

Dam ci dobrą radę jak nie chcesz przymierać głodem [usunięte przez moderatora] umowę. posłuchaj w Afryce nikt umowy nie ma i żyją. Dawaj do Nas do roboty.

Kierownik

Po co ci umowa?

Kierownik

Odkąd Malinek przestał być właścicielem poprawiło się. Płacą 1200 na rękę bez umowy na czarno. Roboty pełno po 14 godzin dziennie. Tylko szkoda że tej umowy nie ma.

Ojciec

Już odpawiadam Ci synu.1300 to bardzo dużo.Musisz spojrzeć na to inaczej niewiele masz i nie potzrebujesz wiele i tyle ci starczy.Ja mam dużo dom, duży samochód, dzieci kształce w Berlinie,wakacje w tym roku jamajka. Jak przeliczysz to na swoje potzreby okaże się że Ty masz więcej odemnie.Synu to ja Tobie zazdroszcze zarobków.

robert

buhahahahahaha.Ja zarabiam 1300 na rękę i nie wiem co z kasą robić.Tato powiedz co mam z kasa zrobić.jesteś jak ojciec Mateusz.

anonim

Firma porządna przestarzega czas pracy.Prezes jest jak ocjeciec dla pracownika wynagrodzi i zgani kiedy trzeba.Zarobki bardzo ale to bardzo wysokie poziom europejki.Wszytko na czas jak w szwajcarskim zegarku.Ostanio dostałem podwyżkę a nawet nie chciałem bo juz tyle zarabiam że nie wiem co z kasą robić.

anonim

spoko firma, zarobki wysokie, praca przyjemna i przede wszystkim przestrzeganie czasu pracy oraz zasad prawa pracy. polecam

łysy

bardzo [usunięte przez admina] firma.nie radze tam szukać pracy

Zostaw opinię o ipib iława - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ipib iława