Witam
Chciałabym zasięgnąć informacji
Ile godzin pracują kobiety codziennie??
Normy są do wyrobienia??czy trzeba zostawac po godzinach żeby normę zrobić bo jeśli nie to można się pożegnać z najnizsza1920zl??
Wiem że w innych zakładach normy są chore i trzeba nie wiadomo jak zapiera......żeby wykonać
Ogólnie jaka panuje atmosfera??
Zostaw merytoryczną opinię o Bohdan Hatała
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.