Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Kama

Nie polecam pracy przez tego pośrednika, pół roku temu pracowałam od nich na magazynie, do tej pory nie dostałam pieniędzy za dwa przepracowanych dni, żeby nie było pracowałam cały miesiąc, ale za te dwa dni nie doczekałam się wypłaty ;( Poza tym dają niższe stawki niż inni

tak

Firma bazująca głównie na Ukraincach i innych desperatach

była

Niby obiecują pracę w Sonoco w Łodzi lub Strykowie, a jak ludzie przyjeżdżają do zakładu to okazuje się , że pracy nie ma i musza wracać do domu. Progres to zwykła lipa.

NICK

Popieram. Progres tylko szuka okazji aby nie wypłacić pieniędzy. Żerują na naiwnych

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Progres? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Zuzanna

@maja piszesz w podobnym tonie jak @robot-bobot, z którym wcześniej wymieniałam opinię. Pytałam go na jakiej zasadzie odbywa się w Grupie Progres odbywa się zatem zatrudnienie? W senie jaka jest umowa? Bo skoro pracodawca nie wypłaca Ci wynagrodzenia, to dochodzenie go będzie się przecież odbywało poprzez zapisy w umowie.

maja
@Zuzanna

Zuzanno Bez względu na to jaką podpisuje się u nich umowę, wiele osób miało problem z uzyskaniem należnych im pieniędzy. Progres robi wszystko aby np. nie wypłacić ekwiwalentu za urlop albo też specjalnie nieprawidłowo urlop wylicza. Często też specjalnie podczas zatrudnienia nie żądają od pracowników dokumentów poświadczających staż pracy aby potem stwierdzić, że przecież nie mieli z czego wyliczyć. Niestety wiele osób się na to nabiera

maja

Ostrzegam przed jakimkolwiek kontaktami z Grupą Progres. Robią wszystko aby nie wypłacać należnych wynagrodzeń. Jeżeli się nie upomnisz to nie wypłacą Ci ekwiwalentu za urlop albo będą kłamać, że Ci się nie należy. Firma krzak, nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują i czemu PIP jeszcze się nimi nie zajął

Zuzanna

W większości ogłoszeń Grupy Progres oferowana jest umowa o pracę @Robot-bobot więc kwestia wypłacania wynagrodzenia powinna być tam uregulowana. Czy powoływałeś się przy wyjaśnianiu tej sprawy na zapisy w umowie? To ważne dla innych poszukujących pracy czy firma wywiązuje się z wcześniej oferowanych warunków pracy.

Robot-bobot

Wiele moglbym powiedzieć o tym posrednictwie pracy, ale na pewno nic dobrego. Oferta pracy która przedstawiła mi Pani w biurze nijak miała się do tej, która tak naprawdę wykonywałem. Przełknąłem to z racji braku innych ofert. Po otrzymaniu pierwszej wypłaty, w której brakowało części pieniędzy otrzymałem informację, że dostanę wyrównanie w kolejnej. Jak łatwo się domyślić, wyrównania nie dostałem. Przy okazji zaczęła się walka o dodatek, który do momentu wypłaty pensji przysługiwał mi, ale jak przyszło co do czego, już mi nie przysługuje. Wieczna walka o każdy pieniądz, jak wszędzie. Przy kilku wizytach straciłem tylko czas i pieniądze na parkomat. Sprawę skierowałem wyżej i zmieniłem pracodawcę. Grupa Progres w Łodzi jest tak samo poważna 5 letnie dziecko. Nie polecam nikomu.

Zuzanna

@Pracownik długo już pracujesz w Grupa Progres? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w firmie. Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i oferowanych przez pracodawcę benefitów?

Żenada. Spóźnione wypłaty, niekompetencja ludzi tam pracujących to jakaś gorzka komedia. Zastanawiam się czy gdzieś tego nie zgłosić.

@Łódź

@Łódź, a gdzie pracujesz? u mnie do chwili obecnej wszystkie wypłaty były w terminie, a nawet kilka dni wcześniej.

Tekumse

Mało wiarygodni . Mąż pracował u nich od połowy lipca do końca września . Za lipiec dostał około 25.08 a powinien 21.08 , a sierpniowej i wrześniowej jeszcze nie dostał . Podobno będzie do końca tygodnia . Takich jak on jest więcej . Wymienili się telefonami i nie wiadomo czy nie będzie pozwu zbiorowego . Nie polecam .

Justa

Cześć kochani. Czy ktoś z Was zatrudniał się przez nich i może coś powiedzieć na temat umowy z nimi? Dziękuję :)

Chciałam się zapytać kogoś kto był zatrudniony przez Progres w ostatnim czasie. Jakie stawki proponują i ogólnie jak jest z wypłatami. Czy są na czas?

witus
@:)

Ja sie zatrudnilem w lodzi na widzewie na wozkach widlowych. 2600 brutto

ZŁYWOJOWNIK

chcą ludzi oszukiwać kary za rozwiazywanie umowy zenada a czlowiek za 1800 nie bedzie zapierdalal ma wieksze perspektywy na zycie i hce normalna umowe a tu kary bez sensu cZekam jak mi zabiora pieniadze to jedna paNNA ODPOKUTUJE ZA TO POZDRAWIAM ;)

Diablo

Ogólnie nie polecam nikomu, stawka najniższa jaka się da za nadgodziny, weekendy taka sama. Pieniądze nigdy na czas, trzeba czekać aż łaskawie między 10 a 20 przeleją na konto. Ludzie jak szybko się zatrudniają przez tą agencję tak szybko odchodzą. Kompletny brak profesjonalizmu, odradzam.

oj

ta agencja czuje się bez karna czekam 3 miesiąc na wyplaje i h*j ! Te baby z agencji to niekąpetentne kurw*ska brane z ulicy ! Zadając jej pytanie śmieje ci się w twarz jeszcze ją bawi sytuacja! jeszcze mówią ze to moja wina ! mam się upominać o swoje to chore !

Sebastianek

Witam mam pytanie jak nazywa sie Agnieszka z Progresu kordynatolka) taka blondynka ze zmiany A :)

Agnieszka

Sonoco oszuści,nie otrzymała pensji za pracę.Nie odbierają telefonów,przestrzegam wszystkich ludzi żeby 10razy zastanowili się czy chcą pracować u złodziei.

Wi-Wi

paulino, a możesz napisać dlaczego masz taki pmysł aby przez inna agencję się zatrudnić? Przecież HR Progress jest częścią Grupy Ever, świadczącej usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie. Realizacje celów wytyczonych przez Klientów opierają na zaangażowaniu swoich pracowników. Wyznają zasadę że największą wartością firmy są jej pracownicy. Zawsze uważałam że są profesjonalistami

Kolejny dzień odwołania ale mniejsza z tym widać jaką mają organizację. Skończyła mi się umowa to pojechałam podpisać następną, zapomniałam poinformować na jaką zmianę chcę puść zresztą nawet pewnie jaklbym powiedziała to by nie zostało przekazane. Napisałam sms bo dodzwonić też jest się cieżko że chce przyjść dziś na poranną zmianę napisali że ok i żebym podała nazwisko podałam i myślałam że pójdę do pracy ale nie z INNEGO numeru około godziny 19 dostałam informację że w zawiazku ze zmniejszonym zamuwieniem mam nie przychodzić do pracy. I moje pytanie brzmi jaka u nich jest organizacja skoro ja najpierw zapisuje sie na liste i jest ok a potem dostaje sms że jednak nie? i drugie czy nie mogłoby być załatwiane wszystko z jendego numeru? a nie z 2 czy 3? bo dla mnie to jest lekkie przegięcie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres