Opinie o Md Prestige Sp. zoo sp k w Brzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Md Prestige Sp. zoo sp k. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Md Prestige Sp. zoo sp k o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Md Prestige Sp. zoo sp k w Brzeg

klient

I jeszcze jedna prośba do byłych pacowników,możecie coś podpowiedzieć na temat innej firmy do współpracy na terenie Wawy lub okolic ?bo z tą napewno się rozstanę

klient

czy możecie mi potwierdzić ,że oszukują na wagach. Chcę z nimi zerwać współpracę,bo nie jdnokrotnie ważę swój kontener z makulaturą a w tej firmie drastycznie spada waga .

wagowy
@klient

może twój towar wysechł po drodze albo masz niewytarowaną wagę...?! :D z tego co wiem, każdy klient ma prawo być przy ważeniu...

zart

Co ty czlowieku gadasz pracowalem tam 2 lata i niestety wiem jak jest, ta firma to jest jeden wielki zart a kierownik ? zalezy od chumorki nie raz wprowadzał taki mobing ze tylko go nagrac i do sądu , nie wspomne o obrabaniu (usunięte przez administratora) i wałach jakie ta odchodza czysta porażka , lepiej sie 2x zastanow zanim cos napiszesz bo chyba jestes nowym pracownikiem i jestes zajarany robota ..

ziom

Polecam, tą prace wszystkim zdyscyplinowanym ludziom moze warunki nie są najlepsze ale za to atmosfera bardzo dobra i ważne jest to że pracodawca nie zatrudnia na najniższą średnią krajowa tylko odprowadza normalne skladki Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Md Prestige Sp. zoo sp k? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
cwq

pracowałem tam i stanowczo odradzam

lul
@cwq

a co zwolnili cie czy juz miales dosc?

ta firma to cyrk w dobrym wydaniu nawet klauna maja ktory rozbawia towarzystwo czasem do łez. Ten a la stróż. Panowie którzy chca pracowac tam, do was to pisze Nie pchajcie się w ten temat bo bedziecie po prostu niezadowoleni. Wiele sie zmieniło w firmie a i nadal zmienia Zmiany musza być tylko niekoniecznie na lepsze i co niektorzy o tym doskonale wiedza. Wiele by pisac Pozdrowienia dla starej gwardii

@pracownik

dzieki za pozdro. mówiłem jak sie uwalniałem że to ostatni dzwonek na to. a pro po podobno dostaliście podwyżki (i nie tylko roboty)? a jak ten brygadzista (przez którego chłopak stracił nogę) dalej jest pupilkiem balcera? pozdro dla wytrwałych ;)

Nie Polecam pracowania w tej firmie z tego co mowili ludzie ktorzy tam pracowali chyba ze ktos ma mocne nerwy, mobing i bardzo duzo niedociągnieć , obuecuja bug wie co a nic sie w zeczywistosci niesprawdza Nie Polecam

wolej

a co ma do tego ojciec kierownika? bo nie bardzo kumam

zgadzam się z tobą

były

nie polecam Kiepski praqcodawca- obiecuje z poniej nie dotrzymuje słowa. duza rotacja pracownikow. Praca twoja uzalezniona od humorku pani prezes

ostrhy

moze dlatego ze to portal poświęcony opinii o pracodawcy a nie zdarzen losowych?

@ostrhy

a moze własnie dlatego zeby ukryc wszystkie niedociągnięcia i inne rażące błędy oraz bronić byłego już brygadzistę ??? i wiem co piszę BYŁEM TAM niestety.....

kiedyś było tam normalnie ale to za poprzedniego kierownika "kierowniczki" aktualny kier obstawia się rodziną, znajomymi(usunięte przez administratora)

BYŁY

Firma to jakiś żart- Zarzadzających wiecej niż zwykłych pracowników. Każdy wydaje inne polecenia- premie- na gębe Szefowa narwana Nie polecam nie za tą kasę i nie za ta atmosfere

bylem tam

Unikajcie tej firmy szkoda waszego zdrowia i nerwów

były

Szczerze odradzam, popracujesz może klika dni, a kasy nie dostaniesz...szkoda na nich czasu!!!

Witam Wszystkich.Ja właśnie jestem na etapie załatwiania sobie pracy w tej o to firmie.Czy ktoś może podać Mi szczere informacje dotyczące tej firmy,bo opinie które są tu zamieszczone są podzielone.

Ta Firma to jedna wielka pomyłka

?

A dalej pracujecie?

ferdek

praktyk tam niema ale spytać zawsze można

"NIE POLECAM TEJ FIRMY"

Zostaw merytoryczną opinię o Md Prestige Sp. zoo sp k - Brzeg