MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Opinie o MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

~buhaha

buhahah lepiej najpierw sprawdz na jakis zasadach i ile daja z uni bo strona to ich popatrz na daty jakie tam sa 2013 nie wyglada to zbyt aktualnie

stefan

Ja nie polecam

były

dalej tak twierdzisz? po jakimś czasie pracy? w MD bagno dalej polecasz z czystym sumieniem???????????????????

Grubski

No spoko. widzę że się nie doczekałem odpowiedzi. Myślę, że obaj wiemy co to znaczy- mówisz o firmię, w której nie pracowałeś. Coś gdzieś od kogoś słyszałeś,ale sam nie wiesz co. Okej, jak sobie chcesz. Ja w każdym razie polecam MD Prestige z czystym sumieniem.

Grubski

Nie wiem- opowiadali mi, że tak było wcześniej. Jakby było nadal to bym zauważył, bo tego akurat naprawde nie lubie w pracy. Kiedy ty w ogóle tam pracowałeś??! Właśnie- w ogóle tam pracowałeś?

twój stary

Co? Przecież właśnie w tym problem że nie wiadomo było co się tam dzieje i jak się w tym odnaleść totalny chaos.

Grubski

Jestem zadowolony z pracy w MD Presige. Od razu mówię, że piszę o pracy na placu, czyli fizycznej robocie. Dają umowę o pracę na niezłe pieniądze i co bardziej robotnym nawet premię. Przychodzisz do pracy i przydzielają Ci konkretne zadania- dla mnie to ważne, żeby nie trzeba było samemu wymyślać co robić przez 8 godzin pracy. Warunki do pracy są, jak ktoś chce i umie je wykorzystać.

Zostaw opinię o MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa