Opinie o Igum Obróbka metali skrawaniem w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Igum Obróbka metali skrawaniem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Igum Obróbka metali skrawaniem o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igum Obróbka metali skrawaniem w Bielsko-Biała

Natalia

@bielsko info, informacja, dotycząca pracowników Igum Obróbka metali skrawaniem nie jest tematem tego forum. W dalszej części Twojego wpisu zauważyłam, że chciałbyś pracować w tej firmie. Jakim stanowiskiem byłbyś najbardziej zainteresowany?

bielsko info

http://www.beskidzka24.pl/artykul,krok_od_samobojstwa,64774.html Jeden z waszych pracowników ładnie narozrabiał :) Ciekawe kogo nie będzie w pracy ????? A co do pracy to jak z możliwościami rozwoju ???

Natalia

Powiecie nieco o pracy w Igum Obróbka metali skrawaniem? Czy ten pracodawca zapewnia wam stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na jakiś pakiet szkoleń?

Natalia

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Operator obrabiarek CNC. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

Yolo
@Natalia

Musi w miare ogarniać rysunek techniczny oraz mieć praktykę w użytkowaniu narzędzi pomiarowych ( suwmiarka, wysokościomierz, mikrometr)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Igum Obróbka metali skrawaniem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Arkus

I Witam ile mlody może zarobić na początek czy weekendy są pracujące albo w tygodniu są jakieś nadliczbowe godziny jak to wyglada z góry dzieki

szczery

szczera opinia starego pracownika. Atmosfera na niektórych zmianach super na innych daremna.kasa zgadza sie zawsze, wypŁata na czas aczkolwiek jeżeli nie robisz nadgodzin to wypłata jest "standardowa"czyli około 2700 na ręke. Praca dla ludzi typu "zrobic swoje i do domu" , bez szans na awans (mała firma)(usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz zarobić , bedziesz pracował i robił nadgodziny to zarobisz, jeżeli liczysz na rozwój to nie masz szans. zostajesz przypisany na jedno stanowisko i z niego nie wyskoczysz.

on

słaba

hehe

Jasne, że dobry pieniądz, o ile masz oczywiście kwalifikacje @Mar :)

Martyna

Witam, poszukuję osób do pracy na stanowisku wytaczarz, możliwość również przyuczenia do stanowiska wytaczarz CNC. Bardzo atrakcyjne warunki pracy. Praca na terenie województwa lubuskiego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)

Ja to ja

Pracowalem kiedys w tym zakladzie i pogodze wasze opinie. Jesli chodzi o porownanie tego zakladu do duzych firm jak T.I czy Eaton to faktycznie nie ma to sensu bo nie spotkacie sie tam z narzedziami "lean menagment" , pojecia 5s, kanban, TPM, SMED, tego tam niema ale to wynika z tego ze to jest maly zaklad i ze specyfiki zakresu produkcji. Jesli ktos chce poznawac srodowisko sterownikow PLC to tez nie tu, to maly zaklad. Ale kasa zawsze sie zgadzala mozna bylo sie wykazac, jesli ktos wie cos wiecej o CNC moze tam awansowac. Atmosfera moze byc ale swoje trzeba zrobic. Jak komus nie chc sie robic to nie wiem czy wogole jest taka firma co daje pieniadze za darmo.Wszystko zalezy kto czego szuka. Jesli ktos chce zarobic i isc do domu po 8h i miec spokoj to jak najbardziej.

G....

Pracowałem miesiąc zwolniłem sie TYLKO Z POWODU wyjazdu i naprawdę Polecam w 100% miła atmosfera fajnie sie pracuje nie rozumiem komentarza typu @Janek POLECAM !!!

Janek

3 dni tyle dalem rade smrod brud i ubustwo, zasady lean manufacturingu sa tam obce zaklad z lat 80, jesli ktos byl w takich firmach jak eaton trw t.i to tam sie nie odnajdzie to jak podroz w czasie

MacNac

Ja dziś udaję się do zakładu "Igum" na rozmowę kwalifikacyjną i niespecjalnie chciałem dowiedzieć się takich daremnych faktów o tym zakładzie. Wszędzie są twarder zasady, przychodzisz do pracy nie po to by rozmawiać tylko po to by pracować - takie sa fakty, wiec nie narzekac ciecie malinowe =).

gosia

Tam kobiet nie przyjmuja chyba ze za sprzataczke:-)

G...

Z doświadczeniem tak.Na początek to umowa na zlecenie chyba ze się ktoś wykaże to potem na jakiś okres. Na początek to chyba jakieś 10zł na godzinę premia uznaniowa. Dużo przychodzi i się zraża na start bo faktycznie to nie przelewki tylko praca młodzi tego nie rozumieją:)pomocne?

kaja

wiaodmo coś o rekrutacji u nich? Zaczęłam się juz martwić, bo od dłuzszego czasu szukam pracy i dosłownie nic, pewnie nie widzą dziewczyn w takiej barnzy mimo tego, że skończyłam odpowiedni kierunek i nie jedne praktyki robiłam. Niestety większośc rekruterów od razu odżuca moją aplikację, u nich też tak może być, jak myślicie?

tomek

no można i na rozmowie o to podpytać o ile dojdzie do takiej rozmowy przede wszystkim.. a Ty @trep, to składałeś jakieś aplikacje do nich, że spodziewasz się rozmowy z nimi i chcesz o to podpytać? bo ja nie wiem czy są jeszcze jakieś ogłoszenia do nich tak naprawde.. no i zastanawia mnei fakt ile oni płacą.

Tomasz

Czekamy na nowe info Cal yczas szukaja pracowników wiec chyba rotacja jest..

mafijny

Ile obecnie sie tam zarabia jako swierzak?

normalnie

Elo wciaz nazekanie wciaz jest zle ale kazdy z was tam tkwi dostajecie faktury w lape podpisujecie odrabiacie i kolo sie kreci dobrze wymyslony system a przeciez kazdy chcialby zeby bylo normalnie. macie to na co sie godzicie i przestancie narzekac na liderow oni tez chca zyc normalnie

saper

fajnie (usunięte przez moderatora)piszesz o sobie tylko prawda jest taka ze ty tylko sie (usunięte przez moderatora)i latasz skarzyc do tatusia albo kilka razy dziennie na papierosa a jak ktos by wyszedl tez to twoje chaslo ze jak (usunięte przez moderatora)zobaczy to (usunięte przez administratora) a pozatym majac kilka procent udzialow ty i twuj tata czujecie sie jakby ta firma byla wasza ciekawe co (usunięte przez moderatora)na to

Zostaw merytoryczną opinię o Igum Obróbka metali skrawaniem - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Igum Obróbka metali skrawaniem?

Zobacz opinie na temat firmy Igum Obróbka metali skrawaniem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igum Obróbka metali skrawaniem?

Igum Obróbka metali skrawaniem
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Dworcowa 25
    43-382 Bielsko-Biała