W tej firmie pracuje się jak wół roboczy za psie pieniądze.Właściciel piekarni wcale się nie przejmuje pracownikami i partnerami ma od tego swojego pachołka [usunięte przez moderatora], który wchodzi mu bardzo głęboko do (usunięte przez administratora) . Kierowcy są na swojej działalności i pracują niby ile chcą ale rzeczywistość jest inna minimum 12h. Za każdą pomyłkę w rozliczaniu trzeba płacić lub nie dostanie się wypłaty. Umowa jest tak skonstruowana że wszelkie prawa ma tylko piekarnia a kierowca tylko ma jeździć najlepiej za darmo. Nie lepiej mają na magazynie. Dziewczyny robią tam ponad siły i jak czegoś braknie z produkcji to za wszystko są obwiniane i obciążane. Również nie można zazdrościć ludziom pracującym w biurze. Tam praca zaczyna się od rana do bólu i to na umowę zlecenie za niewielkie pieniądze co do odpowiedzialności. Podsumowując: pracodawca tej piekarni zarabia na tym że ludzie mają trudne sytuacje rodzinne i finansowe. Idą tam bo wyjścia innego nie mają i robią ponad siły żeby zarobić na coś do chleba (ryzykując nawet życie \"kierowcy\"). Każdy kto przychodzi jest łapany w pozory łatwej pracy a pod podpisaniu umowy zostaje sam i okazuje się że to co do tej pory było to tylko zwykła ściema. Piszą że można zarabiać 3000 brutto ale po opłatach własnych i dla firmy zostaje na rękę 1800 za minimum 12 godz. pracy, a jeszcze dotrzeć do pracy trzeba( przyjmując że ZUS jest mały).
Ktoś kto jest przy zdrowych zmysłach nie powinien przychodzić do pracy w tej firmie, a jeżeli już to z prawnikiem lub kimś kto się zna na umowach.