RavNet

Opinie o RavNet

Bodo

A ja uważam, że tylko zdolni i ambitni zakładają swoje firmy!!!!

Iwona

Pracujesz w RavNet? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

laker

koik, standardowo informactycy zatrudanini są na działalności - firmie odchodzą koszty księgowości chociaż według mnie to niezłe dziadostwo dać się tak wrobić :)

były pracownik

totalne dno, moze praca do zaakceptowania dla nowicjusza, ale nie dal specjalisty, nowicjusz coś się nauczy, specjalistę "zaorają"

hahaha

bardzo mnie rozbawił wpis FENIEKA :D " super firma!" nie ma to jak poparte przykładami wypowiedzi kompetentnych osób które stwierdzenia są w stanie uargumentować chociaż w bardzo prosty sposób. Ja teraz zadam uwga bardzo elokwentne pytanie : ILE TUTAJ SIĘ ZARABIA? IDZIE Z TEGO WYŻYĆ? pozdrawiam

Feniek

Super firma!

Bogdan Proszek

Fajna firma, fajni ludzie - PO LECAM.

SAS

Firma w porządku. Uczciwa, pensja zawsze na czas. Nikt nad Tobą przesadnie nie siedzi i niczego nie wymusza. Po prostu każdy ma do wykonania określone zadanie. Atmosfera jest również bardzo w porządku. Osoby w firmie bardzo sympatyczne.

raptor

atmosfera ok jest ok. nikt nie patrzy na wilkiem i nie ma ciśnienia. Nikt nie wylicza ci ile czasy spedziles w wc a ile na papierosie. Poprostu masz wykonac zlecone zadanie. Zazwyczaj proponują umowę o pracę choć zdarza się zlecenie (zależne od kontraktów)

raptor

Ja polecam. Firma rzetelna i uczciwa. W ciężkich czasach wiem, ze dostanę pensje na czas i tyle ile mi sie nalezy.

Zdecydowanie nie polecam, pracownicy którzy zadrą z Panem (usunięte przez moderatora),. pozywani są do sądu, lub straszeni nim.

Zgadzam się z Wami. (usunięte przez moderatora),

były pracownik

Dokładnie, pracowałem tam swego czasu, nie ma co sobie głowy zawracać.

AA

Totalne dno, nie polecam !!!

Zostaw opinię o RavNet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RavNet