Tetley Polska Sp. Z O.O.

Opinie o Tetley Polska Sp. Z O.O.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Czy któraś z zaglądających na ten wątek osób może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Tetley Polska Sp. Z O.O.? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Niestety w sieci nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy...

iza
użytkownik zarejestrowany

Czasami znajomosc nie idzie w parze z dobrymi warunkami zatrudnienia, chociaz na produkcji podono jest umowa.

Sorx
użytkownik zarejestrowany

Jak wszyscy wiemy Tetley Polska Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce producentów herbaty, ja bardzo sobie cenię smaki ich herbat, a w szczególności moimi ulubionymi są herbaty zielone. Jakiś taki delkatny smak mają. Zastanawia mnie jednak czy jest możliwość aby pracować u nich jako kontroler produktów czy coś takiego, wiecie może ?

joaśka
użytkownik zarejestrowany

mili moi, haha, zgodzę się a gabi i to bardzo, bo przecież nikt nie jest idealny ani pracownik ani pracodawca, każdy ma coś za uszami :) ale mnie przekonuje Tetley i może bym u nich spróbowała, tylko właśnie nie bardzo rozumiem, jaka jest minimalna płaca? ktoś mógłby podać jak najbardziej dokładną kwotę?

xxx

Walic tetleya i kolezanke z poznania ktora byla kierownikiem w zachodniopomorskiem. To była dopiero głupia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

lidka
użytkownik zarejestrowany

z tego co zauważyłem, to nigdzie ani sprzedawcy ani handlowcy nie mają łatwej pracy, chyba, że się myle. Nie wiem czy praca w Tetleyu wymaga specjalnych zdolnosci interpersonanych i tzw. "miekkich" cech charakteru, ktoś wie jak wydląda u nich dokładny opis stanowiska? Jakąś szkołe wyższą trzeba ukończyć?

popek
użytkownik zarejestrowany

najgorzej, że jeśli produkty danej firmy naprawdę łatwo się sprzedają to wtedy masa przedstawicieli chciałaby pracować w tych miejscach

Miro
użytkownik zarejestrowany

To prawda, pewnie przedstawiciele handlowi w Tetley mają łatwą robotę w sprzedaży, wysokie prowizje z tego macie, czy raczej pensja stała?

Łukasz

Ja prace w Tetley a właściwie w Premium Foods zawsze wspominam z łezką w oku. Było to juz sporo lat temu ale gdybym mógł wrócić w tamtem czas ... Regionalny (usunięte przez administratora) Wielki szacun. Ekipa ze śląska (usunięte przez administratora). Bomba. Wielka szkoda ze tak sie skończył, wiele powodów głównie mój błąd moze nowy dyrektor Kelner kto wie ale dziś za taką prace dałbym wiele !!! Pozdrawiam

Rekrut
@Łukasz 17.11.2013, 16:09

Witam. Jakie są warunki pracy w tej firmie? Czy warto tam pracować? Mozna zarobić?

PH Sieci
@Łukasz 17.11.2013, 16:09

Witam, czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat pracy na sieciach? Jaka kadra kierownicza? Jakie warunki? Czy premia jest realna czy raczej tylko na papierze? Będę wdzięczny bardzo za odpowiedź...

iulek

ciekawe kto poleci nastepny

mOnia

czy to prawda ze zarzad firmy polecial i ze Simon tylko zostal?

Nie przejmujcie się, podobno niedoszły szef handlowców na sieci w Tetleyu, który przyszedł z Kotlina, poszedł bodajże do jakis dań gotowych - tam ich wykończą. Tetley nie padnie...........

VENO

podobno cała góra już nawet w UK poleciała i to długo nie potrwa

Nie polecam chyba ze ktoś lubi pracować za podstawę. Firma nie ma pomysłu na przyszłość. Bankructwo zapewne z końcem roku

Jarek

Kierownik [usunięte przez moderatora] jest simple the best - a ta bestia obok niej też.

Jak sytuacja po zmianach ?

polo

czy gratisy jeszcze macie w duzej ilosci?

OLKA

podobno atmosfera pracy jest super i podobno kierownik działu HR jest w ogóle świetna

Rośnie inaczej...

lek

simon zadko bywa. sprzedaz rosnie

czesc tu Peter, jak wam leci? ile sprzedaz jest? pozdrowienia dla simon

AKM był słaby ale wyniki dobre a teraz sa nowi "dobrzy" dyrektorzy a wyniki słabe. Cos się kupy nie trzyma w tym waszym myśleniu ale przecież nie o fakty chodzi ale żeby dokopać.

Brawo

Panie AKM poleciało się w trybie natyuchmiastowym . Czas najwyższy bo jest Pan jako [usunięte przez moderatora]tak sałaby , że szkoda słów ... , a to co pisze kolega ,że PH z tradycji robił dobre interesy w znanej sieci za Twoimi plecami wiedzieli wszycsy i gratulacje dla niego.

Panie Arturze Piotrek moze pisze po czesci prawde ja rowniez Pan bardzo duzo sie zmieniło Po przejsciu pod władze dyrka z tchibo wszyscy zaczeli sie go bac [usunięte przez moderatora] zaczeły sie cisnienia kontrola gpsow on naprawde chciał szefostow wejsc w 4litery.Ja bardzo milo wspominap prace u was jeszcze za premium foods mila atmosfera fajni ludzie i pomoc. Pozniej jak on przyszedł zaczely sie jazdy kontrole kontrole kontrole judzie juz mieli dosyc i ten system premiowy juz nie szlo zarobic .Panie Arturze krytykuje Pan Piotra a slyszalam ze jakis ph z tradycyjnego wspolpracowal z siecia i dobrze mu to szlo za Pana plecami robil plany na tej sieci a Pan nawet nie wiedziel i tu Piotrek ma racje ze nawet nie wie Pan co sie dzieje

Aktualny pracownik

Jak widzisz Piotrze jestes w swoich opiniach osamotniony.Czas założyć długie spodnie i rzetelnie pracować.Zycze Ci zebys znalazł swoje miejsce i uczciwie pracował.

Anonim - 2009-11-10 19:12:29 Kiedyś były tutaj dobre zarobki w chwili obecnej wszystko się sypie, ale tak to jest jak Potwierdzam słowa kolegi, ph w tej firmie odwalają czarną robotę, i są najbardziej gnojeni, premia - zapomnij, brak kasy na wszystko. [usunięte przez moderatora] = MOTYWACJA. Jak chcesz sprawdzić swoją psychikę, to warto :)

Anonim

Kiedyś były tutaj dobre zarobki w chwili obecnej wszystko się sypie, ale tak to jest jak "góra" ma wizje oszczędności nie myśląc o ludziach na "dole"... Premie nie osiągalne (niestety kiedyś było inaczej) Proponuje szukać oszczędności w wynagrodzeniach Dyrektorów, a nie NAS. Jeżeli nie musisz to nie zatrudniaj się w tej firmie bo skończysz w szpitalu z zawałem.

Zostaw opinię o Tetley Polska Sp. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tetley Polska Sp. Z O.O.