FSM-POLSKA

Gdańsk

Opinie o FSM-POLSKA

Paweł

Czy firma normalnie funkcjonuje? Napiszcie kilka zdań!!

dc

@ksa nie wydaje mi sie zeby to byla prawda no bo rpzeciez jezeli takie zwolnienia by byly to teraz duzo ofert pracy by sie pojawilo a nic nie widac//.

Brrr

Pani Mario czy wiadomo już jak się sprawa na prokuraturze skończy? Lokaty w końcu wypłacaja czy dalej są zablokowane? Mam jedną i nie wiem czy jestem bezpieczna? Wielu jest poszkodowanych? Martwię się.

canny

Skoro szukają całej kadry to ewidentnie jest coś nie tak, ja tam wole na zimne dmuchać, odpuszczam.

wiem,

Nic dodać, nic ująć

do wiem

ale inne i najbardziej wplątane w tą matnie jakby tego nie dostrzegały,DL i jej piesek zachowują się tak jakby firma była w doskonałej kondycji, a wiemy że tak nie jest. Cała kadra odeszła zostały niedobitki ludzi nie mających tak naprawdę pomysłu na siebie. Oto cała kariera w FSM. (usunięte przez administratora)

wiem,

że w FSM robi się coraz bardziej gorąco

zainteresowani

mówisz że się niedługo zobaczymy, nie mogę się doczekać?!!! ach wolę być alkoholiczka niż szują

do wszystkich zainteresowanych

I żeby tak ludzi na forum obrażać ,masakra musieli nieźle narozrabiać w tej firmie, mam koleżankę która tam pracuje i muszę przyznać że całkiem nieźle jej to idzie, mają fajny system pracy, zarabia nieźle. I bardzo sobie chwali.

do wszystkich zainteresowanych

Na szczęście tych którzy mącili, i nie nadawali się do tej pracy już nie ma,zostali zwolnieni i teraz jest święty spokój.Mają też duże problemy ze swojej winy i pisząc te wpisy po prostu mszczą się bo nic innego im już nie zostało.

do pieska

żeby mówić o klasie trzeba ją samemu mieć, a ty sprzedałaś znajomych i przyjaciół dla pieniędzy, wyglądasz jak wyglądasz, mądra to za bardzo nie jesteś, generalnie marny żywot prowadzisz, jesteś merytorycznie słaba i nikt cie w pracy nie chce, nigdzie się nie utrzymasz, i dlatego tak się trzymasz FSM - firmy krzak, [usunięte przez administratora]

zorientowana

(usunięte przez administratora)jesteś bo gdzie indziej się nie nadajesz zapewne!!! także siedż sobie z dareczką na tych szkolnych przemalowanych krzesełeczkach i pogiętej wykładzinie:-)))) wieś i tandeta - zresztą KNF też Was zwerefikował !!!!!

Piesek

to może jaśniej "nic wam do tego" o co Ci chodzi??? Co Ci takiego strasznego Firma zrobiła że tyle zawiści w Tobie. Ja jestem innego zdania i w żadnej innej Firmie nie pracowało mi się tak dobrze. A pracuję już ponad rok, (usunięte przez administratora)nie naciąga no chyba że Ty skoro już Was nie ma i tak dużo o tym wiecie, a jeśli chodzi o Panią Menager DL z Gdańska to chyba żaden inny nie wkłada w ludzi i w pracę tyle serca i energii. Zastanawiam się tylko skąd w Tobie tyle jadu i zawiści.A poczekaj wiem........ale szkoda gadać . Doskonale wiem kim jesteś i dlaczego to robisz. Pozdrawiam

nic wam do tego

FSM Polska - jedna wielka ściema

Piesek

A skoro jesteście tacy odważni to przedstawcie się a nie używacie ników. Prosto jest kogoś oczernić ale zróbcie to z klasą, w twarz. Żadnemu (żadnej ) z was nie wyszło i próbujecie szukać winnych? ŻAL TYŁEK ŚCISKA że komuś wychodzi??? Żałośni jesteście!

Piesek

Skoro koleżanko jesteś w posiadaniu listu mamy w końcu autora :-) brawo no nigdy nie podejrzewałabym Cię o taką intrygę. A tu niespodzianka.

zorientowany

kręcą i tyle a jeszcze pani DL manager z gdańska bierze swój haracz od każdego pracownika nigdy nie wiesz ile będziesz mieć na wykazie prowizyjnym

Ona

Dałam sobie z nimi spokój, nie są jedyni w tej branży i jak już wiem wcale nie dają takich wspaniałych prowizji.

LISTA

czarna lista KNF lista ostrzeżeń......... UWAŻAJCIE POZYCJA NR 29. FSM Polska Sp. z o.o.KRS 242904Prokuratura Okręgowa w Warszawie

ostrożny

Nie jedź kimkolwiek jesteś, maskara, byłam tam spotkanie jak w sekcie. Z tego co wiem to compensa wypowiedziała im umowę no i koniec biznesu, leżą i kwiczą. a jak ty to sobie wyobrażasz przyjdziesz do klienta i powiesz ze jesteś z FSM Polska oni są w KNF wpisani na listę ostrzeżeń i będziesz reprezentować szmondalską firmę, raczej nic nie sprzedasz, a nikt nic nie kupi, reputacja kiepska . Pozdrawiam panią Manager (usunięte przez administratora) i jej pieska. Istnieje jednak sprawiedliwość.

zorientowany

(usunięte przez administratora)daj sobie spokój z seminariu chyba ,że już wyłudzili od Ciebie 250 zł za udział !!!! lub mniej bo mieli coś tam zmienić chyba do 50 zł...ale kto wie ile teraz biorą!!!

Ona

A w najbliższą sobotę miałam iść na seminarium bazowe w Warszawie.

lol
@Ona 11.06.2014 21:47
A w najbliższą sobotę miałam iść na seminarium bazowe w Warszawie.

A KIEDY ICH WYKREŚLĄ POWIEDZIAŁA CI ? SPRAWA JEST W PROKURATURZE CZY DOSZŁO DO PRZESTĘPSTWA! DALEJ SIĘ ŁUDZISZ?

ostrozny

jeżeli firma notowana jest i występuje w alercie KNF na równi z Amber Gold to nie jest wiarygodną firmą, wizytówka raczej wskazująca na upadek firmy, Ludzie nie pracujcie w tej firmie, odradzam, a inwestorzy no cóż....? a jeżeli chodzi o mój czas to wystarczający, i nie są to nowinki z prawa, zapraszam każdego na stronę KNF zakładka - OSTRZEŻENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ty chyba pracujesz w tej firmie i co też naciągasz ludzi!!!!!!!!!

@ostrozny 04.06.2014 13:55

Menager na rozmowie próbował mnie przekonać, że to tylko formalność, że KNF wykreśli firmę z listy ostrzeżeń.

ostrożny

Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF) FSM Polska Sp. z o.o.KRS 242904Prokuratura Okręgowa w Warszawie

endriu

i co kolejna osoba odeszła z Gdańska od Pani manager Dareczki, Panie Andrzeju długo się Pan zbierał gratuluje odwagi,myślę,że teraz tak na prawdę stanie Pan na nogi.

gosć

biedaczka, a ciebie nie zabrali? , chyba słaby wynik zrobiłaś!!!!!, (usunięte przez administratora)

gosc

Prezes tej firmy miał grupę sprzedażową w Trójmieście i sprzedawali produkty AXA na jego nazwisko jednak okazało się ze to wyłudzenia i teraz biedy Pan Prezes musi oddać dla AXA 200 tyś.( wcześniej wypłacona prowizja) bo z polis zrobiły się lapsy. Pan Prezes wysyła teraz do swoich byłych współpracowników pisma z karami umownymi na 20 tyś. zbiera dla AXA. Tak wiec sami widzicie kto jest kim????/

inna
@gosc 25.03.2014 14:11

I co z tego skoro teraz wszyscy bawią w Marocko?

oszukany
@gosc 25.03.2014 14:11

Mnie spotkało to samo.Telewizor wygrany i telewizora brak. A podobno go kupili...

telewizor

wygrałem niby telewizor w firmie Fsm Polska ( konkurs dla współpracowników) ale niestety po czasie kiedy chciałem go odebrać powiedziano mi że się nie należy taka prawda jest o tej firmie. oszukany

nabity w telewizor
@telewizor 18.03.2014 19:49

Ja też wygrałem i nie dostałem. Ciekawe czy jest jakaś szansa na wytarganie im tego.Jak coś pisz sawoy małpa interia.pl

MARIA

NIE POLECAM JESTEM W POSIADANIU LISTU/ DONOSU DO ZARZĄDU NAWIASEM MÓWIĄC O CAŁYM PROCEDERZE ZARZĄD WIEDZIAŁ I POZWALAŁ NA( usunięte przez administratora ) JAKIE PRAKTYKI DZIEJĄ SIĘ W FIRMIE FSM POLSKA, WIEDZĄ PRAKTYCZNIE WSZYSCY ZAINTERESOWANI, ZESKANUJĘ I OPUBLIKUJE NAJBARDZIEJ PIKANTNE FRAGMENTY DZIAŁALNOŚĆ FIRMY I ROZLICZEŃ Z PRACOWNIKAMI , JEST CO POCZYTAĆ PANI DARIO MANAGER OD SIEDMIU BOLEŚCI Z GDAŃSKA I PANOWIE PREZESI ZWŁASZCZA O JEDNYM JEST DOŚĆ INTERESUJĄCA DYGRESJA ODRADZAM I PRZESTRZEGAM NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z TĄ FIRMĄ ( usunięte przez administratora )C,D,N.

Nie polecam. Pracowałam i moja konkluzja jest taka- szkolenia długie bez jakiegokolwiek sensu,płacisz za wszystko we własnym zakresie autobus 50.00 zł hotel- 250,00 zł.,(usunięte przez administratora)kasa porównując inne firmy konkurencyjne - sła.... ba, Nie polecam pracy w Gdańsku manager (usunięte przez administratora) Nie polecam, nie polecam

...FSM firma jest w porządku , jasne zasady współpracy , możliwość rozwoju.Kasa niezła do zarobienia zwłaszcza jak sam sprzedajesz....wiadomo jak to na działalności gospodarczej... otworzyli właśnie nowy oddział w Gdyni na Pl.Górnosląskim jest tam szefem( usunięte przez administratora ) super człowiek , profesjonalny manager, otwarty dla pracowników , pomocny z dużym doświadczeniem managerskim.Zupełnie przeciwnie do tego co dzieje się w Gdańsku.Szefem jest tam ( usunięte przez administratora ) ale ludzie od niej uciekają jeden za drugim .......

co to za forum, że się imię wycina Pani (usunięte przez administratora)- prawda w oczy kole ? Więcej empatii dla ludzi Pani(usunięte przez administratora) bo wszyscy od Pani uciekniemy i zostanie Pani sama i będzie Pani sprzedawała produkcję osobiście i zobaczymy jak to Pani wyjdzie - zrobi pani wynik ??????............. no nie sadzę!!!

gość
@pracownik 04.12.2013 10:25

no niestety to prawda o pani D... i ale praca w firmie jest fajna ludzie super zarobki dobre polecam

DOLAR

PRACA Z FSM POLSKA I WARUNKI FINASOWE DOBRE JEST JEDEN SZKOPÓŁ PANI (usunięte przez administratora) Z GDAŃSKA SZEFOWA- MASKARA BABA, BRAK SZACUNKU DLA LUDZI, ZADUFANE CWNE BABSKO, OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA

Zostaw opinię o FSM-POLSKA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM-POLSKA