Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Klientka2018

Witam. Często kupuję w Strusiniance przy Kauflandzie i postanowiłam, że to napiszę, bo jestem zażenowana zachowaniem niektórych klientów, gdyż ekspedientki na życzenie nie są w stanie wyprodukować chleba, kiedy brakuje go na stanie, a niektórzy wymagają takich rzeczy, że aż głupio tego słuchać. Same ekspedientki są bardzo w porządku, jednak nie podobało mi się, jak usłyszałam, że jedna z Pan, starsza od pozostałych i w okularach, zapewne ich "koleżanka",ciągle obgaduje swoje współpracownice, czułam się zażenowana słuchając tego, bo takie rzeczy nie powinny się dziać przy klientach. Ale prócz tego doceniam pracę dziewczyn i często jest mi głupio słuchać bezpodstawnych narzekań klientów. Piszę to jako były pracownik (nie piekarni, ale sklepu z odzieżą) i wiem, jak powyższe sytuacje psują samopoczucie w pracy. Pewnie ten wpis niczego nie zmieni ,ale może kogoś ruszy sumienie. Pozdrawiam ????

Ms nikt
@Klientka2018

Niestety, chleba brakuje bo jak sie konczy to nie domawiaja, zeby nie musialy sprzedawac. Info mam z pierwszej reki od jednej mlodej pracownicy. A starsza pani nie dziwie sie ze obgaduje bo mlode sa... Nie bede pisala jakie bo juz to bylo poruszane na forum...

Tediia
@Ms nikt

Nigdy nie zamawiajcie ciast na Święta dziś się dowiedziałem że wypiekaja dużo wcześniej mrożą a później przed samymi świętami rozmrażyją i sprzedają ludzią naprawde ochyda co się nie robi dla kasy !!!! Ludzie i tak kupią i zjedzą bo nie są świadomi co kupują a wstyd żeby taka firma jak Strusinianka takie rzeczy robiła!!!!!!!!!!!!

Lola

Najlepsze pizze pod Kauflandem i prze miłe Panie zawsze uśmiechniete.

Monia

Nie polecam. Każda z pań robi wszystko pod siebie i obgaduje inne żeby tamte gorzej wypadły, szef flirtuje z młodymi pracownicami, a one oprócz niego z całym innym personelem w galerii. Młode zamiast pracować gadają z ochroniarzami i siedzą z telefonem w ręku, a jak się prosi o pokrojenie chleba to robią to z taką łaską, jakby ktoś je zmuszał do tego.

Była
@Monia

Potwierdzam. Najgorsze jest to ze szefowa o tym wie i nic z tym nie robi. Ja na jej miejscu wyciagnelabym konsekwencje takiego zachowania.

Okejka
@Była

Jednak szefowa chyba cos widzi. Ostatnio jedna przeniesli z galerii co robila maslane oczy do wszystkich pracownikow, albo pogaduszki przez telefon z magazynierem. Panom skonczylo sie "uzywanie".

krzaku
@Monia

a Ty siedzisz widze 8 godzin i patrzysz co dziewczyny robią:D

@krzaku

Siedziałam 12 godzin

nikola

jestem w pełni zadowolona z obsługi Pań na stoisku pod Kauflandem uśmiechnięte, miłe oczywiście zawsze wszystko świeże, torty i placki ciastka pyszna pizza, na zamówienie na czas, polecam! tylko ta maszyna do krojenia wprowadza w drganie podłogę co jest wyczuwalne i hałaśliwe.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jasiek

Może wiecie czy firma potrzebuje ludzi? W jakich godzinach zakład pracuje?

mamba.

W Gemini obsługa miła ,panie posiadają wiedzę ,pizza pyszna ,polecam . Szefostwo w porządku

@mamba.

w gemini teraz troche inna kadra i pizze robi pizzer

Ulka

Paulina

@Franc, pracujesz w firmie STRUSINIANKA, na jakim stanowisku bądź dziale? Możesz napisać coś więcej pracy w tej firmie? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz benefitów pozapłacowych? Jaka jest atmosfera? Jak wygląda system czasu pracy? Aktualnie nie znalazłam ofert pracy, czy można aplikować mimo to? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu?

@Paulina

Szukajacy

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Missness

NIE POLECAM ! praca w tym zakładzie to jakaś zmora. Zwłaszcza baby z którymi "ma się przyjemność pracować " bo do kobiet bardzo wiele im brakuje ... najgorsza praca w moim całym życiu . Omijajcie jak najdalej !!!!!!!

Franc
@Missness

Co za panie tak nastraszyły ??

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Franek

Czy tak dobrze się pracuje , że tak rzadko piszecie?

Jan

W sklepie przy ul. Pułaskiego panie obsługujące bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte chętnie służą radą klientom

obsługa przy dworcu autobusowym nie profesjonalna lekcewarzy klijentów

Paulina

@Marek, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA. Aplikowałeś już? @A, rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Na podstawie jakiej umowy podejmuje się zatrudnienie w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA? Czy w firmie jest jakiś socjal? Zachęcam do dodawania swoich opinii na tematy tego pracodawcy! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Ile można zarobić jako pomocnik cukiernika wykwalifikowany,i ile godzin miesięcznie się pracuje ,ile godzin dziennie 8 czy więcej ?

A
@Marek

8godzinny wymiar godzin i czasem 6 dni w tygodniu, z tym że za soboty przysługuje Ci dzień wolny lub stówka do wypłaty

Tomasz

Czyli warto aplikować? Czy jakieś dodatki do podstawy dostajecie?

E

Oby więcej takich firm.. Zdecydowanie polecam pracę w Strusiniance !

Klient

Pierwszy raz bylem przejazdem w Strusiniance w Tuchowie, w sklepie czyściutko i pachnąco. Obsługa bardzo miła. Poprosiłem panią sprzedawczynię o zaoferowanie mi czegoś pysznego. Pani Joanna (chyba tak miała na imię) zaproponowała mi rogaliki z różą. Były świeżutki i przepyszne. Pozdrawiam Panią Joannę, która pięknie się uśmiecha za miłą obsługę i uśmiech. Na pewno nie raz odwiedzę ten sklep.

M

Mam wrażenie, że większość ludzi po prostu chciałaby zarobić, a się nie urobić. Ok, jeśli potraficie znaleźć taką robotę to działajcie w tym kierunku, ale nie nadawajcie na szefostwo firmy, że każe Wam pracować. To jest praca w piekarni, a nie dodatkowa fucha jako stróż nocny.. no ludzie! Nie rozumiem też tych komentarzy o Panu Łukaszu, który rzekomo wrzeszczy i razem z szefem wyzyskuje ludzi.. Z tego co wiem, wszystko idzie z nim załatwić, znajdzie czas żeby porozmawiać jeżeli jest problem. Komentarze typu "wracaj na wieś" świadczą o Waszym prostactwie. Tak, o Waszym ! Nikogo innego...

1500_100_900
@M

Odpowiem Ci krótko, w tym czymś pracuję większość ludzi z wiosek nie mająca pojecia o kodeksie pracy i reszcie. Takiego syfu jak tam nie ma nigdzie i nie piszcie Błaszkiewicze pod nickami bo śmiech mnie ogarnia jak czytam te wypociny. Przywoziłem tam coś niecoś i znam ten "Raj" Chamstwo bo tarnówek to nie miasto, zryte berety tam siedzą i próby robią - smieszne. To taka popierdółka, a nie piekarnia, jak i miasto niby...

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O - Tarnów

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O