Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Lolek

Jak komuś nie jest po drodze z dobrą pracą w firmie to gdzieś musi swoją frustrację wyrzucić!!

wacek

Proste rob tak zeby Zosia nie miala co kablowac cha,cha

adversarius

Albo jesteś podstawiony w zamian za jakieś korzyści albo kimś z rodziny. Twoje słowa brzmią tak jakoś absurdalnie i dziwnie... No ale firma musi w jakiś sposób dbać o swoje imię i reklamę dla przyszłych niewolnikow- pracowników

@adversarius

Nie niejestem podstawiony,ani z rodziny ,mieszkam w stanach od 26 lat chcacy powspominac o polskich piekarniach przypadkiem wszedlem na ten post i czytajac go stwierdzilem ze pisza zle o tej firmie osoby ktore z pewnoscia przychdza do pracy aby odbebnic szychte ichca bog wie co zapewniam cie pokaz serce do pieczywa a wlasciciel bedzie czekal na ciebie w drzwiach,Rodzina Blaszkiewiczow zawsze pomagala pracownika,owszem jak zepsulismy towar lub i pokryjomu sie wypilo po (usunięte przez administratora) to normalne,ze nie zostalo sluchej nitki.Bylem mlody teraz przyznaje racje .pozdrawiam wszystkich.Wacek

Ala

Dziwna sprawa ze ktoś pisze że trzeba robić za free! i owszem, trzeba się zaangażować ale płaca to wynagradza. Pracuje już dłuższą chwile i widzę że jest coraz lepiej. A najważniejsze jest to że prawie w każdej sprawie da się dogadać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ona

Pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chce pracować i potrafi się zaangażować to polecam tą firme.

Jola

Widać że słynny pan od tortów wrócił ;) pewnie z urlopu. Torty wspaniałe.... pierwsza klasa!!!!! pełen podziw dla tego pana. Aż miło sprzedawać i widzieć zadowolenie klientów ;)

monia

Na samym początku się zarabia minimalną, ale jak się jest zaangażowanym to szybko można liczyć na premie.

monia

Jak dla mnie praca w tej firmie jest super!

Paulina

A jakie firma oferuje benefity swoim pracownikom?

edek
@Paulina

Benefity masz zaje..ste - robić, robić i jeszcze raz robić za free ale zawsze mało i mało ! żenada

edek
@Paulina

Benefity masz (usunięte przez administratora) robić, robić i jeszcze raz robić za free ale zawsze i tak mało i mało ! żenada

Klient

Witam, robiłem dziś z żoną zakupy W piekarni Strusinianka koło sklepu yusk, hebe, bardzo miła obsługa,pełen profesjonalizm w szczególności taka niska brunetka, szkoda że u nas w Mielcu nie ma takiego wysmienitego pieczywa,i takiej obslugi.

1500_100_900
@Klient

Bo Mielec to dziura !

mamba

Przemiła obsługa w gemini na czerwonym parkingu panie solidne ,posiadające rzetelną wiedzę

mimi

Jak dla mnie praca jest ok. Zarobki jak wszędzie, przynajmniej dla początkujących jak ja. Z tego co widzę starsi pracownicy są zaangażowani ale sporo też zarabiają. W Strusiniance sporo można się nauczyć.

wacek
@mimi

Witam ,wiesz pracowalem tam 30 lat temu i uwiez mi tam jest praca tylko dlatych osob kture maja serce do pieczywa ,a wlasciciele zawsze byli pomocni te osoby ktore tak opisuja ,ze jest zle itp: to nieroby ,bo jezeli za moich czasow potrafili piekarze pracowac po kilkanascie lat i mieli organizowane ogniska co roczne z imprezami i beczka piwa to sa dlamnie najmilsze wspomnienia pozdrawiam wszystkich Wacek

Witam, pracuje w Strusiniance ok 10 lat. Czytając powyższe wpisy jestem nieco zdumiony. W mojej opinii firma Strusinianka jest najrzetelniejszym producentem pieczywa w regionie. Rzetelność dotyczy wszystkich aspektów działalności, począwszy od podejścia do produkowanych wyrobów, poprzez wysoki standard sklepów, skończywszy na konkretnym i sprawiedliwym traktowaniu pracowników. Z tego co obserwuję, najcenniejsze w firmie jest zaangażowanie w pracy. A życie pokazuje mi że to zaangażowanie bardzo popłaca. W pewnym sensie nie dziwie się niektórym piszącym negatywne wpisy, mam jednak wrażenie że najczęściej są to ludzie którzy nie są jeszcze przygotowani do podjęcia pracy. A tacy w Strusiniance na pewno się rozczarują.

Sevin

W Gemini w Tarnowie proponuje wymienic załoge no moze z wyjatkiem jednej dziewczyny na niebieskiej strefie ( mloda brunetka ) . Lekceważa klientów czlowiek musi czekac piec minut az ktoras z łaska podejdzie a tak to układają sobie bulki i patrza w faktury... az sie odniechciewa cokolwiek kupowac. Nieuprzejme ani prosze ani dziekuje zero kultury. .

Klient

W Gemini widzę że dziewczyny pracują tam po 12 godz. Jakaś porażka żeby tego było mało to ich kierowniczka to ma coś nie tak drze się na dziewczyny jak by były coś winne, czasem zdarza się że robią tam po dwa dni z rzędu i im współczuję. Nie polecam tam nawet nic kupować,

dggg

ile ?! 5 złotych ? jesteś pewna że nic ci sie nie pomyliło? przecież to warunki bardzo słabe ehh....

Marysia

Kogo lepiej nie spotkać?

Marysia

Fajnie ze są nowe osoby na stoisku w kauflandzie, od razu milej robić zakupy. Mam nadzieje ze tej małej juz nie spotkam bo dawno jej nie widziałam i niech tak zostanie

@
@Marysia

Ciebie tez juz lepiej nie spotkać,w portfelu dziurawym 10 zł a dama ,że .....Zal

Bartek
@@

Ale o kogo Ci chodzi?,

Majka

Ona chyba tam więcej zamieszania robi

mała
@Majka

Ty też tam nie przychodź!, masz 5 zeta w portfelu i torta byś chciała kupić, ze swoich dołoże i Ci na twarzy masę rozsmaruje...

majka

Byłam dzisiaj koło 17 w Kauflandzie i szlak mnie trafia jak jest ta mała pani, zamiast obsługiwać dość długą kolejkę to ona sprząta w najlepsze, zamiata z półek mimo że chleby dalej tam leżą.I tak jest zawsze a z tego co widzę inne panie potrafią sobie zorganizować pracę normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O - Tarnów

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O